Boilie JetFish Legend Range

Dobrý den, rád bych znal váš názor na zmiňované boilie. Děkuji.
Autor diskuse: Lukryba - Profil , 17.1.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

Nladislav96 - Profil | Ne 21.7.2019 19:59:53

Rozhodně si nemyslím že nějak krmím při výčtu hodin a docházek. To je věc každého
Každý si rád udělá obrázek

    NDědek - Profil | Ne 21.7.2019 19:58:27

    ladislav96 >> když už na někoho reaguješ, tak reaguj přímo na něj. Klikni na jeho přezdívku, otevře se ti rámeček a tam napíšeš odpověď a klikneš odeslat. Tak je to jednoduché, představ si ty pravý kapraři.

      Nladislav96 - Profil | Ne 21.7.2019 19:51:08

      Jestli chceš vidět moje bágle bižuterie tak ok :-) by ses divil. Chytám pouze na koule a chytat budu to je pravá kaprařina a o tom to celé je. Zkuste i vy chytat na 2 druhy, mnoho z vás by měla problémy a nevydržela by testovat, vy rádoby kapraři

        NČík - Profil | Ne 21.7.2019 19:50:53

        ladislav96 >> Nikdo chodí ryby chytat a nikdo zas krmit a testovat koule:-))

          Nladislav96 - Profil | Ne 21.7.2019 19:35:20

          Jen hodinama u vody se pozná boilie, vytrvat a nechytat na nic jiného. Chytat na to čím krmím a chytám. Nemíchat různé značky do sebe jak druzí. Ortodoxní kaprařina jsou pouze koule takže method chytání do této role nesouvisí jen je to pro mě jistý styl alibismu :-)

            Nladislav96 - Profil | Ne 21.7.2019 19:28:42

            Děkuji vám za nepochopení mého napsání viz níže a vůbec to nikomu nevytýkám každý má závity jinak nastavené. Nicméně nepřišel jsem si pro radu, jen konstatovat jak celé věci jsou. Druhých se to jistě dotklo proto reakce a štárání na svůj obsah, ta fotka je pro takový blbce :-) takže asi tak. Selektivní boilie je blbost :-) na jet fishe nechytám krátkodobě takže za svým názorem si stojím

              NCarplounge - Profil | Ne 21.7.2019 19:21:52

              ladislav96 >> Ahoj, zvolil jsi celkem selektivní koule z řady legend, určitě bych zvolil seafood švestka česnek 20 mm +dumblesku broskev. Tohle se osvědčilo mraky lidem a tahle kombinace opravdu chytá! https://m.youtube.com/watch?v=xThd8nRnPOY

              Tady mrkni na video od 20. Minuty na prezentaci nástrahy když budeš šikovný tak seženeš levnější bižuterii jak od Foxe. Já měl v minulosti podobný problémy a zkusil jsem to podle JT a opravdu to funguje. Ryby nepadaji a záběry chodí. Nejsem žádný tester. Ať se daří

                Nchatař 30 - Profil | Ne 21.7.2019 19:17:21

                To snad zas neni pravda co se tady deje 🙈

                  NPoligoN - Profil | Ne 21.7.2019 19:12:50

                  Erva >> to by uz nanho Bohous zavolal inspekciu pre kontaminaciu vody :D

                    Nladislav96 - Profil | Ne 21.7.2019 19:11:12

                    Jakou nemohoucnost ? :-) Chytám na koule 10 let ale to že každá várka od jt je jiná, jinak voní a celkově pracuje to se ti zdá málo ? Pro mě peníze nehrají roli, stejně tak čas u vody. Jde mi o to co se prodává na trhu v jaké kvalitě a jak se lidi dají manipulovat k napsání jedněch lží jako viz níže. Takže kdo nezkusí nemůže soudit asi tak

                      NErva - Profil | Ne 21.7.2019 19:10:58

                      PoligoN - Ještě že tady není .... , jako fakt, bo si nedovedu představit takové rybáře jako Laďa aby seděl 1000 hodin u vody .... naházel do vody 120 kg koulí , to už by musel ty kuličky aj bobr přelézat .... :-))

                        NPoligoN - Profil | Ne 21.7.2019 19:06:45

                        Erva >> este ze mame 5 mesiacov nonstopku :)

                          NDědek - Profil | Ne 21.7.2019 19:06:44

                          ladislav96 >> T jsi prostě takové pubertální děcko :-)

                            Nladislav96 - Profil | Ne 21.7.2019 19:05:11

                            Jak na mě tak i na druhé ať se vám to líbí nebo ne, nemám důvod si tady něco ventilovat a kdo tady štárá tak nějakej aminocomplex erva :-) já píšu tvrdá fakta jak to celé je

                              NErva - Profil | Ne 21.7.2019 19:03:17

                              PoligoN - Tady mezi polnocou a 4tou chodí RS a policie :-))

                                NDufi - Profil | Ne 21.7.2019 19:02:41

                                ladislav96 >> Pravdou je, že opravdu "utáhlé" koule má naopak velmi málo výrobců....zase na druhou stranu pokud ryba má chuť žrát, tak je to spiše o množství co tam člověk může nasypat, aby si ji přibrzdil na místě, hlavně na řece, kolikrát stačí koule standartní kvality, třeba dříve jsem si kupoval směsy od Jardy Těšínského a válel si to sám, jel jsem dvě sezony dvě příchutě z "top" řady a nějak zvláště se mě to na Labi a Vltavě neosvědčilo, teď jedu od roku 2007 jen Starbaits a dva roky Sticky a ryb se chytí dost, jen ten boj s měkkýma koulema je nekonečnej...takže "utahuju" co to dá dosoušením na sluníčku....

                                  NErva - Profil | Ne 21.7.2019 19:02:09

                                  ladislav96 - Oznámil jsi pouze tvou nemohoucnost něco ulovit a tak trošku ukázat jaký pak jsi kašpárek co chce hrát velké divadlo , ovšem bez úspěchu ..... víc není o čem ... :-)

                                    NPoligoN - Profil | Ne 21.7.2019 18:59:14

                                    cechura09 >> preto v lete chodim na ryby po 20tej. Aj tak vacsina zaberou chodi medzi polnocou a 4tou.

                                      NPoligoN - Profil | Ne 21.7.2019 18:58:17

                                      ladislav96 >> ak k rybarine pristupujes rovnako ako k ludom tu tak sa necudujem ze si na tie gule nenachytal. Ak nechces diskutovat tak nepridavaj prispevky na DISKUSNE forum a svoje komplexy si vyplac doma do vankusa.

                                        Nladislav96 - Profil | Ne 21.7.2019 18:49:03

                                        Hele starej dědo já si nepřišel pro odpověď, přišel jsem oznámit věc. Koule co popisuješ jsou si ve struktuře podobné, jen se mění esence :-). Většina firem si bere z 5 značek stejné moučky a pak máš jak ty x více druhů boilie jen pod jiným jménem ale jen struktura se mění, takže není třeba se ohánět v tom co kde a jak na co. O boiliesu vím víc jak v tvém případě kam dát ruku na starou takže asi tak :-). Nicméně když si dáš čas a chceš poznat, vědět jestli opravdu to za to stojí tak si dáš záležet a víš na čem jsi. Než psát krátkodobé a dlouhodobé vycházky, to je holý nesmysl