Navijaky na medium speedmastery

Chcel by som si dať poradiť. Potreboval by som navijaky na Shimano Speedmaster Medium Feeder. Doteraz som chytal s navijakmi Catana 4000FB, ktoré mi vyhovovali. Teraz by som však chcel lepšie navijaky. Čítal som o navijakoch dosť, ale stále ich je veľa.
napríklad:
Shimano Aero Spin 4000FA
Shimano Technium 4000
Ryobi Artica 4000
Ryobi Zauber 4000
Spro Gold Arc 4000
Spro Black Arc 4000

Ktoré navijaky by boli najvhodnejsie na speedy ? Chytám zvyčajne na 20-30g krmitka, občas (cca 5x ročne) aj na 80-max 100g krmitka.
Autor diskuse: patrikpk - Profil , 7.1.2016 feeder - náčiní, doplňky

NPallermo - Profil | Po 2.1.2017 18:02:45

fheavy >> malinko :D

    Nfheavy - Profil | Po 2.1.2017 17:46:55

    Pallermo >> nejak sis spletl diskuzi !!

      NPallermo - Profil | Po 2.1.2017 17:19:47

      vyplati se koupit na obcasnou privlac navijak Spro Blackarc 8200 | za 1200 kc v akci :?

        Nlacozamba - Profil | St 3.2.2016 10:05:04

        murphyy >> navyše, treba to doladiť

          Npatrikpk - Profil | Po 1.2.2016 11:36:31

          Neviem. Nevšimol som si nič....

            Nmurphyy - Profil | Po 1.2.2016 0:12:47

            kura11 >> alebo ju tam ma navyse. nejako zvlastny je ten navin

              Nkura11 - Profil | Ne 31.1.2016 23:28:45

              patrikpk >> nejako mas blbo navinuty vlasec.. Asi ti tam chyba podlozka..

                Nfheavy - Profil | Ne 31.1.2016 16:18:11

                Miron 8 >> aero 4000 feeder u mne tak jedna sezona a mrtvola,tak dobrej na krmitka do max.40 g,light feeder tam snad,ale na medium do 90-100g nee

                  Npatrikpk - Profil | Ne 31.1.2016 11:27:13

                  clovek1 >> Áno, len nech dlho kruti...ďakujem.
                  Nakoniec som sa rozhodol pre tieto navijaky, a neberiem aera id shimana...objednam si este jeden aby som mal rovnake :))

                    Nclovek1 - Profil | Ne 31.1.2016 10:22:03

                    patrikpk >> krasavec, ať ti šlape jako hodinky a přinese mnoho rybářských úspěchů ;-)

                      Npatrikpk - Profil | Ne 31.1.2016 9:44:26

                      Miron 8 >> Aero Feeder istotne nie je najlepší pro Speed, pretože má velmi vysoký prevodový pomer. Takže feedrove aero na feeder nie je vhodne.

                        NMiron 8 - Profil | Ne 31.1.2016 0:42:21

                        Shimano Aero FEEDER 4000 , nejlepsi pro Speed

                          Nkubah - Profil | Ne 31.1.2016 0:04:46

                          patrikpk >> dobrý naviják...

                            Npatrikpk - Profil | Ne 31.1.2016 0:02:33

                            kubah >> A už je doma :)

                              Npatrikpk - Profil | Čt 28.1.2016 16:58:47

                              kubah >> Takže nič zlé by ste o nich nevedeli povedat ? :)

                                Nkubah - Profil | Čt 28.1.2016 15:50:11

                                patrikpk >> zkušenosti dobré, měl jsem je delší dobu

                                  Npatrikpk - Profil | St 27.1.2016 21:10:37

                                  kubah >> A skusenosti dobré ? Kolko ste snimi chytali ?

                                    Nkubah - Profil | St 27.1.2016 20:37:59

                                    patrikpk >> No, podivný výběr...

                                    Já měl dva Blacky bez jediného problému na medium feederu.

                                      Npatrikpk - Profil | St 27.1.2016 19:41:17

                                      Alebo toto ?
                                      Black (60-70€), Aero (110€)

                                        Npatrikpk - Profil | St 27.1.2016 19:40:01

                                        Tak znova sa hlàsim ja...uz mam "vybrate" 2 navijaky, ale v roznej cenovej kategorii.


                                        Neviem, či brať Black Arc , alebo Aero Spin o 50% väčšia cena , než black.