Jaký feeder koupit ??

Dobrý den, už dlouho se rozmýšlím jaký feeder koupit, značek je velmi mnoho a modelů a typů ještě více už jsem se rozmýšlel nad mnoho pruty , ale vždy najdu nějakou recenzi kde si feeder nechválí nebo ho spíše kritizují . Feeder bych si představoval v délce 3.60. Předem děkuji.
Autor diskuse: Ensodyar - Profil , 31.12.2015 feeder - náčiní, doplňky

Nráky - Profil | Po 11.1.2016 16:16:37

Vosty4 >> Prej už jse na tom někomu oloupal falešnej korek.

    NVosty4 - Profil | Po 11.1.2016 15:57:24

    Ensodyar - >> Pro zacatek bych vzal Delphin Magma. Za ty penize co se prodava je to supr proutek

      Nkura11 - Profil | Po 11.1.2016 15:31:23

      Kedysi som daval na radu predavacov a kupil hovadiny, na mrku sa da vela dozvediet ale zasa vie aj cloveka zneistit.. Teraz si uz radsej pozriem diskusie, osvedceny produkt ked este vidim a skusim v kamenaku povecsine je to tak ako pisali uzivatelia a som spoko.. Sam potom overene odporucim dalej.. Naopak co bol sunt napisem tiez aby sa predislo sklamaniu aj u ineho potencionalneho zaujemcu..

        Ndosec - Profil | Po 11.1.2016 14:16:20

        Miroslav Kanďár >> Jak jsem psal jsou to jen vodítka a záleží,na každém jak si je dokáže vyhodnotit.Vychválit mě můžeš cokoliv a i kdokoliv jiný úsudek si udělám sám.Určitě ,ale bude lepší padesát recenzí zde než od jednoho prodavače v jednom obchodě kde ani zboží co by se kupujícímu mohlo zamlouvat nemusí být.Takže co udělá ten prodavač?Poradí co má dispozici.A pokud budu něco pořizovat klidně koupím i u tebe pokud budeš s daným výrobkem levnější než konkurence.
        Napsal jsem jen svůj názor a popsal jak postupuji já při výběru a následné koupi a vím,že se nemusí a ani nebude ztotožňovat s jinými názory.Je věc každého jak s těmito informacemi naloží.Dál už bude asi zbytečné to dál rozebírat

          NWillow - Profil | Po 11.1.2016 14:08:39

          Miroslav Kanďár >> Bylo by to neetické,ale dělá se to..

            NMiroslav Kanďár - Profil | Po 11.1.2016 13:54:48

            dosec >> no jo, taky to ale můžou bejt prodejci, nebo jejich příbuzní. Kolikrát to tu vidím, tenhle je nej, koupíš ho tady www..... Já taky prodávám, koupíš ode mě, když ti můj produkt vychválím do nebe ?

              Ndosec - Profil | Po 11.1.2016 13:41:07

              Miroslav Kanďár >> jinak ,když jsem psal o recenzích neměl jsem,na mysli placené jak píšeš,ale recenze lidí co poptávaný výrobek mají a danou věc používají.

                NMiroslav Kanďár - Profil | Po 11.1.2016 13:39:20

                dosec >> no jo, je taková doba... za 20 let možná prodavači nebudou mít, co žrát. možná nebudou ani české, ani slovenské e-shopy, budeš si to kupovat u žluťásků, nebo tisknout doma v 3d tiskárně. Já dodnes vzpomínám na Vodičkovu ulici, kam jsem chodil jako kluk....

                  Ndosec - Profil | Po 11.1.2016 13:29:30

                  Miroslav Kanďár >>Jinak z 95% už nakupuji jen přes net a určitě to udělá z valné většiny i ten co poprvé nakoupí v kamenné,protože důležitá je cena a dokáže být opravdu až zarážející jak velké rozdíly mohou být u stejného výrobku,ale jiného prodejce to je to co každýho zajímá,na ostatní sere pes(pokud to není analfabet a dokáže si objednat a porovnat ceny neberu ty co si chodí pro pár drobností to chodím i já).

                    NMiroslav Kanďár - Profil | Po 11.1.2016 13:25:09

                    dosec >> já to taky tak nějak myslel, rozhodnout se stejně musí každý sám. I placené recenze můžou být do jisté míry zavádějící, většinou stejně končí dovětkem : skvělý prut za tu cenu... Kdo by taky platil za negativní recenzi... možná to beru jenom podle sebe, jsem neposedný a nehodlám sedět 4 hodiny před PC a vybírat z 50 názorů... Protože každýmu se líbí něco jiného. Já jsem předce neříkal, že má dát na názor prodavače, pouze si ho poslechnout a spolehnout se stejně na intuici
                    Ale nechme toho, chlap chtěl poradit, tak mu poraďte a nezas.. jme diskuzi. hlavně já :)

                      Ndosec - Profil | Po 11.1.2016 13:18:01

                      Miroslav Kanďár >> já zas ze zkušenosti vím,že ne každý prodavač je odborník a i kdyby byl pořád bude posuzovat zboží ze svého pohledu což bude dost zavádějící,protož jak už jsem psal tak co sedí jednomu nemusí druhému.Raději strávím dostatek času čtením recenzí,rad a zkušeností tady,na Mrku,abych si udělal o daném produktu obrázek.Prodavač je jen další radil,kterých je tady spousta a kolikrát i lepších podle mých zkušeností.A pokud člověk není úplnej trotl tak si dokáže informace tady získané vyhodnotit sám např.udělat obrázek o osobě,která radí podle toho co a jak a s čím tady přispívá a podle toho si vybrat,která rada má nějakou hodnotu.Stejně jak už jsem psal člověk pozná co mu sedí až praxí a osobní zkušeností.Rady prodavačů a recenze zde jsou jen vodítkem.

                        Nsven - Profil | Po 11.1.2016 13:06:12

                        Miroslav Kanďár >> No když jinak nedáš :-) Tedy jeden věhlasný za všechny...
                        http://www.tropicliberec.cz/
                        Kdyby neměli e-shop, tak v kamenném obchodě s rybařinou už dávno zkrachovali...
                        Můžu Tě ujistit, že v obchodě si nic neosaháš.. Leda tak 2-3 násobnou švarnou, dámskou obsluhu.
                        Ta každého rovnou odkazuje na e-shop . Dokonce přímo u kasy, přijímají objednávky do e-shopu..

                        Možná ho drží trochu nad hladinou i prodej zbraní a zverimex v jednom. Pultový prodej rybařiny ani omylem.

                          Nherak - Profil | Po 11.1.2016 12:40:56

                          Tip na kup:
                          Pokud někdo zvažuje koupi 1ks medium feedru, v bazaru někdo nabízí Colmic Virtual 360/70.Popř.se dá dokoupit i 360/120.
                          Krásně zpracovaný, rychlý, s tvrdým pouzdrem za 1700.Prut jsem měl,tak vím o čem píšu.Kdybych neměl medium od Trabucca - vzal bych ho.....

                            NMiroslav Kanďár - Profil | Po 11.1.2016 12:38:50

                            sven >> Z fleku můžu vyjmenovat čtyři kamenné obchody, z toho dva "věhlasné" kde stojí za pultem podavači zboží. To není překlep. Z nějakého důvodu si obchodník - majitel, postaví za pult osobu, rybařinou nezasaženou... Možná ušetří na jejím platě nebo co ale ve výsledku si nakálí do vlastního hnízda. Zkušený rybář tam přestane nakupovat a ten druhý se dá napálit jen jednou, důvěřivý trouba 2x a beznadějný blb max. 3x.:-)

                            - pak je tedy s podivem, že dotyčné obchody pořád stojí.. pokud by mi vsunuli šmejd, už bych tam nevkročil, zejména pak ve větším městě kde je jich několi. Já jenom psal, že na internetu je co lidí, tolik chutí. V konečném důsledku jde stejně do obchodu a koupí si ho tam, nejspíš. Nebo osahá a koupí na netu...

                              NMichDu - Profil | Po 11.1.2016 12:19:22

                              ploticee >> ahoj,za mně také Trabucco.Vybral sem jej podle recenzí tady na MRKu a spokojenost největší

                                Nsven - Profil | Po 11.1.2016 11:47:49

                                Miroslav Kanďár >> Pokud nemám možnost si prut, fyzicky osahat a prohlédnout, věřím "internetu" na MRKu rozhodně víc :-)
                                Tím mám na mysli hodnocení a zkušeností uživatelů, ne reklamu nebo recenze za úplatu.
                                Obchodník, pokud nechce zkrachovat, musí prodat. Zvlášť pokud ve zboží leží jeho finance.
                                Ani obchodník se při nákupu neubrání zboží s výrobní nebo konstrukční vadou, jednotlivým zmetkům nebo šmejdům už s podstaty, v low-endových řadách.
                                Zkušený rybář - znalec, mu takové zboží hodí na hlavu.
                                Tedy nezbývá než toho černého petra poslat dál. A jak jinak, než ho vnutit nezkušenému zákazníkovi. Případně ho udat prostřednictvím e- shopu... Devět zákazníků to vrátí a desátý prošvihne lhůtu nebo mu to je jedno.... jednou to prostě vyjde....
                                Z fleku můžu vyjmenovat čtyři kamenné obchody, z toho dva "věhlasné" kde stojí za pultem podavači zboží. To není překlep. Z nějakého důvodu si obchodník - majitel, postaví za pult osobu, rybařinou nezasaženou... Možná ušetří na jejím platě nebo co ale ve výsledku si nakálí do vlastního hnízda. Zkušený rybář tam přestane nakupovat a ten druhý se dá napálit jen jednou, důvěřivý trouba 2x a beznadějný blb max. 3x.:-)

                                  Nploticee - Profil | Po 11.1.2016 10:55:05

                                    NMiroslav Kanďár - Profil | Po 11.1.2016 10:28:45

                                    sven >> Tak určo internet je ten pravý zdroj :) Tu ho to akurát tak zmätie

                                      NMiroslav Kanďár - Profil | Po 11.1.2016 10:25:15

                                      dosec >> Iste, predajca nemusí vždy sledovať záujem kupujúceho. Ale zo skúsenosti viem, že väčšina predajcov rozumie tomu, čo predáva a neradí zle, pretože po druhý raz k nemu už neprídeš. Ak začína, nebude si predsa kupovať feeder za 150 eur. Aspoň ja sa tak správam k zákazníkom, že ak príde začiatočník, chcem, aby si neskôr aj drahšie a lepšie veci kúpil odo mňa. Alebo aby sa aspoň vracal pre bižu, červy a pokecať o rybačke... V tom je predsa zmysel obchodu, či nie ? Alebo by aspoň mal byť. Získať a UDRŽAŤ. Nie predať za každú cenu jeden prút za 60 e a nazdar....

                                        Nhonza271 - Profil | Ne 10.1.2016 13:45:34

                                        palkox >> ahoj je primova odhazuji krmitka do 25g max rak kolrm 40m kaprici a vsechno v pohode mam na to i sumce 120 jde o to jak si s tim vyhrajes jen bych rekl ze to moc na reku nebude chytam s tim predevsim stojaky. ja chci prave tuhsi na delsi hod a tezsi krmelec a vyzkouset boilie