Jaký feeder koupit ??

Dobrý den, už dlouho se rozmýšlím jaký feeder koupit, značek je velmi mnoho a modelů a typů ještě více už jsem se rozmýšlel nad mnoho pruty , ale vždy najdu nějakou recenzi kde si feeder nechválí nebo ho spíše kritizují . Feeder bych si představoval v délce 3.60. Předem děkuji.
Autor diskuse: Ensodyar - Profil , 31.12.2015 feeder - náčiní, doplňky

NxDanielS - Profil | So 9.1.2016 18:27:14

palkox >> Kup si Döme Gâbor Boat Feeder 300/120, na tohle ideální prut a cenofka super....

    Npalkox - Profil | So 9.1.2016 18:11:25

    honza271 >> Ahoj,píšeš že máš multi light catanu.jak jsi s ní spokojený.chtěl bych si ji pořídit na moravu a dyji.jedná se mi hlavně o to že se dá zkrátit do zarostlých míst kde chci chytat.ale mám obavy z té gramáže.a zdolávání kapříku ve vázkách.dík

      Nkura11 - Profil | So 9.1.2016 17:25:07

      ja som prechadzal koli nedostatku casu z kaprariny na feeder s tym ze ten feeder obcas v noci este zhumplujem svingrom a hlasicom, v obchode som videl delphin magma a tvrdostou a celkovo sa mi zdal celkom prijemny, nieco ako taka light kaprarocka mozno 2lb, kupil som a pocas celej seozny som zistil ze je to idealna udicka prave na kaprov, hlavne na mierovu nasadu, tie mensie ryby som si na nom uz neuzival, na rieke u nas hornad som pouzival 40-50g kosiky a uplne v phode no uz tie podustvy si clovek nijako neuzil za to kaprikov paradne, ked prisla krajsia ryba prut pracoval vyborne, dali sa ryby otacat od prekazok a prut bo celkom prijemne prehnuty, v dalsej faze boja uz viac pracovala hornapolovica, tvrdsi by som urcite nechcel, jedine ze by slo o sukromaky kde su ozaj velke a tazke ryby alebo tazke hlboke, prudne rieky, inak si uplne s prutom 90-100g vystaci v drvivej vecsine situacii.. teraz na rieku mam trabuco precison bomb 3m lebo mi vyhovuje ze je celkom v pohode pevny, viacej sa ohne ako magma tusim a kratsi mi ovela viacej vyhovuje na mensiej rieke ako 360cm patika.. lighty od delphinu mam presne take univerzaly ale tvrdsie magmy by som uz fakt nechcel..

        Nherak - Profil | So 9.1.2016 16:25:56

        Ensodyar - >> Ahoj,posílám SZ

          Nalexdelpiero10 - Profil | So 9.1.2016 15:56:48

          pokud nepotrebuješ něco extra tak na bežné chytání si vem toto:

          http://rybarske-pruty.heureka.cz/giants-fishing-lxr​-feeder-12ft-50-100g/

          mám ho taky doma má krásnou parabolu když zdoláváš kapra, pěkně i vypadá já jsem spokojenej

            Nsven - Profil | So 9.1.2016 15:33:48

            Miroslav Kanďár >> Predajca je ten poslední, od koho bych si nechal poradit :-)

              Ndosec - Profil | So 9.1.2016 15:26:31

              Miroslav Kanďár >> jak píšeš tady nejde milion odpovědí.Jen by mne zajímalo kde bereš jistotu,že ta od prodavače je,nebo bude ta pravá.

                NMiroslav Kanďár - Profil | Pá 8.1.2016 23:32:17

                toto je vždy zlá otázka, nájdeš milión odpovedí z ktorých aj tak nebudeš múdry. Choď do predajní, najlepšie viacerých a nechaj si poradiť. Používaj intuíciu a načúvaj tomu, čo ti hovorí predajca. skúšaj. na začiatok neber najdrahšie. Ak ťa to chytí, sám spoznáš akým smerom sa asi uberať.

                  NMatoK75 - Profil | Pá 8.1.2016 10:00:49

                  clovek1 >> Súhlasím s tým, že na tom záleží. V tomto prípade som sa mu snažil ponúknuť vhodný kompromis, s ktorým by odchytal väčšinu podmienok, ktoré môžu vzniknúť. Z vlastnej skúsenosti viem, že pomaly nie je nič horšie ako tešiť sa na ryby po týždni v práci, následne ísť na rieku a zistiť, že jednoducho mnou vlastnený prút nezvládne trochu zhoršené podmienky na lov (silnejší prúd alebo ťah vody - ťažšie košíky). A keďže je tu zadanie na 1 prút, ktorý zvláda aj rieku, aj stoják, tak to radšej vždy daný prút predimenzujem. Keby bolo zadanie na 2 prúty minimálne, tak moja rada by bola takmer úplne iná.

                    NPalusko - Profil | Čt 7.1.2016 22:46:02

                    MatoK75 >> moja rec, nemam rad poddimenzovane podmienky

                      NPalusko - Profil | Čt 7.1.2016 22:45:37

                      u.x.a. >> Mohol by si pripadne ponuknut vyssiu cenu v drazbe

                        NxDanielS - Profil | Čt 7.1.2016 21:33:50

                        u.x.a. >> Ale ty kecko, už jsem ti ho zamluvil, jsi první, stačí jen potvrdit....

                          Nu.x.a. - Profil | Čt 7.1.2016 21:24:22

                          Knedla12 >> už jsem mu psal jsem v pořadníku 176místo:-(

                            NKnedla12 - Profil | Čt 7.1.2016 21:20:15

                            u.x.a. >> Někdo prodává na bazaru naviják, šup šup aby nebylo pozdě :)

                              Nu.x.a. - Profil | Čt 7.1.2016 21:17:46

                              kasch >> ten sumec má skoro metr a půl ,catana je UL ..catana to zvládla na výbornou!!!!

                                Nkasch - Profil | Čt 7.1.2016 21:05:29

                                u.x.a. >> tenhle má taky obrovskou radost z catany. Ten chlapec potřebuje odbornou péči

                                https://www.youtube.com/watch?v=XH6HYigz698

                                  Nu.x.a. - Profil | Čt 7.1.2016 19:16:04

                                  opakování je matka moudrosti za mě jedině shimano catana feder...

                                    Nclovek1 - Profil | Čt 7.1.2016 19:11:00

                                    MatoK75 >> Co člověk to názor, ono opravdu záleží kde a co bude chytat on je určitě rozdíl Ohře mezi Chebem a Sokolove vs Morava.

                                      NMatoK75 - Profil | Čt 7.1.2016 10:37:49

                                      Lebron >> Čo sa týka tej magmy, tak to máš asi ideál pre teba, dobrá dostupnosť náhradných špíc. A keď ho chceš používať aj na rieky, tak ber medium do 120 gramov, vydrží ti aj vyššiu záťaž (130 gramov košík + krmivo - vyskúšané na Morave). Špice, ktoré sú k prútu majú dosť široký rozsah, takže využiješ aj na stojáky s najjemnejšou špicou a 30 gramovým košíkom. Radšej ber prút, ktorý ti vydrží viac v prípade potreby, ako prút, ktorý je síce jemnejší, ale nedokážeš s ním uchytať viac situácií pri vode.

                                        NTULEN90 - Profil | Čt 7.1.2016 8:32:19

                                        Ahoj, s feederem do 70g mě to moc nebavilo, ale nechtěl jsem tento způsob lovu úplně zavrhnout tak jsem si pořídil ještě jeden prut na 150g a ten mi maximálně vyhovuje, že jsem si pořídil k němu hned druhy a nemá chybu. Možná to někteří zavrhnou, že už je 150g moc, ale me to max. vyhovuje. :-) záběry jsou krásné vidět i od malých cejnu, takže spokojenost. Je to tenhle proutek http://www.tropicliberec.cz/prut-trabucco-precision​-xt-river-feeder-3-6m-150gr/
                                        Ať se ti výběr povede a ať té to baví. :)