Jaký feeder koupit ??

Dobrý den, už dlouho se rozmýšlím jaký feeder koupit, značek je velmi mnoho a modelů a typů ještě více už jsem se rozmýšlel nad mnoho pruty , ale vždy najdu nějakou recenzi kde si feeder nechválí nebo ho spíše kritizují . Feeder bych si představoval v délce 3.60. Předem děkuji.
Autor diskuse: Ensodyar - Profil , 31.12.2015 feeder - náčiní, doplňky

Nclovek1 - Profil | St 6.1.2016 16:20:21

honza271 >> Ahoj, nemám má ji kamarád, 360 jsem měl půjčenou v light verzi a pěkný proutek za ty prachy. Na větší ryby a dálky mám Sygnum Advaced River od Trabucca

    Nkura11 - Profil | St 6.1.2016 8:30:39

    Lebron >> tiez ti mozem magmu light odporucit, pouzivam ako rieku tak rybniky, vyborny hlavne na kapriky, ma dobru silovu rezervu aj na vecsie ryby, co ocenis tak spicka stoji okolo 120 korun mozno aj menej, zozenies to vsade a mozes si kupit kus aky ti bude treba, narozdiel od trabuca napr. ktory je sice pekny feeder ale ked som zlomil spicku tak sa dal objednat cely set, ked zasa zlomim tu najjjemnejsiu tak zasa cely set, proste diletanstvo v tomto.. preto radsej prut kde je servis uplne bezproblemov, lahucko zohnatelne diely hned doma ako nejaky iny prut kde potom nevies zohnat nic na neho.. delphin je sikovny feeder za smiesne prachy..

      Nhonza271 - Profil | St 6.1.2016 6:59:55

      clovek1 >> hoj ty máš feeder od Delphin Magma ? máš tu klasickou verzi 360 nebo 330 ? Jak by si jej hodnotil co se týče hodů a zdolávání ? mě by se líbila ta 100g verze v 330 ale nevím jestli zase nebude moc tuhej doposud sem vlastnil multi-light catanu ale chci něco na větší kapříky a případně dravce ....

        NHovy - Profil | St 6.1.2016 1:39:49

        Čus mám mikádo hodně měký mám ho spíš na blbnutí ne že by se na to nedala vytáhnout větší ryba když přijde je to sranda na kapříky mám daiwy 120 gramáž nemůžu si na ně stěžovat bezva chytání přeju dobrý výběr ;-)

          NPalusko - Profil | Út 5.1.2016 23:27:31

          Lebron >> Pokial pojdes aj na aku taku rieku tak by som sa nebal ani toho medium, nie je nic horsie ako ked ti to taha a mas miesto palice hokejku.
          Ja osobne mam magmy heavy na vecsie rieky, ale inak suhlasim ze su tie pruty kusok tvrdsie ako ine znacky v rovnakej kategorii.

            NMirkoKovis - Profil | Út 5.1.2016 20:10:28

              Nclovek1 - Profil | Út 5.1.2016 19:15:11

              Lebron >> Ahoj, za mě ber Delphin magma light, na tvoje chytání plně dostačující, rozhodnutí je na tobě měj se

                NxDanielS - Profil | Út 5.1.2016 17:56:24

                Lebron >> Nejde o pojem, ale třeba já se spíše soustředím na feedrokaprařinu. Takže tomu přizpůsobuji i prut a nástrahu. A také jde o to, jestli si chceš užít i tahání prcků, nebo jde o větší rybu.

                  NLebron - Profil | Út 5.1.2016 17:43:41

                  TomCR >> na stojatých vodách se budu snažit chytat kapry, bílé ryby, na řece nejčastěji chytáme jelce,parmy,ostroretky , tak toto budou nejčastější úlovky, ale jinak co se týče cílových ryb nemám moc rád tento pojem, protože nikdy nevíte co vám zabere, i když máte nahozeno na kapra či jinou rybu :)

                    NJarda Š. - Profil | Út 5.1.2016 17:39:44

                    Lebron >> Delphin Magma Light je tak tvrdý, jako u většiny jiných značek Medium. Delphin Magma Medium Feeder vezmi jen v tom případě, že by ses chtěl specializovat na kapry, případně na dravce na rybičku, na jemnější feedrování by už byl příliš tvrdý.

                      NKnedla12 - Profil | Út 5.1.2016 17:34:12

                      Lebron >> Pokud to jsou malé řeky tak bych vzal 90, pokud něco většího, popř. větší dálku nebál bych se ani 120. Mám oba a s oběma jde chytat jak malé, tak i větší ryby ;)

                        NTomCR - Profil | Út 5.1.2016 17:32:39

                        Lebron >> Ve vší úctě - to, že budete chytat na řece a občas i stojaté vodě, čteme podruhé, ale odpověď na otázku co chcete chytat (tedy zaměření na cílovou rybu) tu chybí.

                          NLebron - Profil | Út 5.1.2016 17:29:20

                          Jarda Š. >> Ano tento feeder se mi začíná zamlouvat čím dál více, pouze ještě nejsem úplně rozhodnutý jestli light nebo medium. Chytat budu na menších řekách, kde je i v některých místech větší proud , na stojatých vodách na kratší vzdálenosti cca + - 20m

                            NJarda Š. - Profil | Út 5.1.2016 17:23:17

                            Lebron >> Delphin Magma Light Feeder 3,6m 90g by ti myslím mohl vyhovovat, není tak tvrdý, aby se s ním nedalo chytat na stojáku, ani tak měkký, aby se s ním nedalo chytat na řece (není-li velká nebo nemá průtok výrazně nad normálem).

                              NxDanielS - Profil | Út 5.1.2016 17:13:58

                              Lebron >> A co chceš chytat? jaké bude zaměření?

                                NLebron - Profil | Út 5.1.2016 16:23:24

                                Zdravím,
                                měl bych takový dotázek, taky se poohlížím po nějaké feederu. Bohužel nevím si moc rady, hledám něco v cenovém rozmezí od 1200-1600 Kč. Již dříve jsem měl tento feeder http://www.tropicliberec.cz/prut-shimano-joy-feeder​-330/ , kupoval jsem ho v době kdy jsem byl student a chtěl jsem ušetřit nějaký peníz, ale u tohoto prutu platí přísloví nejsem tak bohatý abych si mohl kupovat levné věci.
                                Když vidím u jiných rybářů co loví na feeder ty jejich pruty, tak se s tímto nedají vůbec porovnávat.

                                Budu chytat častěji na řece, ale občas bych chtěl vyzkoušet i stojaté vody.

                                Na internetu mě zaujaly pruty od Mivardi,především i kvůli tomu že se na ně dají koupit dobře náhradní špičky,
                                Ale taky např. jsem narazil na tento prut http://www.tropicliberec.cz/prut-delphin-magma-ligh​t-feeder-3-6m-90g-5-spicek/

                                Nevím jestli by byl lepší medium nebo heavy, mám obavy že pokud bych měl heavy tak se s tímto prutem na stojaté vodě moc dát nebude, neopak když budu mít medium tak ve větším proudu by to mohlo dělat neplechu. Ale třeba se mýlím. Rád bych nějakou radu, jaký feeder v této cenové relaci je nejvhodnější na takovéto chytání.

                                Děkuji.

                                  Nfheavy - Profil | Ne 3.1.2016 21:10:30

                                  numen >> jo ja uz ju zmerit nemuzu jelikoz jsem je pustil do sveta kvuli tem tournamentum

                                    Nfheavy - Profil | Ne 3.1.2016 21:08:13

                                    Koci66 >> no vidis presne jak jsem to psal,zalezi na tom pres koho to vyrizujes,ja kdyz jsem chtel tu 2 oz navic tk jsem to domlouval taky pres pani calatkovou,akorat teda tu 3 oz jsem jeste nikdy nepotreboval,2,5 oz max. I na 180 g zateze na proudu.

                                      NKoci66 - Profil | Ne 3.1.2016 20:56:27

                                      fheavy >> Mne se to letos povedlo - spicka 3oz na Sportex HF3909
                                      Reklamace uznana a spicku poslali. Trvalo to skoro pul roku
                                      Pomohla pani Calatkova z Mavepu. Jinak celou dobu jsem komunikoval se Sportexem ( Bruner, Totmann atd) , pry at pockam, ze maji problem s vyrobou atd. Celou korespondenci jsem poslal pak na Mavep a smali se jako blazni. Holt i velky firmy mivaji obces problemy. A to js si tu spcku chtel koupit a nikoliv reklamovat - poslali novou a zdarma.
                                      Jeste mne poslali Sportex One na zkousku pac jsem jim nadaval, ze v Cechach maji distribuci na howno a ze neni kde ty pruty si osahat.
                                      Slovo dodrzeli, holt to trvalo o trochu dele :-)

                                        Nnumen - Profil | Ne 3.1.2016 20:55:43

                                        fheavy >> nejdelší co jsem měl je leo koot. někde jsem tu psal i délku.