Jaký feeder koupit ??

Dobrý den, už dlouho se rozmýšlím jaký feeder koupit, značek je velmi mnoho a modelů a typů ještě více už jsem se rozmýšlel nad mnoho pruty , ale vždy najdu nějakou recenzi kde si feeder nechválí nebo ho spíše kritizují . Feeder bych si představoval v délce 3.60. Předem děkuji.
Autor diskuse: Ensodyar - Profil , 31.12.2015 feeder - náčiní, doplňky

skroby - Profil | Ne 3.1.2016 20:48:15

numen >> taky mám rad delší rukojeť, ale na tom aernosu lc mi to prislo až moc

    fheavy - Profil | Ne 3.1.2016 20:30:48

    numen >>dlouha mne taky vyhovuje,ale delka co je na tom aernosu lc ,tak jsem jeste na zadnym feederu nevidel,jedine na klasickym kapraku,a to uz usem par heavyn videl...:-)

      numen - Profil | Ne 3.1.2016 20:09:01

      fheavy >> dlouhá rukojeť je naopak lepší,já bych s krátkou ani nechtěl. lepší se nadhazuje,pohodlnější při zdolávání.

        fheavy - Profil | Ne 3.1.2016 10:10:12

        ráky >> ja jsem odchytal letos trictvrte sezony s tim 390/120g LC a byl taky dobrej,jediny co by nekomu mohlo vadit je delsi rukojet,mne naopak vyhovovala

          ráky - Profil | Ne 3.1.2016 9:19:46

          fheavy >> Tenhle je dost dobrej,chytal jsem na něj dvě sezony.S tou dlouhou 3oz. špicí lgld měl nejlepší akci.

            fheavy - Profil | So 2.1.2016 20:36:01

            Ensodyar - >> tady mas ted reklamu na mrku na ten aernos 366/90g 2509 kc odkaz http://www.rco-fishing.cz/eshop/shimano-prut-aernos​-feeder?utm_source=MRK&utm_campaign=Aernos+Feeder

              xDanielS - Profil | So 2.1.2016 19:01:09

              Willow >> bez komentáře :-O

                fheavy - Profil | So 2.1.2016 18:19:35

                Willow >> žeby m..o? To nee

                  Willow - Profil | So 2.1.2016 18:10:10

                  xDanielS >> Já bych si tipnul,,firma na 4 písmena,,.:-)))

                    xDanielS - Profil | So 2.1.2016 18:05:49

                    Willow >> Jsem to špatně napsal, mělo to být: I já trabanty nerad a i se shimanem jsem na tom podobně jako on.

                    Ano, v tom máš pravdu, i některé TOP značky mají přístup k získanému zákazníkovi tristní a sehnat třeba i náhradní je výkon přímo nadlidský. U jedné italské značky jsme se setkal se zajímavým přístupem. Zákazník reklamoval, oni neuznali a rovnou nechali opravit. Takže si poslal reklamaci a vrátil se ti balík třeba za 1500. Můžeš se soudit...

                      fheavy - Profil | So 2.1.2016 17:52:42

                      ráky >>jak jsem psal stalo se mne to jednou pri rozdelavani u shima v zaruce,ale nenapadlo mne o reklamovat,nova na aernos stala pres 500

                        ráky - Profil | So 2.1.2016 17:42:52

                        fheavy >> U nás mu je párkrát vyměnil,byly to jemné laminátky.Protivnej dědek co neumí nahazovat.

                          fheavy - Profil | So 2.1.2016 17:37:41

                          ráky >> spicky u feederu vetsinou asi nikdo jako reklamaci neuzna,co aspon vim ja

                            ráky - Profil | So 2.1.2016 17:23:46

                            fheavy - 2.1.2016 17:19:06 >To jsou,u nás jeden pán furt reklamuje zlomené špičky.

                              fheavy - Profil | So 2.1.2016 17:22:40

                              ráky >> spicka sama o sobe stoji 350 kc,kdyz se to stane na dilu pod spickou tak je to normalni reklamace a taky zalezi na tom kdo to tam posila a kdo to posuzuje

                                fheavy - Profil | So 2.1.2016 17:19:06

                                ráky >> takze zaverecny vysledek je ze do 10 let kdyz ho zlomis tak ti daji novej prut,samozrejmne zalezi na tom jak se ti to stane,znam i takovy kteri privrou prut ve dverich auta a pak to zkousi jestli jim to nekdo uzna a vymysli si pohadky,i takovy lidi znam/ato nemusi byt zrovna sportex/

                                  ráky - Profil | So 2.1.2016 17:16:12

                                  fheavy >> Oni jsou jsi tak jistí kvalitou,že když jse něco stane,hlavně u špice tak jse jim to nechce uznat.

                                    ráky - Profil | So 2.1.2016 17:12:39

                                    fheavy >> Ale nakonec dostal novej to jo,ten už je v pohodě.On má hodně Sportexů hlavně kapráky.

                                      ráky - Profil | So 2.1.2016 17:05:25

                                      fheavy >> Víc nevím,tohle mi vyprávěl v hospodě.Ta reklamace prej trvala skoro půl roku.

                                        fheavy - Profil | So 2.1.2016 17:05:24

                                        ráky >> ja kdyz jsem to kupoval tak u vyhradniho dovozce "mavep"a predem jsem se zeptal na pripadne reklamace,vse vyrizuji udajne bez problemu,jeden z kolegu pres ne resil zlomeny blank/cca 2 roky zpet/vyrizeni trvalo taky nejakou dobu ale vymenen cely prut