Jaký feeder koupit ??

Dobrý den, už dlouho se rozmýšlím jaký feeder koupit, značek je velmi mnoho a modelů a typů ještě více už jsem se rozmýšlel nad mnoho pruty , ale vždy najdu nějakou recenzi kde si feeder nechválí nebo ho spíše kritizují . Feeder bych si představoval v délce 3.60. Předem děkuji.
Autor diskuse: Ensodyar - Profil , 31.12.2015 feeder - náčiní, doplňky

Ndespo - Profil | Čt 18.2.2016 20:54:09

petko38 >> No inak to nevidím, pôjdem sa ja do Komárna pozrieť asi priamo na predajňu a pochytať si ich trošku. To bude asi najistejšie.

    Nfheavy - Profil | Čt 18.2.2016 20:50:09

    despo >> osobni zkusenst nemam ale nekdo je tady ma,ale uz si nepamatuju kdo

      Nfheavy - Profil | Čt 18.2.2016 20:48:50

      rybař20 10 >> na lod si porid spro DG boat feeder podivej se na stranky na sk nebo haldorado a jinak info u "xdaniels"ten jedny ma

        Ndespo - Profil | Čt 18.2.2016 20:45:22

        fheavy >> konkretne DG master carp LC 390 , pozeram po ňom nejaku chvylu ale neviem sa rozhodnuť

          Ntouša - Profil | Čt 18.2.2016 20:39:25

          A co pruty od značky Giants Fishing, máte někdo zkušenosti? Dneska mě je nabízely a podle prodejce samá chvála.

            Nrybař20 10 - Profil | Čt 18.2.2016 20:34:12

            Přeji pěkný a klidný večer kolegové rybáři. Děkuji za snahu i když jsem asi napsal blbé míry, ale mám k tomu dva důvody. Rád bych využival chytání z loďky i ze břehu. Mám zatím jen dva feeder pruty v délce 3,60 a z 90 % chytám na řece Sázavě v délce cca 35-45m kde nevidím problém, ale když jsem to zkoušel z loďky Rybářky nebylo to ono.

              Nfheavy - Profil | Čt 18.2.2016 20:26:38

              petko38 >> tak co mas vlastne za konkretni model? nikde to tady zatim nectu DG master carp LC 390 nebo 420?

                Npetko38 - Profil | Čt 18.2.2016 20:11:22

                ked pozres zataz neni to na nasadove rybi

                  Ndespo - Profil | Čt 18.2.2016 20:01:49

                  petko38 >> A tie LC sú aké...nie su kolikove?

                    Npetko38 - Profil | Čt 18.2.2016 19:47:46

                    nei mam 3.6 30 -100 g heavy vymenil som mal som s pelety 50-140 3.9 boli to koliky a to som tam mal rybi okolo 10 kg teraz si to aspon vychutnam

                      Ndespo - Profil | Čt 18.2.2016 19:45:40

                      petko38 >>
                      maš LC či?

                        Npetko38 - Profil | Čt 18.2.2016 19:42:58

                        ja mam spro dg master carpy a uz bi som nemenil

                          Nlajči - Profil | Čt 18.2.2016 19:20:34

                          aj tento je celkom zaujímavý http://www.carpzoom.sk/2v1-Feeder-prut-CZ8380-d1690​.htm , aj keď je to málo známa značka vo feedri. mám ho rok a som s ním spokojný. Jedinú vec mu musím vytknúť. Má tri uhlíkové špice, chcelo by to ešte jednu jemnejšiu, laminátovú. Keď som si jednu dopasoval, už nemá chybu, vidím aj najjemnejšie zábery

                            Nfheavy - Profil | Čt 18.2.2016 15:25:27

                            olin72 - 18.2.2016 12:56:51 >>trabcco neni sice nejlepsi ale hodne rozsireny a hlavne autor zatim neupresnil na co a kam to vlastne chce,takze je to tady jen takovej nastrel

                              Nolin72 - Profil | Čt 18.2.2016 12:56:51

                              ahoj, já osobně doporučuji Trabucco, mám je tak neskutečně dlouho až se stydím , ale opravdu drží a jsem spokojený jak fungují

                                Nfheavy - Profil | Čt 18.2.2016 12:43:16

                                freddys >> ja taky ne ale mozna ze neco takovyho nekdo dela,jmne takovy pruty nelakaji nikdy ten prut neni stejne dobrej v obou delkach,dotycnej musi vic googlit.

                                  Nfreddys - Profil | Čt 18.2.2016 12:31:21

                                  fheavy >> Ale multi mezi délkou 3,0 a 3,6 sem ještě neviděl...nevím, jestli rybar2010 nechce moc.

                                    Nfheavy - Profil | St 17.2.2016 21:23:59

                                    rybař20 10 >> neco podobnyho mas tady,ale muzes si tyhle pruty vyhledat sam na internetu a potom hodit dotazhttp://rybarske-pruty.heureka.cz/trabucco-selektor-​xs-multi-feeder-3_3-3_6m-75g/