Jaký feeder koupit ??

Dobrý den, už dlouho se rozmýšlím jaký feeder koupit, značek je velmi mnoho a modelů a typů ještě více už jsem se rozmýšlel nad mnoho pruty , ale vždy najdu nějakou recenzi kde si feeder nechválí nebo ho spíše kritizují . Feeder bych si představoval v délce 3.60. Předem děkuji.
Autor diskuse: Ensodyar - Profil , 31.12.2015 feeder - náčiní, doplňky

Nrybař20 10 - Profil | St 17.2.2016 21:05:15

Přeji pěkný a klidný večer. Zaslechl jsem, že je možné koupit feeder prut, který lze využívat v délce 3m ale i 3,60. Díky za info.

    Ncizmik - Profil | Ne 14.2.2016 21:53:24

    xDanielS >> Dobrá
    :)

      NxDanielS - Profil | Ne 14.2.2016 21:19:39

      cizmik >> To ani nemusíš, začni klidně trénovat rovnou s Cast'izmem, je to prostě jiný prut. Kapry pod šedesát budeš tahat po hladině jak surfaře...

        Ncizmik - Profil | Ne 14.2.2016 21:04:21

        xDanielS >> :) dobrá, začnu pořádně trénovat nahazování s 390kou a až si budu myslet, že jsem ho hoden, tak si ho pořídím :o) Každopádně bych ho chtěl, tak budu trénovat opravdu pilně...... ;)

          Nfheavy - Profil | Ne 14.2.2016 20:59:07

          xDanielS >> jako kdybych se slysel:-) :-) :-) ted uz je tvuj ha ha..

            NxDanielS - Profil | Ne 14.2.2016 20:58:11

            cizmik >> Chlape, s tebou to bude těžký. Tohle není prut na malý ryby, je to megavrhací vykosťovací megautahovák. Prut na daleký nához, na to byl zkonstruován a je určen. Ve 360ti bude mnohem hůř zdolávat a méně házet. Žádný kompromis, žádné slitování, extrém.

              Ncizmik - Profil | Ne 14.2.2016 20:46:46

              xDanielS >> Proutek opravdu hezký. Poznám na něm i menší rybu? :) Udělal bych velkou chybu, kdybych ho vzal ve 360cm? Chodím převážně na přehradu. Letos bych chtěl něco málo procestovat, ale převahuje přehrada......

                NxDanielS - Profil | Ne 14.2.2016 20:35:04

                cizmik >> Jde o to, na co ten prut chceš, osobně bych o 360tce ani neuvažoval.

                  NxDanielS - Profil | Ne 14.2.2016 20:27:17

                  cizmik >> Hoj, mimo Windcasty mám ještě Spro Berti Bovens 420/230g. Daiwa Cast'izm feeder má mnohem blíže k tomuto prutu, než třeba k WC a to je mám možnost porovnat, protože mám WC 390/150 i Cast'izm 390/150. Cast'izm je heavy prut s velkým H. Byl jsem ho testovat Čabim na jezerech a dokázal hodit 126m s krmelcem, ne s MF, ale s košíkem. Je to brutální silák, prostě katapult.


                  https://m.youtube.com/watch?v=y_9fqgytNXs

                    Nfheavy - Profil | Ne 14.2.2016 13:22:03

                    cizmik >> dobre delas trpelivost ti nechybi,to ja s tim mam problemy nebo spis mel kdyz se mne naskytla koupe tournamentu 390/150 tak jsem nepremyslel ani chvilku,ale nelituju.to jsou spickovy heavy,a do extremu mam ty sportexy.ktery jsem kupoval pred par lety taky bez velkyho premysleni aniz bych o nich vedel neco vic,

                      Ncizmik - Profil | Ne 14.2.2016 12:56:33

                      fheavy >> jj počkám, nový prut bych chtěl kupovat někdy v létě. To už třeba na něj budou nějaké recenze.

                        Nfheavy - Profil | Ne 14.2.2016 12:49:43

                        cizmik >> jak rikam pockej na Dana a dozvis se o tom cast'izmu jeste trochu vic,u nas bude problem se k nemu na krame nekde dostat

                          Ncizmik - Profil | Ne 14.2.2016 12:36:11

                          fheavy >> >>fheavy tak to sestavení nebude problém, snad..... :) Až u nás rozmrzne přehrada, tak vyzkouším pár náhozů s délkou 390cm a podle toho se rozhodnu jestli 360 nebo 390.

                            Nfheavy - Profil | Ne 14.2.2016 11:25:42

                            cizmik - 14.2.2016 10:25:58 >>co se tyce delky a akce u cast'izmu 360 /150 tak to nemuzu objektivne posoudit protoze jsem fyzicky mel v ruce jen tu 390 a to jeste ve 120 g/odhoz/ tu 390/150 g verzi mel Dan ale to musis na neho pockat,nechcu to porovnavat se sportexem ten ma trochu jinej blank vcetne max.odhoz.zateze,kdyby mel udelany ocka/sportex/tak jak ta daiwa tak by to bylo naprosto dokonaly a bezkonkurencni xheavy

                              Nfheavy - Profil | Ne 14.2.2016 10:58:22

                              cizmik - 14.2.2016 10:25:58 >>mam doma lepsi pruty nez Antaresy a ryska na nich neni,k te delce proc myslis ze treba sportex to heavy dela az od 390,kdyz tu silu vrazis do 360 tak je z toho fakt uz prut z horsi akci receno lidove tuhej kolik/tyc k rajcatum/v te vetsi delce uz je ta sila lip rozlozena,pri nahazovani mas problem ten kratsi prut dostat vubec do komprese. Co se tyca sesazeni prutu tak pokud neni clovek uplne slepej tak to krasne podle ocek sesadis,otocis si prut ockama nahoru a zhlidnes si to v ose

                                Ncizmik - Profil | Ne 14.2.2016 10:25:58

                                fheavy >> >>fheavy Tak tahle Daiwa se mi líbí a moc moc jí chci :) . Jen si ještě budu muset vyzkoušet vhodnou délku, jelikož mi přijde, že 360cm je pro mě strop....
                                Škoda, že nejsou u těch prutů rysky kvůli přesnému složení, dost mi to u Antaresu pomáhá.

                                  Nfheavy - Profil | So 13.2.2016 22:26:06

                                  cizmik >> jo zapomnel jsem dodat ze Dan mel na tu zkousku 390

                                    Nfheavy - Profil | So 13.2.2016 22:08:25

                                    cizmik >> delal mne to p.pipal z pelhrimova /stavec prutu/ma i svoje web.stranky,recenze na neho najdes i na mrku,jinak mam pro tebe jeste jeden tip a je to fakt podareny utahovak ja jsem se na neho dival v olomouci a xdaniels ho mel na zkousku u vody,jak se vrati z dovolene tak se ho zeptej/nebo jestli je pritomen jeste dnes/ http://www.siluruskn.sk/www-webareal-sk-silurus/esh​op/2-1-Pruty/45-2-Pruty-feedrove/5/13160-Prut-DAIWA​-CAST-IZM-FEEDER-3-60M-150G ale ja bych bral zase min.390cm je trochu tezsi diky kevralovemu opletu ale je to fakt carpfeeder jak ma vypadat vcetne ocek

                                      Ncizmik - Profil | So 13.2.2016 21:43:47

                                      fheavy >> Ještě si to nechám projít hlavou. A to sis dal sám návrh na rozmístění oček? Kdo ti to dělal?

                                        Nfheavy - Profil | So 13.2.2016 21:29:17

                                        cizmik >> jinak mne stala prestavba ocek na jednom sportexu 3900 kc fotky najdes v hlavni diskuzi "feeder"cca 5,12 2015 pri momentalni cene cca 6500 hf 3909 sportex + ocka tak to vyjde na 10500kc celkem.