Jaký feeder koupit ??

Dobrý den, už dlouho se rozmýšlím jaký feeder koupit, značek je velmi mnoho a modelů a typů ještě více už jsem se rozmýšlel nad mnoho pruty , ale vždy najdu nějakou recenzi kde si feeder nechválí nebo ho spíše kritizují . Feeder bych si představoval v délce 3.60. Předem děkuji.
Autor diskuse: Ensodyar - Profil , 31.12.2015 feeder - náčiní, doplňky

petko38 - Profil | Čt 18.2.2016 21:52:43

na ten sukromak tonacarp

    despo - Profil | Čt 18.2.2016 21:45:49

    petko38 >> Kam do Šurian, na Tonu?

      petko38 - Profil | Čt 18.2.2016 21:39:55

      volakedy ak budes v lv ty ich mozem ukazat alebo suranoch tam chodim na ryby

        despo - Profil | Čt 18.2.2016 21:37:49

        petko38 >> Nie, pri Vrábloch a idem testnuť Modrú Fúziu...

          petko38 - Profil | Čt 18.2.2016 21:34:14

          bivas daleko od levic

            johny999 - Profil | Čt 18.2.2016 21:33:54

            despo >> Kaprové špeciály na ďaleké hody, mno neviem aké malé rybky mohol mať na mysli :) Možno pre jeho taký 10kg kaprík je rybka :D

              despo - Profil | Čt 18.2.2016 21:33:23

              petko38 >> pôvodne som chcel isť ale idem radšej na rybky...bude to lacnejšie....

                fheavy - Profil | Čt 18.2.2016 21:28:37

                despo >> mne se to taky libi ale beru to uako kazdou reklamu s rezervou,tak jak s tim haze ta jeho "Gorila" tzv. Madarskej lidojed:-) :-)

                  petko38 - Profil | Čt 18.2.2016 21:28:32

                  despo si zo slovenska ides do trencina

                    petko38 - Profil | Čt 18.2.2016 21:27:48

                    no najlepsie ist do komrna majitel ma ozaj super pristup ale najprv mu zavolaj co ma na sklade a pozri si to co chces

                      despo - Profil | Čt 18.2.2016 21:26:22

                      fheavy >> To mi je jasné že na to nebude nadávať keď to je jeho produkt ale videl som to v niektorom jeho videu a celkom slušne ten prut pracoval a krásne sa ohýbal.

                        petko38 - Profil | Čt 18.2.2016 21:23:21

                        no srry ak mislite mna ja nepredavam

                          fheavy - Profil | Čt 18.2.2016 21:21:05

                          despo >> prece nerekne ze stoji za ho../obrazne receno/kdyz to chce prodat ne?

                            petko38 - Profil | Čt 18.2.2016 21:21:03

                            podla toho co je vychutnat ze si ty zohne len spicka alebo sa ty zohne 2tretiny udice

                              despo - Profil | Čt 18.2.2016 21:08:59

                              V niektorom videu DG spomínal že aj na tie LC nie je problém vychutnať si aj menšie rybky.

                                petko38 - Profil | Čt 18.2.2016 21:06:28

                                skor bi som dal mh oznacenie mam uz na to par kaprov a jeseterov okolo 9 kg bola zabava

                                  fheavy - Profil | Čt 18.2.2016 21:03:17

                                  petko38 >> akorat kdyz uz heavy tak aspon 150 g odhoz,jinak dobry

                                    petko38 - Profil | Čt 18.2.2016 21:01:15

                                    sadli mi lepsie nez tie pelety aj rucku maju dlhsiu

                                      fheavy - Profil | Čt 18.2.2016 20:58:52

                                      petko38 >> ten vypada taky hodne dobre postaveny/ocka/libi se mne

                                        petko38 - Profil | Čt 18.2.2016 20:56:37

                                        aj ja som bol komarne ja si nenechavam posielat hodim stale tam ked nakupujem