Názor na bazarové ceny

Myslíte si , že ceny v inzerci odpovídají prodávanému zboží ? Někdy mi připadají předražené jako v rybářských prodejnách .
Autor diskuse: Leďáček - Profil , 8.11.2015 všeobecné - ostatní
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NMalda512 - Profil | Čt 19.11.2015 21:18:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Leďáček - >> ..... tak na bazaru jsou někteří prodejci kteří v životě neměli soudnost. Přeloženo... neví co by za použité zboží chtěli :-)
Nedávno jsem narazil na dva magory co to rubali hodně vysoko..... Koupili laciné sety ( 2xprut+2xswinger+2xpípaky+ stojan+ obal ) cena v obchodě..2800kč. Tihle střelci to pálili za 5555kč. Prý dodají jákekoliv množství.... jsem se řezal smíchy když to za 4 měsíce stáhli z webu protože neprodali jediný kousek.
...........
Jinak když vidím jak někteří nabízejí třeba pruty a jsou focené opřené o fasadu a nebo položené na cestě ze štěrku tak je mi hned jasný, že se k tomuto zboží asi nechovali moc ohleduplně.
pak mrknu na cenu a nestačím se divit. pruty staré 2 roky a cena ještě o 200kč vyšší než pořizovací .-)

    NLucaso111 - Profil | Čt 19.11.2015 21:01:12

    clarence >> dík za info kouknu na to jestli nebudu potrebovat i Ježíška :-)

      Nclarence - Profil | Čt 19.11.2015 20:35:50

      Lucaso111 >> Toho německýho e-shopu se neboj vše přijde ok a vždy s dárkem sám jsem tam nakupoval.Ještě jeden dodatek nová věc je nová věc a na nc se ti může posr.t leda perko.Pošta tuším je asi 6 éček to skorem jako naše slavná pošta.Můžeš jich koupit třeba 10 ks a prodávat za litr a máš to doma.Poslední věta je míněna z legrace.J

        Nmusovskavydra - Profil | Čt 19.11.2015 20:31:36

        Lucaso111 >> Sviňa den, ja jsem to měl v pátek 13-eho.

          NLucaso111 - Profil | Čt 19.11.2015 20:28:05

          musovskavydra >> to už mi dneska praskla v robote :-)

            Nmusovskavydra - Profil | Čt 19.11.2015 20:21:14

            Lucaso111 >> Nerozčiluj se, nebo ti praskne cévka a budeš tahat nohu.

              NLucaso111 - Profil | Čt 19.11.2015 20:07:11

              rapalla >> v poho :-)

                Nklobonek - Profil | Čt 19.11.2015 20:03:53

                Sleduji zboží v bazaru už dlouho, osobně za použité zboží si představuji slevu 40 až 50 procent nového zboží, bohužel většina prodávajících prodává věci se slevou 5 až 20 procent - tím se to pro mě stává nezajímavé, to si radši koupím nové s plnou zárukou.

                  Nrapalla - Profil | Čt 19.11.2015 20:03:50

                  Lucaso111 >> Tak to se omlouvám, měl jsem tě za blba. Sorry, blb jsem já, že jsem nečetl v řádce. Už to vidím, žes je nekoupil:-))

                    NLucaso111 - Profil | Čt 19.11.2015 19:59:19

                    rapalla >> ten frajer prodává cívky na staré bb a nečti mezi řádky ja je nekoupil. Tak si v tom udělej trochu jasno. To že jdou sehnat mimo ČR je samozřejme v pořadu to ze je má kluk z ČR je pro někoho jednodušší.

                      Nrapalla - Profil | Čt 19.11.2015 19:53:31

                      Lucaso111 >> Jsi trošku mimo, diskuse je o bazarových cenách, pokud se nepletu. A reagoval jsem na toto: milin - ® [Poslat soukromou zprávu.] Čt 19.11.2015 15:49:56
                      Názor na bazarové ceny mám veskrze kladný. Třeba tohle :o)

                      Nabízím: Nabízím náhradní cívky na navijáky Shimano BB-LC, jsou nové, nikdy nepoužité, v orig. krabici. Cena 1400,-/ks.
                      jdmteg

                      Pokud tě tam chybí to Ačko, tak O.K. Nicméně tady je máš ještě o cca 150 kaček levnější - http://www.mur-tackle-shop.de/de/Shimano-Big-Baitru​nner-LC-Ersatzspule_130.html

                      Ale jinak jsi koupil dobře:-))

                        NLucaso111 - Profil | Čt 19.11.2015 19:47:43

                        rapalla >> kde si vyčetl ze je diskuze o novém bb?

                          Nrapalla - Profil | Čt 19.11.2015 19:34:19

                          Kde jsi vyčetl, že se bavíme o cívkách na staré BB LC?

                            NLucaso111 - Profil | Čt 19.11.2015 19:31:21

                            rapalla >> si pleteš cívky a hlavně navijaky! Tvůj odkaz je na novy naviják bb a ne starý jen ať v tom máš jasno.

                              Nclarence - Profil | Čt 19.11.2015 19:24:53

                              Lucaso111 >>www.m&rtackleshop.de originál na BBLC 29 éček a je velice spolehlivý e-shop do týdne to máš doma možná i s malým dárkem.J

                                Nrapalla - Profil | Čt 19.11.2015 19:23:59

                                Proč nevydělat pětibábu na jednej cívce, ale když jich vemeš víc, tak ti kilčo slevím:-)))
                                http://www.nordfishing77.at/rollen/ersatzspulen/154​1/shimano-big-baitrunner-xt-a-long-cast-ersatzspule​?c=44

                                  NLucaso111 - Profil | Čt 19.11.2015 19:20:19

                                  clarence >> sranda cena je i za plastový kroužek, který zamezuje spadnutí vlasce pod cívku. V Normark krásných 800Kč bez dopravy a chtěli mi prodat 1 kus a to si teprve řekneš ze civka je levna :-)

                                    Nclarence - Profil | Čt 19.11.2015 19:16:28

                                    Lucaso111 >> To si ale nenapsal,že máš XT .J

                                      NLucaso111 - Profil | Čt 19.11.2015 19:16:14

                                      clarence >> bavíme se o Ultegra xt ne ty nove modely.stará ultegra je ještě poctivý japonec

                                        NLucaso111 - Profil | Čt 19.11.2015 19:14:33

                                        milin >> ta cena je moc i proto jsem je nevzal ale ony fakt nejdou sehnat :-) ale dava slevu když vemes víc kusů. A ano pasujou na xt

                                          Nclarence - Profil | Čt 19.11.2015 19:13:29

                                          milin >> www.bohemiafishing.cz -navijáky odd. cívky.J

                                            Nmilin - Profil | Čt 19.11.2015 19:09:16

                                            clarence >> No vida. Dobrý :-)))))))

                                              NPetan600 - Profil | Čt 19.11.2015 19:02:38

                                              Erva >> třeba je z nejake specialni niklove slitiny.

                                                Nclarence - Profil | Čt 19.11.2015 19:01:47

                                                Erva >> Na Ferrari bych taky nedával kola z Rolls Royce kdybych potřeboval nový dal bych originál.Nehledě na to,že bazar je plný cívek i na Ultegry.J

                                                  NErva - Profil | Čt 19.11.2015 18:57:31

                                                  clarence - No tak tomu taky moc nerozumím , možná když je dražší tak se kovala za studena o něco dýl ... :-)))

                                                    Nclarence - Profil | Čt 19.11.2015 18:55:49

                                                    Erva >> Radku ještě jsem je na některém německém e-shopu viděl za 29 éček ale nejde mi do hlavy proč dávat na Ultegru nc z BBLC když je k mání nový originál za polovic.J

                                                      NErva - Profil | Čt 19.11.2015 18:52:24

                                                      clarence - A nové na BB LC stávali 950 kč /kus :-))

                                                        Nclarence - Profil | Čt 19.11.2015 18:49:24

                                                        Lucaso111 >> Proč si tedy nekoupíš zcela nové cívky originál na Ultegru?Stojí cca 700,- kus.J

                                                          NJuraj - Profil | Čt 19.11.2015 18:44:40

                                                          To je věc nabídky a poptávky. Zbytečná otázka. Smazat a zrušit.

                                                            Nmilin - Profil | Čt 19.11.2015 18:40:05

                                                            Lidl01 >> Ona ta cena BBLC tady taky pěkně stoupá. Řekl bych co rok to litr.
                                                            Ještě pár let a budou se tady prodávat za 15 :o)

                                                              Nmilin - Profil | Čt 19.11.2015 18:36:27

                                                              Lucaso111 >> Ani nevím, že pasují cívky z BBLC na Ultegry, každopádně
                                                              o těchto navijácích nepochybuji a proti srovnání s Ferrarim taky nic nemám, ale dát 2800 za dvě cívky může dát jenom magor. Ale proti gustu...... znáš to :-)

                                                                NChose - Profil | Čt 19.11.2015 18:29:50

                                                                Zajímavé .

                                                                Myslím ,že každé zboží a každá cena má svého kupce.

                                                                  NLucaso111 - Profil | Čt 19.11.2015 18:14:34

                                                                  milin >> Ahoj ja osobně jsem na tento inzerát reagoval. Koupil jsem ultegry, které jsou neskutečný dobře navijaky na stahování těžkých olova z Velké dálky. Navijaky neměli náhradní cívky a původní byli ve velmi špatném stavu. Bylo tedy na čase se poohlédnout i po cívkach. Neříkám že cena je nízký, ale pokud shánís cívky k tak Dobrým navi na ktere namotas přes 1000 m šňůry na dalekou vyvážku tak není zbytí. Srovnání je když si koupis stare skvoste Ferrari a má spatne kola tak ty původní v top stavu koupis ať to stoji co to stoji. Konkretne když je má jeden člověk skladem a nikdo jiný.

                                                                    NLidl01 - Profil | Čt 19.11.2015 17:23:28

                                                                    milin >> jsem zvědavej, kdy se dočkáme toho, že ta cívka bude dražší než ten naviják :-)))

                                                                      Nryba obecná - Profil | Čt 19.11.2015 17:20:04

                                                                      milin >> Hodně luxusní inzerát :-) Doufám že neko za tu cenu koupil :-D

                                                                        NMartenBear - Profil | Čt 19.11.2015 16:55:14

                                                                        Obcas mi to pripada neumerne. Prodavajici by si meli uvedomit, ze na prodeji nelze zbohatnout, pokud ma zbozi nekdo koupit. Je to vzdy prodelek.

                                                                          Nmilin - Profil | Čt 19.11.2015 15:49:56

                                                                          Názor na bazarové ceny mám veskrze kladný. Třeba tohle :o)

                                                                          Nabízím: Nabízím náhradní cívky na navijáky Shimano BB-LC, jsou nové, nikdy nepoužité, v orig. krabici. Cena 1400,-/ks.
                                                                          jdmteg

                                                                            Nu.x.a. - Profil | Ne 8.11.2015 23:04:29

                                                                            arnošt >> nebyla, byla to no name, ale je chytaná na cataňě a hlavně použitá mnou, čímž je jí zaručena prvotřídní exkluzivita...

                                                                              Narnošt - Profil | Ne 8.11.2015 22:49:16

                                                                              u.x.a. >> Jestli to byla Catana třpytka,tak bych si klidně řekl i o dvě pětibáby... :)

                                                                                Nu.x.a. - Profil | Ne 8.11.2015 22:28:41

                                                                                já tady prodal všechno hluboko pod cenou ve stavu nové věci, jsem jeden z těch co má rád novinky a tak prodávám někdy skoro nové věci.. příklad :prodám rotační třpytku velikost 3 cena 750,-Kč plus pošta..

                                                                                  Nšmája - Profil | Ne 8.11.2015 22:24:10

                                                                                  Iza >> asi tak, kdyby napsal, hele rozmyslel jsem si to, nebo sorry, nekdo zavolal a nabidl mi vic, tak clovek to zkousne urcite lepe, nez tyhle vymluvy :)

                                                                                    NIza - Profil | Ne 8.11.2015 22:07:56

                                                                                    šmája >> nebo lidi nejsou schopni rict, ze se neco zmenilo a vymysli si blbosti.

                                                                                      Narnošt - Profil | Ne 8.11.2015 21:52:44

                                                                                      šmája >> Chronický sedmilhář,na to musí existovat i nějaká diagnóza... :)))

                                                                                        Nšmája - Profil | Ne 8.11.2015 21:40:18

                                                                                        Mě nejvíc baví, když se člověk domluví, vse vyřešené a druhy den zprávy typu promiň, rozbilo se mi auto, nemůžu přijet nebo už jsem to měl zabalené, ale přes den v práci mi někdo vykradl auto, všechno dle mého názoru vycuranci

                                                                                          Narnošt - Profil | Ne 8.11.2015 21:36:46

                                                                                          Zajímavé věci v bazaru jde také koupit od malé skupiny lidí,která koupí ten nejdražší a nejkvalitnější vercajk,ale protože na trh za rok přijde něco ještě lepšího,zbaví se staršího klidně za polovinu ceny.Jsou to přitom věci za desítky tisíc a úspora tedy opravdu nemalá.Navíc mnohdy kvůli pracovnímu vytížení ve stavu opravdu nechytaných věcí.
                                                                                          Každý je na tom po finanční stránce rozdílně a zatímco někdo řeší poštovné jako by šlo o konec světa,jiný mávne nad tisícovkou či dvěma,protože to vydělá ve svén oboru za stejný čas,který by strávil licitováním o ceně...

                                                                                            NTiIak - Profil | Ne 8.11.2015 19:39:44

                                                                                            CoDu >> Ja sa najviac smejem ked niekto predáva" nové "veci kúpené na výstavách v akciách za 1/2 ceny .Do bazaru to potom dá za viac ako to kúpil :))) Ja som bol minulý rok na 2 velkých výstavách a viem prečo tam dávali niektoré veci z výraznou zlavou- kto racionálne nerozmýšla kúpi :D

                                                                                              NRytíř - Profil | Ne 8.11.2015 18:41:54

                                                                                              Prodám 2ks navijáků Shimano Baitrunner AERO 6000RE. +2 náhradní cívky s kovovou odhozovou hranou. Nechytané, jako nové. Cena 5000kč.
                                                                                              pebo16 ® [Poslat soukromou zprávu.] , 604808340

                                                                                              http://www.rybarstvo.sk/shimano-baitrunner-aero-600​0re/

                                                                                              Dobrej příklad.

                                                                                                NT.L.Y. - Profil | Ne 8.11.2015 18:29:07

                                                                                                Přidám svůj názor. Ceny někdy odpovídají nabízenému zboží, jindy ne, někdy jsou předražené,jindy podhodnocené. Bazar ale nabízí možnost i vybrat zboží, které na trhu už
                                                                                                nějaký ten rok není a přitom kvalitou nebo pocitově může převyšovat současnou nabídku.
                                                                                                Celkem dost rybářů ví, že model xy z let xy je opravdu povedený a je o něj zájem(přispívají
                                                                                                k tomu diskuze, zkušenosti rybářů atd.), a je celkem logické, že za takové produkty jsou rybáři
                                                                                                schopni zaplatit i větší finanční obnos, a jinému se zase cena bude zdát zbytečně vysoká.
                                                                                                Je to věc subjektivního pocitu a peněženky každého z nás, a možnost si udělat radost
                                                                                                rybářským zbožím. Moje zkušenost tady v bazaru je vcelku pozitivní, a rád si vybavím pruty a navijáky, či jiné rybářské vybavení, které bylo v bližší či vzdálenější minulosti na trhu.

                                                                                                  Nmilin - Profil | Ne 8.11.2015 18:01:17

                                                                                                  Já jsem tady před 2 lety lety prodával 2 ks. BBLC za 6000 pak za 5200. Každý rok v zimě servisované u Kanclera v Brně. Cena kompletního servisu je 800 kč. Přišlo mi tehdy několik sz, že jsou předražený, že za tolik je nikdy neprodám atd.
                                                                                                  Teď se tady prodávají za 7000 někdy i za 8000. Předpokládám, že bez problémů.

                                                                                                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 8.11.2015 17:54:46

                                                                                                    hraji >> Souhlas.Zatím jsem se nespálil a taky to tak dělám.

                                                                                                      Nhraji - Profil | Ne 8.11.2015 17:51:05

                                                                                                      CoDu >> já si dovolím nesouhlasit. Občas se tu dá nakoupit opravdu hodně dobře, protože prostě někdo koupí věc a ona se mu nehodí. Ne že má vadu, prostě to není to, co si dotyčný představoval.
                                                                                                      A s tím doporučováním, je to o zkušenostech, nekoupím si nic od člověka, která má 5 zápisů do diskuzí a 428 inzerátů v bazaru. Nakupuji výhradně od lidí, které znám a mají pro mě nějakou historii

                                                                                                        NCoDu - Profil | Ne 8.11.2015 17:42:35

                                                                                                        TiIak >> Taky si myslím, že 90% je předražených a i často dražších než byla nákupka. Proto mne občas zaráží, když tady nějaký zkušený odborník radí začátečníkovi raději koupit za stejné peníze bazarovou použitou věc ("2x u vody") než novou méně známé značky. Kvůli nějakému nedostatku se ta věc prodává.

                                                                                                          NPetan600 - Profil | Ne 8.11.2015 16:40:57

                                                                                                          sintrix >> to je pravda,je to v lidech,každý jsme drobet jiný.

                                                                                                            Nsintrix - Profil | Ne 8.11.2015 16:37:01

                                                                                                            Petan600 >> No já se zatím na Aukru nespálil. Jen si musím lépe prohlížet fotky. Bo se mi stalo, že zboží dorazilo přesně dle fotky. Jenže já si nevšiml některých vad. Tady se mi stalo, že jsem zaplatil, zboží nedorazilo a maník zmizel. Naštěstí nešlo o horentní částku. I tak mě to naštvalo. A myslím si, že vyčuránci se najdou všude, kde se točí peníze.

                                                                                                              NPetan600 - Profil | Ne 8.11.2015 16:32:35

                                                                                                              sintrix >> ovšem kolikrát se na Aukru diviš co Ti dorazi.:-)

                                                                                                                Nsintrix - Profil | Ne 8.11.2015 16:30:37

                                                                                                                Ceny v bazaru nekomentuji. Chci koupím, nechci nekoupím. Zatím jsem si zde naběhl jen jednou. Mě spíš sejří dovětky typu cena dohodou, nebo mám na prodej a neuvede cenu, dále i nejvyšší nabídce. Když se chceš domluvit, pak ti řekne, že již má lukrativní nabídku a co ty na to. Žádná částka, jen ta slova - lukrativní nabídka. Z těchto diskusí ihned couvám. Zlaté Aukro. Tam je alespoň možnost vidět stávající cena. Bazar má být bazar a aukce aukcí s jasnými pravidly.

                                                                                                                  NNAVI73 - Profil | Ne 8.11.2015 16:21:43

                                                                                                                  Jojo , ja ten bazar tady miluju. :-))) . Nejvic me bavi inzeraty typu Prodam pletenku , odmotano jen trochu , porizovaci cena 79,- moje cena 59,- + posta. To je kouzelny:-))))

                                                                                                                    NMrKos - Profil | Ne 8.11.2015 16:13:30

                                                                                                                    Celý bazar je v podstatě postaven na principu českého národního sportu, neboli ušetřit za každou cenu. Případně se tam ještě hodí okřídlené "nechci slevu zadarmo" . A diskuze na téma, jak někdo někoho odrbal, jak je to zboží drahé, případně nekvalitní a nebo diskuze o tom, co si o tom myslíme, jsou už jen důsledkem. A ještě vyšší level jsou diskuze o tom, jestli se vyplatí něco nakupovat na veletrhu - to je další odnož českého národního sportu.
                                                                                                                    Osobně bazar nečtu, nic jsem tam nikdy nekoupil a to samé platí o veletrhu. A necítím se nějak ochuzen ba dokonce necítím se nějak podveden tím, že nakupuju výhradně v kamenném obchodě. A hlavně o tom nepřemýšlím, protože bych se nechtěl kvůli stovce zbláznit.

                                                                                                                    Zkuste to taky a budete mít o hodně zbytečných starostí méně.

                                                                                                                      NTiIak - Profil | Ne 8.11.2015 16:04:58

                                                                                                                      Leďáček - >> Ja čo som tu nakúpil,tak popis veci vačšinou nezodpovedá popisu!Vždy sa to skoro každý snaží vylepšiť "výborný stav,chytáno 10x..." :)))) No ale mal som aj šťastie ,kupoval som "kočku v pytly" veci bez žiadneho popisu a len z jednou rozmazanou fotkou.Poštou mi potom došlo velké množstvo kvalitných veci za ktoré som zaplatil sotva 1/10 ich hodnoty :D Lacný nákup v bazare je o šťastnej náhode....inak je tam 90 percent vecí predražených

                                                                                                                        NWillow - Profil | Ne 8.11.2015 15:07:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                        Nejlepší jsou ti,kteří chtějí peníze na účet a dělit se o poštu,která je samozřejmě ,jako přidaná hodnota,hodnoty zboží.Napsal jsem ,že dobírku(poštu)zaplatím celou.Přestal komunikovat,a to si napočítal200kč za poštu,při přepravě balíčku cca200g.Jasná ojebávka.Předem na účet nic,dobírka a PČR dokáží peníze zastavit a vrátit.Občas je to běh na dlouhou trať,ale vyplatí se to.

                                                                                                                          Nagig - Profil | Ne 8.11.2015 14:23:16

                                                                                                                          Leďáček - >> Ahoj veškeré ceny se odráží od pořizovací ceny a délky používání a v jakém stavu se bazarová věc prodává to je jasný ;-) a pokud se ti to zdá drahý tak to nekupuj a máš klid já dělám to samí pokud se mi to zdá drahý tak to nekoupím i kdybych na to měl a je to i lék jak donutit prodejce aby zlevnil pokud mu zboží bude lažet bez pohnutí na krámě donutí ho to zlevnit a vovovovo tom to je ;-)

                                                                                                                            NTomVl - Profil | Ne 8.11.2015 13:53:58

                                                                                                                            Pokud se ti ceny nelíbí tak nekupuj. Jsi snad svéprávný.Uvedu příklad prodával jsem prut který nový stojí 2400.- . Byl skutečně 2 až 3 u vody a nesedl mi. Nabídl jsem ho za 1500, - včetně účtu. Je v záruce ještě rok a asi 4 měsíce. Zavolal expert a první co je po představení řekl : tak budujeme cenu modifikovat. Skočil jsem mu do řeči a řekl že nic modifikovat nebudeme. Radši bych ho rozšlapu než ho dát vyčůránkovi. Ve skutečnosti ho radši někomu z mého okolí dám zadarmo. Lidi jsou zblbý podvody co dělají supermarkety se slevama a již smlouvají jak Arabové. ...

                                                                                                                              Nvydra Lucky - Profil | Ne 8.11.2015 13:31:16

                                                                                                                              arnošt >> faktem ovšem také je, že někteří vykukové tu prodávají tu olítanou Fabii a chtějí zani, jako za to Lambo s plnou nádrží a novými gumami... Každá mince mívá dvě strany.

                                                                                                                                NREX65 - Profil | Ne 8.11.2015 13:01:02

                                                                                                                                Každá věc s cenou má svého kupce je jen otázka jestli se někdy potkají a pokud je cena vyšší tak to koupím pokud to potřebuji nutně nebo to chci jinak počkám na lepší nabídku.

                                                                                                                                  Narnošt - Profil | Ne 8.11.2015 12:47:18

                                                                                                                                  viceroy >> I tak to jde. ;-)

                                                                                                                                    Nviceroy - Profil | Ne 8.11.2015 12:41:09

                                                                                                                                    arnošt >> ono staci dopsat cena pevna nesmlouvam a debilni nabidky jen mazu ani neodpovidam jelikoz dotycny si je vedom ze se snazil vyjebat