- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ceny na veletrhu
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
6x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Piškothonza - Profil | Po 2.11.2015 19:42:09
jirgen - Profil | Ne 1.11.2015 21:01:23
zdevac - Profil | Ne 1.11.2015 20:46:01
Kvůli návštěvě ano, ale pokud bys tam měl jet nakoupit, tak ne. Já to naivně měl přesně tak - měl jsem vyhlédnuté dva pruty a dva navijáky a čekal jsem na veletrh, že si je tam koupím, protože určitě na výstavě budou nějaké výstavní a veletržní slevy. Jinými slovy - jedeš-li pouze za nákupem, je potřeba započítat všechny náklady. Ale pokud jde někdo jen jako na výstavu a za kamarády, je cena 200 samozřejmě nízká.
jirgen - Profil | Ne 1.11.2015 20:32:31
honzina - Profil | Ne 1.11.2015 20:13:54
drvoštěp - Profil | Ne 1.11.2015 19:48:38
honzina - Profil | Ne 1.11.2015 19:42:40
Piškothonza - Profil | Ne 1.11.2015 19:29:24
zdevac - Profil | Ne 1.11.2015 19:24:44
Jenže otázka nezněla zda na veletrh jít, nebo nejít, ale týkala se cen. Já samozřejmě návštěvu nikomu nerozmlouvám, pokud tu napíšeš, že návštěva je super a užil jsi si jí, tak proč ne. Neřeknu ani slovo. Pokec s kamarády a čumenda mohou být fajn. Ale já psal o cenách a nákupu zboží :-)
drvoštěp - Profil | Ne 1.11.2015 18:09:14
zdevac - Profil | Ne 1.11.2015 17:18:24
Jasně, já jen nemám rád, když ze mě někdo dělá pitomce. Stačí, když ho ze sebe dělám já sám.
fheavy - Profil | Ne 1.11.2015 16:00:42
hraji - Profil | Ne 1.11.2015 13:18:31
Tomáš _Novák - Profil | Ne 1.11.2015 9:17:37
kabo - Profil | Ne 1.11.2015 8:08:43
Piškothonza - Profil | So 31.10.2015 17:46:32
alfonz42 - Profil | So 31.10.2015 9:37:16
A tobě se uleví :-)
zdevac - Profil | So 31.10.2015 8:51:45
Já měl podobný zážitek u Mivardi. Měl jsem vyhlídnuté asi tři pruty, jeden na položenou a dva na přívlač. Na stánku Mivardi jsem se nestačil divit. Pár lidí tam sice bylo, ale neochotných, bavili se s kamarády, ale aby ukázali zboží, to ne. A nejvíce mne dostali, když jsem po nich chtěl konkrétní přívlačák a oni mi tvrdili, že nic takového nemají a že to neexistuje. Když jsem mu ukázal mnou vybraný prut přímo v jejich katalogu, tak jen zaraženě koukal. Takže nechotný a nepříjemný personál bez znalosti produktů... No ale jsem rád :-) Díky jejch přístupu jsem šel jinam a mám fajn prut Black Master Spin 5-25g :-)
zdevac - Profil | So 31.10.2015 8:45:05
Ale jo, předpokládám že ten tvůj příspěvek byl psál s lehkou ironií. Jenže když tu tak čtu některé výtvory některých diskutujících, kteří často nezvladají ani shodu podmětu s přísudkem a vyjmenovaná slova, považoval jsem za vhodnější reagovat tak, jak jsem reagoval.
jirgen - Profil | So 31.10.2015 5:31:59
alfonz42 - Profil | Pá 30.10.2015 23:24:44
Ale neboj,časem dozraješ :-)))
zdevac - Profil | Pá 30.10.2015 23:18:33
Musíš rozlišovat, co je tedy vlastně účel. Primárním účelem podobných akcí je představení vlastních produktů a novinek, zejména pak prodejcům a obchodníkům. Na podobných veletrzích je obvykle hlavním cílem budování obchodní sítě, jako druhotné pak představení se odbornější veřejnosti. Také často první dny pro věřejnost vůbec nebývají. Pak bych to chápal.
Ale koncept, kde na jednom místě je třeba deset obchodů z mého okolí (a to je, v dosahu do 30 minut mám tři opravdu velké prodejny, např Tomi-Korda nebo Podběrák) a ty tam prodávají stejné zboží, jako na krámě, a to ještě shodné (stejný prut u pěti prodejců) a za vyšší ceny než na tom krámě, tak celý "veletrh" není nic jiného, než akce pro hlupáky, ze kterých se dají vytahat větší peníze, než normálně.
Pokud bys náhodou měl problém s pochopením slova veletrh a mými slovy, dovoluji si uvést definici veletrhu z Wiki: Veletrh je výstava produktů firem z jednoho odvětví, jejímž hlavním cílem je prezentovat odborné veřejnosti nové produkty a navazovat kontakty s velkoodběrateli. Na rozdíl od běžného trhu tedy nejde o přímý prodej koncovým zákazníkům; ten zde často nebývá možný nebo jen v omezené míře. Některé veletrhy nejsou otevřeny veřejnosti vůbec nebo jsou jí přístupné jen ve vyhrazené dny, zpravidla ke konci veletrhu. Trvání veletrhu obvykle bývá okolo jednoho týdne.
Takže v pohodě, klidně si na veletrh běž.Když ti nevadí, že z tebe dělají pitomce a ještě jim za to platíš (vstupné), tak proč ne. Zaplatit 200 Kč za to, že si mohu koupit prut nebo naviják dráž, než jinde, to se jistě vyplatí :-)
zdevac - Profil | Pá 30.10.2015 23:08:22
Já tam také nepolezu, byl jsem tam jednou a do teď toho lituji. Ono totiž kdybych tam nebyl, těžko bych to věděl a udělal si názor. Ale to, že už tam nepolezu, přeci neznamená, že nemohu svoju zkušenost a názor poslat dále.
Červené karty: u.x.a.
Kde to žije - všechna témata
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic











