MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Ceny na veletrhu

O kolik jsou ceny nižší např.člunů,motorů,prutů.atd

Autor diskuse: čaďa ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 29.10.2015

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N Piškothonza - ® Po 2.11.2015 19:42:09
zdevac >> někdy se opravdu divím když dorazím domu vláčnej,co tam dokážu koupit...ale vždycky si přinesu i věci,kerý jsem potřeboval...))))
N jirgen - ® Ne 1.11.2015 21:01:23
kabo >> Čau,až ted jsem se dostal na net. Ješě jsem hledal tu objednávku. Stránky jsou www.bait-service-straubing.de Adresa je Bait Service Straubing Rainer-Mühle 1 Rain 94369 tel. 0171/4701316 Ale objednával jsem to v roce 2013 . Nevím jestli ještě fungují a jaké mají ceny,protože jsem přesedlal na sumíky. Snad ti to pomůže. Jinak veškeré směsi,co jsem měl a ještě mám,tak vždy šlapali PERFEKTNĚ!!!!
N zdevac - ® Ne 1.11.2015 20:46:01
Piškothonza >>

Kvůli návštěvě ano, ale pokud bys tam měl jet nakoupit, tak ne. Já to naivně měl přesně tak - měl jsem vyhlédnuté dva pruty a dva navijáky a čekal jsem na veletrh, že si je tam koupím, protože určitě na výstavě budou nějaké výstavní a veletržní slevy. Jinými slovy - jedeš-li pouze za nákupem, je potřeba započítat všechny náklady. Ale pokud jde někdo jen jako na výstavu a za kamarády, je cena 200 samozřejmě nízká.
N jirgen - ® Ne 1.11.2015 20:32:31
zdevac >> Ahoj,MIVARDI je kapitola sama o sobě,raději ani nepsat,protože co Oni dokážou,to jen tak někdo nedokáže!!!!!!
N honzina - ® Ne 1.11.2015 20:13:54
drvoštěp >> že si to vůbec dovolej.pokud nemáš v krámě známého tak je to špatný.nejhorší je že jim to prochází a hodně lidí si to koupí.
N drvoštěp - ® Ne 1.11.2015 19:48:38
honzina >> To jsem zažil také. Proto mobil nosím viditelně v ruce aby to na mě nezkoušeli ;)
N honzina - ® Ne 1.11.2015 19:42:40
zdevac >> veletrh to je jedna velká tržnice a ještě k tomu drahá.daj ti Max 10procent z ceny dolů,ale než tam jedou tak to napálej.stalo se mi že mě nabízeli zboží za dražší cenu než měli na netu. jóó a z tý ceny deset procent dolů.no to byl kauf,jenže v dnešní době mobilů jsem už cenu věděl tak jsem skočil na net a ukázal jsem mu cenu na jejich netu a čuměl na mě jak de.bil.asi si myslej že jsme úplně blbý.a najednou nabizeli cenu 15procent,jsem zasadovej tak jsem nevzal nic.
N Piškothonza - ® Ne 1.11.2015 19:29:24
zdevac >> já ze začátku taky,ale brečet kvůli vstupnýmu a parkovnýmu,je blbost...
N zdevac - ® Ne 1.11.2015 19:24:44
Piškothonza >>

Jenže otázka nezněla zda na veletrh jít, nebo nejít, ale týkala se cen. Já samozřejmě návštěvu nikomu nerozmlouvám, pokud tu napíšeš, že návštěva je super a užil jsi si jí, tak proč ne. Neřeknu ani slovo. Pokec s kamarády a čumenda mohou být fajn. Ale já psal o cenách a nákupu zboží :-)
N drvoštěp - ® Ne 1.11.2015 18:09:14
Skoro u každýho stánku ti naznačují že jsi žabař pokud si nevyslechneš jejich odborné proslovy a nic od nich nekoupíš. Takže jenom čumenda, pokec s kamarády a pivo s klobásou :)))
N zdevac - ® Ne 1.11.2015 17:18:24
fheavy >>

Jasně, já jen nemám rád, když ze mě někdo dělá pitomce. Stačí, když ho ze sebe dělám já sám.
N fheavy - ® Ne 1.11.2015 16:00:42
zdevac >> s tim mivardi to je normalni zazil jsem to v drivejsich letech a z jejich produktu uz nevlastnim ani hacek,kdyz takova firma zanikne tak si na ni ani nevzpomenu,ale co se tyce veletrzni vystavy tak kdyz uz tam jdu tak urcite pro mne neni hlavni duvod si koupit treba drazsi prut,a kdyz uz neco drazsiho koupim tak jedine od prodejcu ktere znam osobne,kucera,krasa,kral,blazek atd./nejsou to sice moji kamaradi/ale braval jsem od nich drive veci do kaprariny neco jsme spolu obcas konzultovaly.Hlavni duvod proc tam jedu je podivat se co je noveho pokecat s klukama treba od nikla nebo kucery,no a beru zenskou s vnouckem ,zaroven byva vystava i pro deti takze rodinej vylet a kazdej si vybere neco co ho zajima,porad lepsi nez travit celej den treba v Olympii jak nekdo:-) :-) :-)
N Přemas - ® Ne 1.11.2015 15:31:05
zdevac >> No, ale to všichni prodejci přeci nedělají.
N hraji - ® Ne 1.11.2015 13:18:31
Tomáš _Novák >> píšou, že ta výstava bude kontraktačně prodejní. Bude se tam tedy prodávat zboží.
N Tomáš _Novák - ® Ne 1.11.2015 9:17:37
Nevite někdo jestli ta vystava co bude v Olomouci bude prodejni ??Nebo jen ukazkova??Předem diiky za odpověd! :D
N kabo - ® Ne 1.11.2015 8:08:43
jirgen >> Ahoj z jakého německého e-shopu jsi prosím tě objednával tu nutru? Dik
N Piškothonza - ® So 31.10.2015 17:46:32
zdevac >> dyk jo máš pravdu,co bys tam dělal...hodně lidí tam chodí kvůli atmosféře,aby si zkrátili zimu,aby se viděli s kamarádama...o))) je asi fakt lepší,když tam lidi tvýho myšlení nepřijdou...
N alfonz42 - ® So 31.10.2015 9:37:16
zdevac >> Jestli ti to udělá dobře, per to do mne, já su očkovanej :-)))
A tobě se uleví :-)
N zdevac - ® So 31.10.2015 8:51:45
jirgen >>

Já měl podobný zážitek u Mivardi. Měl jsem vyhlídnuté asi tři pruty, jeden na položenou a dva na přívlač. Na stánku Mivardi jsem se nestačil divit. Pár lidí tam sice bylo, ale neochotných, bavili se s kamarády, ale aby ukázali zboží, to ne. A nejvíce mne dostali, když jsem po nich chtěl konkrétní přívlačák a oni mi tvrdili, že nic takového nemají a že to neexistuje. Když jsem mu ukázal mnou vybraný prut přímo v jejich katalogu, tak jen zaraženě koukal. Takže nechotný a nepříjemný personál bez znalosti produktů... No ale jsem rád :-) Díky jejch přístupu jsem šel jinam a mám fajn prut Black Master Spin 5-25g :-)
N zdevac - ® So 31.10.2015 8:45:05
alfonz42 >>

Ale jo, předpokládám že ten tvůj příspěvek byl psál s lehkou ironií. Jenže když tu tak čtu některé výtvory některých diskutujících, kteří často nezvladají ani shodu podmětu s přísudkem a vyjmenovaná slova, považoval jsem za vhodnější reagovat tak, jak jsem reagoval.
N jirgen - ® So 31.10.2015 5:31:59
Mám podonou zkušenost jako psal Mifi5429 u stánku Jet fish. Když jsem se věnoval kaprařině,tak jsem chytal na Nutrabaits,takže první kroky na bvv směřovaly hned tam abych si nakoupil zásoby, Objednávku cca 10 000kč jsem měl napsanou a když jsem jim tam odříkával seznam věcí,tak jen nemáme,nemáme. . . . Ale!!! Pak přišel pán a že mě pošlou seznam věcí meilem co mají a nemají na prodejně. NIKDO SE NEOZVAL. Ok.neměl by z toho asi tolik jako z jeho produktů,ale stačilo napsat: např.objednnávka je malá,nemáme atd. Zboží jsem si objednal z Německa a hlavně za úplně jiné peníze!!!! A od té doby tam už nenakupuji. Když už tak jen se podívat,ošahat přímo už doma vybrané zboží (prut,naviják) a pak si to u svého prodejce objednám.
N alfonz42 - ® Pá 30.10.2015 23:24:44
zdevac >> :-))) kolik ti je? Zase jsi nic nepochopil :-)
Ale neboj,časem dozraješ :-)))
N zdevac - ® Pá 30.10.2015 23:18:33
alfonz42 >>

Musíš rozlišovat, co je tedy vlastně účel. Primárním účelem podobných akcí je představení vlastních produktů a novinek, zejména pak prodejcům a obchodníkům. Na podobných veletrzích je obvykle hlavním cílem budování obchodní sítě, jako druhotné pak představení se odbornější veřejnosti. Také často první dny pro věřejnost vůbec nebývají. Pak bych to chápal.

Ale koncept, kde na jednom místě je třeba deset obchodů z mého okolí (a to je, v dosahu do 30 minut mám tři opravdu velké prodejny, např Tomi-Korda nebo Podběrák) a ty tam prodávají stejné zboží, jako na krámě, a to ještě shodné (stejný prut u pěti prodejců) a za vyšší ceny než na tom krámě, tak celý "veletrh" není nic jiného, než akce pro hlupáky, ze kterých se dají vytahat větší peníze, než normálně.

Pokud bys náhodou měl problém s pochopením slova veletrh a mými slovy, dovoluji si uvést definici veletrhu z Wiki: Veletrh je výstava produktů firem z jednoho odvětví, jejímž hlavním cílem je prezentovat odborné veřejnosti nové produkty a navazovat kontakty s velkoodběrateli. Na rozdíl od běžného trhu tedy nejde o přímý prodej koncovým zákazníkům; ten zde často nebývá možný nebo jen v omezené míře. Některé veletrhy nejsou otevřeny veřejnosti vůbec nebo jsou jí přístupné jen ve vyhrazené dny, zpravidla ke konci veletrhu. Trvání veletrhu obvykle bývá okolo jednoho týdne.

Takže v pohodě, klidně si na veletrh běž.Když ti nevadí, že z tebe dělají pitomce a ještě jim za to platíš (vstupné), tak proč ne. Zaplatit 200 Kč za to, že si mohu koupit prut nebo naviják dráž, než jinde, to se jistě vyplatí :-)
N zdevac - ® Pá 30.10.2015 23:08:22
Piškothonza >>

Já tam také nepolezu, byl jsem tam jednou a do teď toho lituji. Ono totiž kdybych tam nebyl, těžko bych to věděl a udělal si názor. Ale to, že už tam nepolezu, přeci neznamená, že nemohu svoju zkušenost a názor poslat dále.

Červené karty: u.x.a.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPENN naviják Slammer

VÝPRODEJ!!! Akce platí jen do vyprodání zásob. Pět kuličkových ložisek a jedno válečkové ložisko z nerezové oceli a stálé uzavření zpětného chodu garantují jemný a bezrázovitý chod.

akce, rybareniDelphin Lehátko Rebel - Super Novinka

Za 1.309
Postel plná překvapení! To je určitě slogan, který nejlépe vystihuje tuto postel. Když dáte prvotní předsudky bokem, zjistíte, že většina rybářů na rybách nic víc ke komfortnímu spánku nepotřebuje.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
ML SPORT ML SPORT

Brno, Bohunická 67