vyber elektromotoru na clun

Zdravim vsechny
Umite mi z vlastni zkusenosti poradit jaky vybrat elektromotor do 7000.
Nejak se v siroke nabidce ztracim a nevim co vybrat.kvuli vydrzi.poruchovosti.servis atd.
Diky za rady.
Autor diskuse: bond81 - Profil , 7.9.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

NxDanielS - Profil | Út 6.9.2016 16:31:08

Esox >> Jde to, ale žádná velká hitparáda.

    Nsklo - Profil | Út 6.9.2016 16:21:07

    Esox >> to urcite ne. ale vem k tomu adekvatni baterku aspon 130ah

      NEsox - Profil | Út 6.9.2016 16:16:25

      sklo >> díky, takže pokud bych sáhl po 55 haswingu, tak by to neměl být problém, že?

        Nsklo - Profil | Út 6.9.2016 16:13:52

        Esox >> ja jezdim. problem to neni jen to trva trochu dyl :) 3km proti proudu jedu hodinu s 30lbs motorem...

          NEsox - Profil | Út 6.9.2016 16:11:34

          xDanielS >> po velké :-) třeba pražská Vltava

            NxDanielS - Profil | Út 6.9.2016 16:05:00

            Esox >> Jak po který.

              NEsox - Profil | Út 6.9.2016 15:11:41

              Jezdíte někdo s elektromotorem po řece? Není to problém, nebo to chce benzín? Díky

                Nčinka - Profil | St 27.4.2016 17:37:06

                Díky za postřehy. Potřebuji jen nějaké levné přibližovadlo. . :-) tak sonduji v těch levnějších značkách.

                  Nkritik - Profil | Út 26.4.2016 21:45:14

                  činka >> Rhino jsem měl, nejsilnější model.... V záruce odešel, dostal jsem fungl nový. Po třech letech odešel také :))
                  V obou případech přepínač.

                    NP!F - Profil | Út 26.4.2016 16:44:55

                    činka >> mal som rhino a mám čo to odjazdené s kamosovym haswingom. Povedal by som, že je to obdobné, žiadny zázrak, dosť to hučí, ale funguje.

                      NRST - Profil | Út 26.4.2016 16:40:25

                      činka >> Jestli ono to nebude tím, že jen málo kdo má oba motory:-) tudíž není možné zhodnotit který je lepší.

                        Nčinka - Profil | Út 26.4.2016 16:35:27

                        nikdo nic?

                          Nčinka - Profil | Po 25.4.2016 11:02:48

                          Nějaké zkušenosti s el motory Rhino nebo Haswing? Popř která značka je lepší?

                            NShawt - Profil | Ne 24.4.2016 12:17:30

                            merca >> no ja si ponecham tu co jsem koupil, ale diky za info

                              Nmerca - Profil | Ne 24.4.2016 12:15:02

                              Shawt >> Teď jsem koukal, že výroba nabíječek byla do odvolání pozastavena, ale ještě ji na netu najdeš pokud tedy budeš chtít.https://www.nejautodily.cz/automaticke/automaticka-​nabijecka-astip-mac-812-profi/

                                Nmerca - Profil | Ne 24.4.2016 12:01:56

                                Shawt >>Je to náš výrobce a koupit se dá: http://www.astip.cz/data/ke-stazeni/cenik-nabijecky​.pdf.
                                Chce to dvougaráž! kam budeš parkovat auto?
                                Nebo rovnou pojízdný domek s garáží např. zn. Hymer- jdu si taky vsadit!

                                  NShawt - Profil | Ne 24.4.2016 11:44:25

                                  merca >> tuhle nabijecku mi tady uz kolega doporucoval, ale podle vseho se neda jiz koupit? Nicmene ja jsem si mezi tim jiz koupil nakou z nemecka, ktera ma take udrzovaci rezim, tak uvidim, jak pojede. No ja prave take asi radeji dokoupim jeste jednu mensi baterii, nez se tahat s tezkou. Uz tak nez to vsechno snesu do auta z bytu to je zahul...az vyhraju ve sportce, poridim barak s garazi a koupim vetsi kapacitu :)

                                    Nmerca - Profil | Ne 24.4.2016 11:18:00

                                    Shawt >> ani jsem nevěděl, že nejsou vždy napevno. Viděl jsem ,že se rozhoduješ o nabíječce - za mne: ASTIP - MAC profi - já mám teda tu slabší 812 na baterie do 120Ah ale šlape Ok a už opravdu dlouho.Kamarád kupoval asi před třemi lety tu 1212 - měl sice poruchu na ventilátoru, ale zadarmo bleskově vyměnili a od té doby super.Mají i udržovací režim klidně můžeš baterku nechat na nabíječce a když ji potřebuješ tak víš že je plná.Co se týká baterií tak raději tahám do člunu dvě menší, než jednu těžkou krávu, takže mám dvě 80Ah jednu 100Ah a jednu110Ah a pak malou 9Ah a 27Ah k echu - kombinuji dle toho kam a na jak dlouho jedu.

                                      NShawt - Profil | Ne 24.4.2016 9:36:34

                                      merca >> jasne, urcite namontuji, ja jen, ze jsem si nevsiml, ze ji ma kazdy motor, ale je mozne, ze ne vzdy je na fotkach motor komplet

                                        Nmerca - Profil | Ne 24.4.2016 8:46:11

                                        Shawt >> Jak zde již bylo napsáno - ploutvičku určitě přimontovat!