Chub Tri-Brid Shelter

Máte někdo osobní zkušenost s tímto biwakem?
Autor diskuse: Kocháč - Profil , 24.2.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

roxtidy - Profil | St 1.6.2016 22:59:30

Vedla k němu trochu strastiplnejsi cesta ale je doma, takže zkouška nanečisto

    Zdenal77 - Profil | So 28.5.2016 9:54:36

    Kocháč >> tak děkuju za tip...objednáno :-)

      Zdenal77 - Profil | So 28.5.2016 6:53:47

      Kocháč >> díky..sem jim napsal tak uvidím

        Kocháč - Profil | Čt 26.5.2016 8:29:05

        Zdenal77 >> Omlouvam se. Nějak mi tvoje reakce utekla. Podle me.se domluvis s maloobchodem kde spolupracují a u Habakuka to bude jistota.

          Zdenal77 - Profil | Út 24.5.2016 21:07:47

          Kocháč >> kde je ta akce?

            Kocháč - Profil | Po 23.5.2016 19:48:24

            roxtidy >> No biwak Chub Tri - Brid, je celorepubliková akce za 4999,- :o)))

              roxtidy - Profil | Po 23.5.2016 19:46:17

              Kocháč >> jakou boudicku?

                Kocháč - Profil | Po 23.5.2016 19:37:43

                roxtidy >> Tak shodou okolností teď jede akce v celé ČR i na tu boudičku :o))

                  roxtidy - Profil | Út 17.5.2016 18:42:30

                  Kocháč >> jedno foto. Mě DPD. bylo to ještě prorazene na dalších dvou místech. Mam úplně jinou představu o tom jak by to mělo vypadat při předání.
                  Když sem posléze volal do ravenu tak pán na druhém konci nepusobill zpocatku příliš vstřícně, slušně řečeno

                    Kocháč - Profil | Út 17.5.2016 15:12:46

                    roxtidy >> Mně ho dovezla PPL a balík byl v pohodě. Tak to je smůla. Jen by mě zajímalo, jestli to byla chyba Ravenu nebo spedice.

                      roxtidy - Profil | Út 17.5.2016 14:19:52

                      tak dnes "dorazil" - ovsem balik domlacenej, asi na 3 mistech protrzenej a kdyz sem se jednou tou trhlinou podival dovnitr, tak tam bylo neco protrzenyho...nevim jestli jen obal bivaku, nebo i bivak samotny, ale prasecina prvni kategorie. Balik sem tim padem samozrejme neprevzal. a co ted? Asi to objednam primo z nemecka a na Raven se vykaslu. bohuzel se to tim cele zase protahne, coz me pekne stve

                        Zdenal77 - Profil | Út 10.5.2016 13:51:34

                        Kocháč >> Jj, přesně tohle chci taky. Snad se ta cena zase pohne :-)

                          Kocháč - Profil | Út 10.5.2016 11:19:30

                          Zdenal77 >> Já zvažoval jestli vzít Supu od Foxe, která je taky relativně nízká kolem těch 130cm nebo tento Chub. Rozhodl vnitřní prostor. A postavený je to fakt rychle, pouhých šest spojů na tyčkách a výška jde upravovat. Pokud budu chtít zmizet ve vysoké trávě, tak jde Chub postavit klidně na 120cm, ale z toho už člověk leze jak pes :o))

                            Zdenal77 - Profil | Út 10.5.2016 9:42:07

                            Kocháč >> přesně v tomhle ohledu se mi líbí brolka ale nějak jsem nenašel důvěru...ta konstrukce mě odrazuje. Na vodách co jezdím je lepší být příliš nevidět. Bivak mám vysoký a ten přitáhne pozornost vždy ale když jedu sám tak bych něco v tomhle stylu určitě bral.

                              Kocháč - Profil | Út 10.5.2016 6:03:00

                              kvakl >> Třeba já si ho vybral právě i kvůli té výšce 130cm. Chtěl jsem něco, co na sebe nebude zbytečně moc upozorňovat :o)

                                roxtidy - Profil | Po 9.5.2016 22:34:26

                                kvakl >> taky sem o nem silne uvazoval, ale tenhle ma lepsi vetrani,ma pekne odepinaci predni stranu a hlavne je podle me lepsi tvarove - pudorys je vice do ctverce, coz mi vice vyhovuje (lepe se eventuelne vejdou ty dve lehatka). Libi se mi taky, ze jde hlavni vchod otevirat svrchu i zespodu. A ze je nizsi mi taky nevadi (jednak jde jeho vyska trosku upravovat) a ja v bivaku bud lezim a nebo sedim, takze nepotrebuju mit nad hlavou hromadu mista. Nemam 150cm abych se v nem chtel postavit. A hlavne za necelych 5 tis nebylo nad cim premyslet :-). Za 6tis uz je to s nim horsi, ma velkou konkureci napr v Mivardi Executive, ktere je malicko vetsi, na napr. ty uchytky uvnitr a hlavne je z lepsiho materialu.

                                  kvakl - Profil | Po 9.5.2016 22:24:55

                                  Nechci odrazovat ,ale CS shelter II bude asi lepší minimálně vyšší ....

                                    Zdenal77 - Profil | Po 9.5.2016 21:51:53

                                    Až bude zase levnější dějte vědět 😉

                                      Kocháč - Profil | Po 9.5.2016 20:13:23

                                      :o))

                                        Pinky - Profil | Po 9.5.2016 19:37:14

                                        Kocháč >> Já to stihl dnes:-) Měl jsem v hledáčku ten z Kl kvůli ceně o tom z Rawenu jsem věděl ale tam byla cena lehce pod 6tis. Tvých 4750 mne zarazila:-) poslal jsem dotaz do Rawenu a byli vstřícní ikdyz 20% akce skončila včera:-)