Bambusák a vyroba

Neviete niekdo kde bych zohnal bambusove drevo na vyrobu bambusoveho musaku,popripade niake tipy&triky pri vyrobe
Dik
Autor diskuse: KMis - Profil , 21.2.2015 muškaření - náčiní, doplňky

NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 30.6.2015 10:35:51

Mates PB >> nevim, jestli to má Kamil nafocený. Já to nedělám.

    NMates PB - Profil | Út 30.6.2015 10:33:59

    AC/DC >> Zaser, rád se podívám a když přihodí i Vráťa, budu ještě radši.

      NAC/DC - Profil | Út 30.6.2015 10:30:42

      Royale with Cheese 3 >> je zručnej, vo to žádná..taky mám přírodní..ale fotkou to tu zasírat nebudu..:-)

        NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 30.6.2015 10:26:01

        AC/DC >> hlavně mi udělal luxusní naturální spojku. Mě se ty klasické, kovové, děsně moc nelíbí :-)

          NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 30.6.2015 10:25:06

          imagicien >> Jardo, žádáme rozhřešení !

          Ten můj prut měl oproti tomu brunnerovi ale lepší korek, na tom striktně trvám.

            NAC/DC - Profil | Út 30.6.2015 10:24:39

            Royale with Cheese 3 >> Ty ho strhneš, chudáka...ale vono ho to asi baví, šikulku...:-)

              NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 30.6.2015 10:18:06

              AC/DC >> Kamil mi postaví jinej.

                NAC/DC - Profil | Út 30.6.2015 10:15:00

                Mates PB >> já myslel ten 8:32...:-) a 8:14

                  NMates PB - Profil | Út 30.6.2015 10:03:07

                  AC/DC >> Nebudu už nic vymýšlet, jen tě odkážu na svůj koment Út 30.6.2015 9:18:14.

                    NAC/DC - Profil | Út 30.6.2015 10:01:44

                    Royale with Cheese 3 >> Já nepsal vo nákupu, vyjádřil jsem se o tom, proč sem někdo fotku bambusáku dá...prohlídnout si zpracování a třeba si i (pro ty zručnější) vzít nějakou inspiraci...zkoušet vlastnosti podle fotky nejde ani u grafitu, ačkoli tam stejnej typ zpravidla odpovídá dalšímu kusu....tak to ten tvůj už ani nezkusím? :-( Škoda, ale co se dá dělat...

                      NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 30.6.2015 9:52:42

                      AC/DC >> ne. Vlastně podle fotky je to asi těžký bambus posoudit. Především je každej jinej. Nedovedu si proto třeba představit nákup bambusáku přes e-shop. Mě ten prut od Kamila úplně neseděl. Naopak Petrovi sedl dokonale. Hodně vláčná akce. Proto jsem ho Petrovi taky dal. Ten prut se narodil pro něj daleko dřív, než ho Petr vzal do ruky.

                        NAC/DC - Profil | Út 30.6.2015 9:49:09

                        Royale with Cheese 3 >> Nestačil by Kamil? :-)

                          NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 30.6.2015 9:44:28

                          AC/DC >> já bych snad počkal na imagiciena. Ten tomu na rozdíl od nás fakt rozumí.

                            NAC/DC - Profil | Út 30.6.2015 9:30:22

                            Mates PB >> Myslím, že ačkoli zadání otázky je dáno pouze na sehnání materiálu, každý fanda nebo dokonce stavěč bambusových prutů (zřejmě kromě tebe) se rád podívá i na výrobky jiných. Natož na něco takového, jako je prut od Brunnera... Třeba pro mě je to legenda, pár Brunnerů jsem v ruce měl a jsem za to rád...Každej prut je v ruce trochu jinej, čímpak to asi bude..:-)

                            Kritiku jsi na to tedy hodil fakt přísnou..:-)

                              NMates PB - Profil | Út 30.6.2015 9:18:14

                              Pike >> Já nemám žádnej problém, já jen aby se to nebralo tak posvátně a neboj, radost jsem si udělal několikrát a co se táče bambusů, tak dokonce teď už po druhý.

                                NPike - Profil | Út 30.6.2015 9:04:21

                                Mates PB >> fakt by sis měl někdy udělat radost. Kolega si ji udělal, podělil se o ní, dokonce to byl i bambusák v otázce o bambusácích, zjevně jeho radost sdílelo i pár dalších kolegů a jen ty máš problém.
                                No nic, nebudu to tady zasírat.

                                  NMates PB - Profil | Út 30.6.2015 8:32:54

                                  Pike >> Četl si zadání otázky? Myslíš, že někdo kdo se ptá na výrobu bambusáku potřebuje vidět ověřené značky za bůhvíkolik penízů? Kdyby si chtěl něco takovýho koupit asi by položil otázku jinak. Myslím, že ze spousty osvěřených značek dělá osvěřené především neznalost a hloupost kupujících.

                                  Sundej si ty Ferrari brejle a podívej se na ten prut znovu, ty Zlatopramene.

                                    NPike - Profil | Út 30.6.2015 8:23:38

                                    Mates PB >> Ano, třeba jméno. Je to léty ověřená značka. Zákazníci se k ní vracejí, budou asi spokojení. Kvalita bude asi hodně dobrá. Neznamená to, že nikdo neudělá ten prut líp. Ano, asi udělá, ale o to nejde.
                                    Prostě koupí prutu od takové značky si dělá člověk radost, plní si sny, podobně jako někdo jiný si koupí auto od Ferrari, svěráček od Waldrona nebo třeba Harleye. Kupuje si určitou kvalitu, tradici.
                                    Někdo jiný si místo toho koupí 10 kartonů Zlatopramenu.
                                    Není na tom nic špatného, člověk si má dělat radost. Ty by sis ji mohl udělat občas taky. Ano, možná provokuješ záměrně a něco tím sleduješ, ale je to takové laciné a myslím si i zbytečné.

                                      NMates PB - Profil | Út 30.6.2015 8:14:45

                                      AC/DC >> No a co je na něm jinýho, než na ostatních bamboo prutech? Jméno? Cena?

                                      Koukám na to a hodnotím. Vývaz nic moc, spíš nic. Korek celkem ujde, sedlo je fajn, spojky jsou odfláknutý, jak vývaz, tak spojky samotné. No a ten tubus asi ryby nenachytá co?

                                        NAC/DC - Profil | Út 30.6.2015 8:12:29

                                        Rasto. >> no, pohrdat takhle zrovna Brunnerem, to si každej jen tak nedovolí...krasavec je to...:-)
                                        Trojka na suchou, žejo? :-)