Bambusák a vyroba

Neviete niekdo kde bych zohnal bambusove drevo na vyrobu bambusoveho musaku,popripade niake tipy&triky pri vyrobe
Dik
Autor diskuse: KMis - Profil , 21.2.2015 muškaření - náčiní, doplňky

NRasto. - Profil | Út 30.6.2015 7:29:07

Mates PB >> iste...a uhlikac nieje nič iné ako ceruzka :-)

    NMates PB - Profil | Po 29.6.2015 21:58:07

    Rasto. >> No a když se nad tím zamyslíš je to jen kus trávy v navoněným pouzdýrku, není na něm nic co by dnes člověk nezvládl....

      NRasto. - Profil | Po 29.6.2015 21:54:00

      adam.diviak >> lahôdka...závidím :-) ryby na to musia samé skakat

        Nadam.diviak - Profil | Po 29.6.2015 19:05:10

        Jeden doma mam ... tak nech vam sluzi pre motivaciu ;)

          Nimagicien - Profil | Po 29.6.2015 15:27:51

          Royale with Cheese 3 >> podivam se po tom, jeden dela taky spojky …

            NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 29.6.2015 12:58:30

            Mates PB >> Bambushmani to jsou. Bambushmani...

              NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 29.6.2015 12:57:58

              imagicien >> Kamil postavil, mě gešenkoval, v sobotu jsem po posvěcení Kamilem věnoval tomu, komu dokonale sedl akcí a fishability :-). Peter by sem asi v listopadu nemohl, cesta by mu ten prut prodražila o 2000 AUD :-)

              Bambushmana někde v Melbourne nebo okolí bys měl ?

                NMates PB - Profil | Po 29.6.2015 12:48:29

                imagicien >> To je pravda, tam jsou spíš bushmani.

                  Nimagicien - Profil | Po 29.6.2015 12:27:32

                  Royale with Cheese 3 >> to zvladnem … ale v australii je taky par bamboomanu

                    NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 29.6.2015 12:24:20

                    imagicien >> bereš i australany ? Umíš aussie english ?

                      Nimagicien - Profil | So 27.6.2015 14:52:54

                      Kamil 53 >> uz balim …

                        NKamil 53 - Profil | So 27.6.2015 8:16:25

                        imagicien >> No tak přijeď.

                          Nimagicien - Profil | Pá 26.6.2015 23:22:34

                          Kamil 53 >> no, tak ja bych zajem mel … :–))

                            NKamil 53 - Profil | Pá 26.6.2015 22:02:27

                            AC/DC >>Ten bych neprodal

                              NAC/DC - Profil | Pá 26.6.2015 14:55:00

                              Kamil 53 >> Já už se lek´, že prodáváš ten svůj..:-)

                                NKamil 53 - Profil | Pá 26.6.2015 14:49:48

                                Pokud by měl někdo zájem o vlastnoručně vyrobený bambusák nechť navštíví pro informace následující stránku http://www.mkkv.org/

                                  NGhoost - Profil | Čt 25.6.2015 12:02:47

                                  Neměl by někdo tato očka navíc na prodej :
                                  1) očko s vnitřním průměrem 7,5mm
                                  2) očko s vnitřním průměrem 18,2mm
                                  3) očko s vnitřním průměrem 24,2mm

                                    NRasto. - Profil | Út 16.6.2015 20:24:10

                                    zetfly >> verim ze je za tym vela...a ked clovek vie co za tym je tak to aj patricne ohodnoti...pak je ale aj druha strana mince....co clovek od toho ocakava co ho uspokojuje...mne staci to ze chytam na bambus..nemusi to byt pozitok.,kludne to moze byt neohrabane ohreblo...ked je ale moznost posunut sa skusit nieco lepsie co sa este zmesti do pomyselnej hranice co je clovek za udicu ochotny dat preco nie...hranice ma kazdy ine...ja napriklad potom uz zapasim s tym ci nieje lepsi repas stareho prutu ako funglovka za x eto eur...teraz chytam na bamboo stare nejake japonske co sa predavalo v drevenej krabicke..ratam nejaky low end..a kupodivu to ide...

                                      Nzetfly - Profil | Út 16.6.2015 17:01:01

                                      Rasto. >> No v podstate nedošlo k vážnej zmene. Určite som spomenul, že nejaký ten kus ide niekomu známemu (ako prebytok z hospodárstva :-)) ako refundácia nákladov spojených s manufaktúrou.
                                      Keď som v 2006 r. prvýkrát natrafil na bamboo a videl pri ňom cenu 1700.-€, tak som sa rozhodol, že si ten prút postavím sám. Ale to si vyžaduje práve tú manufaktúru, takže v konečnom dôsledku by ten jeden prút bol, ak by ostalo pri jednom, bol sakramentsky predražený. Aj preto išli niektoré na potulky do sveta. Pomohli k sústruhu, stojanovej vŕtačke,......
                                      A na dôvažok, denne trávim 8 hodín v práci a po práci ešte nejaké to "hospodárstvo", tak výroba prútu mi trvá dlhoooo

                                        NLC - Profil | Út 16.6.2015 16:33:39

                                        Ahoj, prosím o radu, nevíte kdo u nás prodává podobná kování na sedla? Kdyby jste měl někdo nějaké na prodej tak klidně pište. Díky.