Bambusák a vyroba

Neviete niekdo kde bych zohnal bambusove drevo na vyrobu bambusoveho musaku,popripade niake tipy&triky pri vyrobe
Dik
Autor diskuse: KMis - Profil , 21.2.2015 muškaření - náčiní, doplňky

NKamil 53 - Profil | Út 30.6.2015 16:53:03

AC/DC >> Baví,ale pouze nárazově. Další náraz je očekáván někdy v lednu nebo v únoru.

    Nadam.diviak - Profil | Út 30.6.2015 13:44:33

    Royale with Cheese 3 >> je to dlhy pribeh so stastnym koncom :)

      NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 30.6.2015 13:36:32

      adam.diviak >> už za tenhle to musela bejt řacha.

        Nadam.diviak - Profil | Út 30.6.2015 13:29:43

        imagicien >> Skvely prut. Urcite su aj lepsie. Ale ja lepsi nemam ...

          NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 30.6.2015 12:54:24

          imagicien >> o korek nejde. Dole se řešily komponenty a vyvázání toho bruníka.

            NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 30.6.2015 12:53:29

            imagicien >> váš korek je super, ale na tom prutu ho udělal ze starších ( ale taky dobrých) zásob.

              NMates PB - Profil | Út 30.6.2015 12:35:18

              imagicien >> Já jsem teda postavil zatím jen 3 pruty - obyčejný uhlíkový, ale s korkem jsem nikdy problém neměl, ani jsem nemusel nic kytovat. Asi nakupuju v jiným krámu.....A tenhle poslední bamboo, na ten už mám taky korky a vypadá to, že zas bude fajn.

                NŘízek 5,125 - Profil | Út 30.6.2015 12:32:05

                imagicien >> tak to nevím proč, navíc dobrý korek ani není příliš drahý...

                  Nimagicien - Profil | Út 30.6.2015 12:30:07

                  Royale with Cheese 3 >> no a co? dobry korek je a bude vazny problem. jestli se nemylim, tak kamil mel ten korek od nas …

                    Nimagicien - Profil | Út 30.6.2015 12:23:06

                    adam.diviak >> uplne posledni – overeny – prut od waltra brunnera je u nas … philipp si pro nej byl osobne u pani brunnerovy, to ale bylo uz po smrti brunnera.

                      NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 30.6.2015 11:51:53

                      adam.diviak >> je hezký mít něco, co se zapsalo do historie. Ať je to bambus Brunner, Sage RPL, Loomis IMX, R.L. Winston IM6. Já na to nejsem, nejsem nostalgickej, ale chápu to.
                      I když už třeba existuje něco daleko lepšího v uhlíku a lepší bambusáky. O tom to prostě není.

                        Nadam.diviak - Profil | Út 30.6.2015 11:46:46

                        Royale with Cheese 3 >> jeden z poslednych od pana Brunnera 6/99.

                          NRasto. - Profil | Út 30.6.2015 11:12:23

                          Myslim ze tu prave ide aj o tu tradiciu...nie o to ze by to boli nejlepsie pruty na chytanie....proste clovek by chcel mat aj doma nieco dobove...nie vzdy sa podari zohnat nieco stare v takom stave aby sa to dalo pouzivat. V takom pripade sa podla starej predlohy urobi vec nova...

                          doma mi tiez robili novu dubovu kuchynu a ked im pak manzelka zahlasila ze hrany sem tam zbrusit ...dat kde tu farbu dole a pak prelakovat nechapali...nakoniec to tak ale urobili...

                            NAC/DC - Profil | Út 30.6.2015 11:03:35

                            Royale with Cheese 3 >> sorry, překouknul jsem se, už radši mlčím....:-)

                              NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 30.6.2015 10:57:24

                              AC/DC >> no já se ho ptám jeho, ale odpovídáš mi Ty.Odpovídej, jsi-li tázán !

                                NAC/DC - Profil | Út 30.6.2015 10:55:21

                                Royale with Cheese 3 >> vo bruníkovi nevím, než že ho sem kolega šoupnul, zeptej se jeho..:-) Podle rukojeti bych řek´, že na něj chytá...

                                  NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 30.6.2015 10:54:16

                                  AC/DC >> ptám se na toho bruníka. Vypadá děsně málo jetej.

                                    NAC/DC - Profil | Út 30.6.2015 10:52:49

                                    Royale with Cheese 3 >> Koupil jsem ho novej začátkem září 2010, fotka je taky z tý doby...ale mám ho furt jak novej, jen jetej korek. Tomu jedinýmu věnuju fakt péči...:-)

                                    Vypadá ale furt skoro stejně...

                                      NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 30.6.2015 10:48:59

                                      adam.diviak >> jak je ten prut starej ?

                                        NAC/DC - Profil | Út 30.6.2015 10:45:22

                                        Já to mám pořešený takhle: