Bambusák a vyroba

Neviete niekdo kde bych zohnal bambusove drevo na vyrobu bambusoveho musaku,popripade niake tipy&triky pri vyrobe
Dik
Autor diskuse: KMis - Profil , 21.2.2015 muškaření - náčiní, doplňky

NRasto. - Profil | Út 16.6.2015 12:53:58

Mates PB >> ano videl som...ale to uz by som takto naslepo cez net nekupoval..a je to v takej cenovej hladine ze uz by som si to musel dat k nejakym gulatinam aby som si to sam pred sebou obhajil...nevraviac o mojich casterskych schopnostiach :-) .... mne by sa pacila nejaka zlata stredna cesta...ale taka mozno ani nieje...

    NMates PB - Profil | Út 16.6.2015 12:41:16

    Rasto. >> Je to škoda, třeba kluci Obdržálci dělají opravdu pěkné věci. Co jsem od nich viděl, tak všechno opravdu precizní práce. A nic kupovanýho, všechno ručně zpracovaný včetně komponentů.

      NCardinal - Profil | Út 16.6.2015 8:10:28

      To je ako všade a zo všetkým. Najlepšie zadarmo.:-))

        NRasto. - Profil | Po 15.6.2015 22:35:32

        Mates PB >> je to možné...

          NRasto. - Profil | Po 15.6.2015 22:34:28

          zetfly >> som sa ta pýtal a vravel si že len sebe robíš ..niečo sa zmenilo? :-)

            NMates PB - Profil | Po 15.6.2015 22:31:52

            Rasto. >> Zájemci obyčejně vychladnou po nacenění, málo kdo dokáže tu práci ocenit.

              Nzetfly - Profil | Po 15.6.2015 22:14:24

              Řízek 5,125 >> Snažím sa brať to v zmysle - čo ma nezabije, to ma môže posilniť

                Nzetfly - Profil | Po 15.6.2015 22:11:24

                Rasto. >> No poviem pravdu, že záujemcov som zatiaľ nejako aktívne nehľadal, takže ani neviem.
                Niekoľko známych je nalomených....
                ..... niekoľko menej známych by ma chcelo nalomiť na cenu práce ako v CN :-)
                Keď tak teraz pozerám ešte raz čo si napísal Ty a čo ja, tak asi máš pravdu.

                  NRasto. - Profil | Po 15.6.2015 22:03:39

                  zetfly >> záujemcov je viac ako prutov...či nie ?

                    NŘízek 5,125 - Profil | Po 15.6.2015 22:00:23

                    zetfly >> zlatý moje korky a sem tam nějakej ten špalík:-)

                      Nzetfly - Profil | Po 15.6.2015 21:21:51

                      jambo >> Pri návšteve o rok som zistil, že obchodník obchodík zavrel :-((

                        Njambo - Profil | Po 15.6.2015 21:17:26

                        zetfly >> vraz ten vrták do toho obchodníka,a že krásná červeň poteče z každej strany :-))

                          Nzetfly - Profil | Po 15.6.2015 21:01:47

                          Řízek 5,125 >> Takto nevidiac doň, aj keď dlho naň hľadiac, som kúpil krásny "naturál" červený plátok achátu. Uisteniam obchodníka sa nedalo neuveriť, až kým sa doň nezahryzol diamantový vrták, ktorý ukázal, že krásna červeň je len po milimetriku z každej strany. :-(

                            Nzetfly - Profil | Po 15.6.2015 20:54:22

                            Rasto. >> Možno by ju potešil viac a možno by ku kúpe došlo, ak by bol dostatočný počet záujemcov o bamboo prúty :-)))

                            Práve mi tu cez plece nahlas cituje Andera z Košic : "Ta dze teľe peňeži a loď odchádza..."

                              Nzetfly - Profil | Po 15.6.2015 20:48:23

                              jambo >> Nákup je tiež cesta a možno rýchlejšia. No bamboo nie je až tak o rýchlosti :-)

                                NBaron 007 MC - Profil | Po 15.6.2015 7:49:29

                                Royale with Cheese 3 >> Rec o snadnost nebyla.

                                  NŘízek 5,125 - Profil | Ne 14.6.2015 23:54:53

                                  Mates PB >> pak tu máme ještě melouny a korek...., a jistě se ukáže i něco dalšího:-))

                                    NMates PB - Profil | Ne 14.6.2015 23:18:51

                                    Řízek 5,125 >> Jo to by se mohlo ujmout.:-))

                                      NŘízek 5,125 - Profil | Ne 14.6.2015 22:39:19

                                      Rasto. >> do žen, stejně jako do dřeva, nevidíš:-))

                                        NRasto. - Profil | Ne 14.6.2015 22:37:48

                                        zetfly >> myslim ze zenu by viac potesil v sperkovnici briliant ako nejaky kus deraveho choreho dreva ;-)