- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak skladujete háčky?
v orginál balení (foliové pytlíky)
plastové krabičky typu želv apod,nebo jiné způsoby skladování?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nkliste137 - Profil | So 31.1.2015 16:35:38
NMajo8888 - Profil | Pá 30.1.2015 19:22:43
Nfreddys - Profil | Pá 30.1.2015 18:36:12
Ne, ale teď vážně. Vyzkoušel sem kdo ví co, ale vždycky, opravdu vždycky se mi háčky smíchají, utečou z originál obalů, poztrácejí, pozasekávají všude možně a přes veškeré moje snahy nezůstanou na místě.
Takže uznávám, přínos do diskuse asi moc nevkládám, ale alespoň sem zjistil, co můžu zkusit dál.
Ndavid.ch - Profil | Pá 30.1.2015 18:13:59
NJirka75 - Profil | Pá 30.1.2015 17:33:25
NMartin M. - Profil | Pá 30.1.2015 11:59:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://potrebyprorybare.cz/krabicky/krabicka-oboustranna-magneticka-5998065100122-1226.html
hlavni vyhodu vidim v tom, ze se hacky mezi prihradkami diky magnetum nepromichavaji, coz je slabina naproste vetsiny nemagnetickych krabicek na hacky.
Ostatni zasobu mene pouzivanych hacku mam v pytlicich, v kterych jsem je koupil, nahazene spolecne do jednoho vetsiho pytliku na suchy zip.
Pak mam tu stejnou krabicu bez magnetu na obratliky, karabinky, koralky ... Mam je nekolik let a urcite jeste 5 let vydrzi, je to takovy ten nelamavy plast.
Nunudle - Profil | Pá 30.1.2015 8:32:43
NBušák - Profil | Pá 30.1.2015 0:30:46
NJarda Š. - Profil | Čt 29.1.2015 23:53:29
Nnivna - Profil | Čt 29.1.2015 23:38:10
Nsven - Profil | Čt 29.1.2015 23:23:57
Ale není to klasická plavačka ale tzv, polotěžko se splávkem.
Momentálně nemám Colmic N 500 č.12 který také někdy používám. Jinak bych na fotce ukázal, že to je stejná velikost jako ty háčky dole.
Dříve jsem používal na feeder/picker i o dost menší háčky: č.14 -16 -18 a návazce 0,8 - 0,10.
Po čase jsem dospěl k názoru, že to je pro mou potřebu kravina. Teď použiju návazec 0,12 jen vyjímečně v zimě, jinak nejdu pod 0,14 -0,16. Klidně i 0,18, když to je o kaprech.
U háčků nejdu pod č.12 u Colmicu a Triany a č. 7 u Owneru. V létě nasadím někdy i č.3 :-)
Nevím jestli o něco přicházím, protože běžně chytám i plotice cca 10cm. S nikým nezávodím a ani ambice na Moby Dicka nemám. V podstatě je mi jedno, kolik čeho chytím, není to pro mě důležité.
Co má přijít, to přijde. Co nepřijde, to mě netrápí :-)
Bývaly doby, že se chytala i bílá ryba na háčky typu Mustad č.- 1/0, Nástraha se dávala jen na špičku háčku. A že se nachytalo, o tom žádná....
Nejsi už také žádný dorostenec a jistě to pamatuješ.
Kdyby si šel dneska s takovým hákem na cejna nebo lína, tak by si současníci klepali na hlavu...:-)
Nunudle - Profil | Čt 29.1.2015 23:01:18
Nsven - Profil | Čt 29.1.2015 21:31:33
Zleva : Mustad feeder 60332NBR č.10 - Ownwer 50339 č.7 - Triana Takara AT200 BRZ č.12
NŠlapeto - Profil | Čt 29.1.2015 21:21:38
Nunudle - Profil | Čt 29.1.2015 21:16:47
Nsven - Profil | Čt 29.1.2015 21:11:37
Nunudle - Profil | Čt 29.1.2015 21:00:27
Nsven - Profil | Čt 29.1.2015 20:38:39
NPetan600 - Profil | Čt 29.1.2015 20:34:25
Nsven - Profil | Čt 29.1.2015 20:31:47
č.1 na položenou - mrtvá rybka nebo její část, velká rousnice (dvoj a trojháčky ze zásady nevedu)
č.2 na plavanou na hladině - mlaskačka
č.3 univerzál na položenou + picker - kukuřice, pečivo atd. (teplejší období)
č.6 picker - kukuřice, hnojky, pečivo atd. (chladnější období)
č.7 picker + plavaná - červi, kukly apod.
50355 - č.2 +3 pro nastražení mimo háček.
Levá řada - plavačka
Nsven - Profil | Čt 29.1.2015 20:13:58
Který např. myslíš, že nepoužívám ?
NMajo8888 - Profil | Čt 29.1.2015 20:11:43
Nondiktt - Profil | Čt 29.1.2015 20:10:52
Ndavid.ch - Profil | Čt 29.1.2015 20:07:20
Nsven - Profil | Čt 29.1.2015 20:05:28
Pokud vyjímečně použiji na transport krabičku, mám asi pět letitých krabiček za pětikačku. Už z fotky je vidět, že něco pamatují...:-)
Nkarlak - Profil | Čt 29.1.2015 19:25:15
NAleš10 - Profil | Čt 29.1.2015 19:02:28
NLudoO - Profil | Čt 29.1.2015 19:01:01
NMajo8888 - Profil | Čt 29.1.2015 18:32:48
NHeršvec - Profil | Čt 29.1.2015 18:31:56
Nclovek1 - Profil | Čt 29.1.2015 18:08:28
takhle to skladuji já, část v origo sáčcích a část v plastové krabičce s magnetky kde to tolik nelítá.
NMartin M. - Profil | Čt 29.1.2015 17:06:10
http://www.pene.cz/detail/rybarska-krabicka-zelvicka-na-hacky-carp-system-krabickazelvicka/
NMartenBear - Profil | Čt 29.1.2015 16:59:56
Ndosec - Profil | Čt 29.1.2015 16:59:33
http://www.gscarp.cz/gscarp/eshop/16-1-Rybarska-bizuterie/0/5/941-Drennan-Continental-Boilie-Hook
a nebo tyto jsou baleny podobně
http://www.rybarlovec.cz/detail/rybar/kaprove-hacky/hacky-mad-pointer-hook.html
NZikmund - Profil | Čt 29.1.2015 16:58:28
NPetan600 - Profil | Čt 29.1.2015 16:41:27
Narnošt - Profil | Čt 29.1.2015 16:33:09
Nhraji - Profil | Čt 29.1.2015 16:28:23
NMartenBear - Profil | Čt 29.1.2015 16:27:38
NMakrelobíjec - Profil | Čt 29.1.2015 16:26:17
NVarada - Profil | Čt 29.1.2015 16:19:43
Samotné háčky u vody taktéž uchovávám v originál pytlících,nebo v plechové krabičce od energitu.
V té mám vlepen kus EVA pěny,do které háčky zapichuji,potom nelítají a netupí se.
Kde to žije - všechna témata
21:01NBoilies TB baits- chytací řada 44
19:39NATTs hlásiče a ATTx příposlech 552
17:20NRybáři a vinařství 929
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:41N🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....




















