Saltix BT 380 FD

Zdar! Máte někdo zkušenosti s timto navijákem? Díky
Autor diskuse: Cappyk - Profil , 8.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
2 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NCappyk - Profil | So 10.1.2015 20:18:44

Nikdo nemá ?

    NCappyk - Profil | Pá 9.1.2015 16:53:57

    Naviják jsem neměl možnost nikde prohlédnout a omakat.Dík za info