Zamrzlé pískovny u Hradce ?

Nevíte jestli jsou zamrzlé pískovny v okolí Hradce ?
Autor diskuse: Šela123 - Profil , 11.12.2014 všeobecné - revíry, cestování

Poušťák - Profil | Út 15.12.2015 16:50:23

Pedro1 >> mno twl nestraš.....o))

    Pedro1 - Profil | Út 15.12.2015 16:49:00

    Poušťák >> Mě už nepřekvapí nic.A zima tady bude echt výživná:-)

      Poušťák - Profil | Út 15.12.2015 16:22:53

      Pedro1 >> to je matroš co?....o)

        Pedro1 - Profil | Út 15.12.2015 16:22:10

        Poušťák >> Pod Muzeem zatím sucho:-)

          viceroy - Profil | Út 15.12.2015 16:20:53

          Pedro1 >> :-)

            Poušťák - Profil | Út 15.12.2015 16:20:04

            Pedro1 >> vždyť je od vás,u vás né?...o)))

              Pedro1 - Profil | Út 15.12.2015 16:19:01

              viceroy >> V pátek bude metr ledu všude.
              http://www.yr.no/place/Czech_Republic/Hradec_Králové/Hradec_Králové/long.html

                viceroy - Profil | Út 15.12.2015 16:17:10

                Dle dotazu se uz nekde hraje hokej ? :-):-)

                  Pedro1 - Profil | Út 15.12.2015 16:15:22

                  Šela123 >> U Vás mrzne?

                    Šela123 - Profil | Út 15.12.2015 16:05:15

                    Je už krusta nebo ne ?

                      koubic - Profil | Čt 11.12.2014 12:48:07

                      zdar, jak píše Misop, pískovny jsou v HK bez ledu.

                        Misop - Profil | Čt 11.12.2014 12:29:07

                        urcite nejsou vcera jsem byl na spravcaku, ruseku a v placicich a poledu ani pamatky,klidne muzes vyrazit .at se dari.