- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Používate Stopery ???
alebo niečo podobné ?? Ako som si všimol tak sa dávajú na montáž na panáčika aby nespadol boiles ku háčiku... ale ako som pozeral videa na mrk a tak tak skoro vôbec to tam nikto nedáva...
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Narnošt - Profil | Út 9.12.2014 17:37:19
NTWIN 69 - Profil | Út 9.12.2014 17:14:34
NMartian - Profil | Út 9.12.2014 16:54:32
NLozty - Profil | Út 9.12.2014 15:59:45
http://www.hobbymalacky.sk/zataze-koncove/sada-oloviek-brocky-0.4g-1g-balenie-100g/
Narnošt - Profil | Út 9.12.2014 15:21:19
NTWIN 69 - Profil | Út 9.12.2014 13:57:51
NLozty - Profil | Út 9.12.2014 13:46:39
NVašek74 - Profil | Po 8.12.2014 23:09:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
U té Maxi pelety - ta obr díra - bez stoperu je téměř nemožné nastražit.Používal jsem půlku -popky, ale když se peleta rozpouští, stejně to létalo sem a tam a já často přišel o rybu.Prostě zásek díky špatné délce vlasu neseděl....Teď už jsem opravdu spokojený-vše vyřešeno- vše drží a dobře vypadá..
Asi nejvíce pomůže při lovu na kuku pod háčkem,když jsou za sebou 3-4 zrnka nakládané a končí plovoucí umělou-perfektně to stoper podrží pohromadě a plovka zvedne - velice lákavé sousto- kuku-panáček odchytám i několik kaprů než musím doplnit kuku co se vyřízne...nebo serve.
Tak to jen na doplnění, vidím že nejsem sám kdo stopery používá...za mě tedy 100%.
Ať se daří...
NDejv - Profil | Po 8.12.2014 22:42:10
NFilip Štefek - Profil | Po 8.12.2014 22:28:24
NZM70 - Profil | Ne 7.12.2014 22:16:16
NPatˇas - Profil | Ne 7.12.2014 21:01:48
NBlumik - Profil | Ne 7.12.2014 20:08:25
NRybatorstr - Profil | Ne 7.12.2014 19:59:36
Zkus anketu, ale ani ta nebude určující. Ať se ti daří :-))
NMikšík - Profil | Ne 7.12.2014 19:09:10
NŠpek - Profil | Ne 7.12.2014 18:35:59
NVašek74 - Profil | Ne 7.12.2014 17:55:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jen dobrá rada - chce to navléknout na pletenku ještě před uvázáním háčku nebo uzlíku , ať se zbytečně nevytáhne otvor v zarážce přes uzlík na vlasu pod háčkem a zarážka pevně drží.
Jinak pokud se dává víc jak jedna koule -panáček, nebo kombinace tak určitě doporučuji.Rád si hraji třeba s půlkou plovky a půlkou normál a ješe dám obalovačku.Pak je to zajímavá šiška a docela funguje.
Ono dost záleží jakou máš jehlu-průměr, jakou pletenku a jak tvrdá je koule-jakou má díru a strukturu,případně zda je píchnutá jehlou nebo vrtaná..., podle toho drží, nebo se může uvolnit a to už je problém.
Pokud chceš vidět video ,tak to používá Lukáš Krása, mekni na net, tam už jsem to také viděl.
Já se to naučil až když jsem řešil problém s peletama s obr. dírou...
Tak ať to hrčí..... Vašek
NJirka75 - Profil | Ne 7.12.2014 13:21:54
Nmolca - Profil | Ne 7.12.2014 12:04:01
Nsima.mrk - Profil | Ne 7.12.2014 11:37:00
NKocháč - Profil | Ne 7.12.2014 10:03:44
NAnýzový dědek - Profil | Ne 7.12.2014 9:20:12
Na nějaké zalévání díry v peletě voskem jsem zatím nenašel odvahu. :-)
Njova12 - Profil | Ne 7.12.2014 9:11:36
Nbizonn - Profil | Ne 7.12.2014 7:46:44
Neni to drahy a pravda je takova ,ze ty koule maji tendenci se pohybovat k obloucku hacku.
Tak radsi ten stopper tam dam a mam klid.Takze asi tak.Cus
Nknedlik1 - Profil | Ne 7.12.2014 3:35:28
Narnošt - Profil | Ne 7.12.2014 2:47:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Osobně se mi osvědčily tyhle stopery od Tandem Baitsu.Sedí,nekloužou a pokaždé přežijí funkčnost háčku samotného...
NFilip Štefek - Profil | Ne 7.12.2014 1:26:44
NKesam - Profil | Ne 7.12.2014 0:59:31
NFildis - Profil | Ne 7.12.2014 0:16:32
Kde to žije - kaprařina
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKrátkodobá kaprařina x 10039
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...



















