Prut Fox Warrior S50

Dobrý den, co říkáte na tento prut - Prut Fox Warrior S50 12ft 3,00lb - http://www.tropicliberec.cz/prut-fox-warrior-s50-12ft-3-00lb-vlasec-fox-zdarma/
Autor diskuse: Lyča - Profil , 14.11.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Vavry - Profil | Út 20.1.2015 14:31:53

Pallermo >> ty vypadají moc pěkně a maj i 3lb.Já přemýšlim taky nad Fox Warior škoda že sem propás tady na bazaru 3 Wariory 3lb v korku za 4500

    Pallermo - Profil | Út 20.1.2015 14:08:52

    D-Carp >> vem si 3 lb voe 2,75 bude mekke strasne

      D-Carp - Profil | Út 20.1.2015 14:02:20

      Lyča >> mrkni na tohle video,názor na daleké hody...není to v očku http://m.youtube.com/watch?v=H8OgU6WZTR4 ....ja budu brát Warrior v korku 2.75

        kubanec - Profil | Út 20.1.2015 13:14:13

        clarence >> přesně,pěkný žvejkačky i ve 3,25lb.

          Rosyk - Profil | Út 20.1.2015 11:59:44

          Nevíte, jak si ty očka poradí s pletenkou? Díky

            Lyča - Profil | So 15.11.2014 21:05:33

            Honza 68 >> do 2500,- ja korkace nechci.

              clarence - Profil | So 15.11.2014 20:46:42

              Kedlub >> Kouknul jsem do tvé karty tak promiň ale taky jsem psal,že třeba vyšší třída bude dobrá tak jsem Sonik až tolik nehaněl.

                Honza 68 - Profil | So 15.11.2014 20:25:19

                Kolik můžeš investovat do jednoho prutu .???

                  Kedlub - Profil | So 15.11.2014 20:21:20

                  clarence >> uz konecne prestan hanit ty soniky ze ti nesedli tak za to snad ty pruty nemuzou kdykoli se pise o techto prutech tak ty se snazis je pomluvit nazdar Milan s Kutne Hory

                    clarence - Profil | So 15.11.2014 20:13:53

                    Honza 68 >> To by si dal sice je hezkej ale jinak na prd,snad vyšší řady ale toto opravdu ne.J

                      Honza 68 - Profil | So 15.11.2014 19:37:53

                      Sonik Prut SKS Black Carp Rod 12' 3 lbs (50mm) tak kup tohle .

                        Lyča - Profil | So 15.11.2014 16:55:59

                        Honza 68 >> entily nechci ne ze bych nechtel ale jenomze je ma muj strejda a nechci je met stejny.

                          roxtidy - Profil | So 15.11.2014 12:20:27

                          Lyča >> co to je "fakt daleko"? Bych se spíš zaměřil na montáž a techniku hodu než za každou cenu jít do 50mm očka.na nějaké super hody stejně tento prut nebude

                            Honza 68 - Profil | So 15.11.2014 11:22:52

                            Koukni se na prut Nash entity 3.60 3 lb

                              j.sladkay - Profil | So 15.11.2014 10:47:25

                              ak so myslis ze 50mm ocko nejak zmyselne predlzi nahod, tak je to omyl

                                Lyča - Profil | So 15.11.2014 10:08:29

                                roxtidy >> Taky se mi líbí jenomže nemá 50mm naváděcí očko a potřebuji nahazovat fakt daleko.

                                  roxtidy - Profil | Pá 14.11.2014 9:26:23

                                  abys ho vzal pripadne v korku :-)))