Kaprařina - novinky pro rok 2015

Prosím o vkládání příspěvků s novinkami pro rok 2015, ať se přes zimu máme na co těšit ;)
Autor diskuse: MíraP - Profil , 27.10.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Nrosan - Profil | Po 26.1.2015 19:41:32

levhan >> njn ale tak ja mam dl shima ty jsou taky plast ale vzhled je krasny.

    Nlevhan - Profil | Po 26.1.2015 19:39:39

    rosan >> vypada hodne dobre jen skoda ze je to plastak

      Nrosan - Profil | Po 26.1.2015 19:31:08

      levhan >> ten mitchell je nadherny ten se povedl.

        NRobert1 - Profil | Po 26.1.2015 15:55:00

        pěkna cenovka ..jinak nic...zajimavyho...kouknu na vystave jestli to je opravdu takovy krásny šunt...je to jak když střeli..cena strašna...počkame jestli soudruzi z firmy JRC..nebudou mit podobnou hruzu za polovic..

          NPallermo - Profil | Po 26.1.2015 15:07:48

          Mifí5429 >> :D:D

            NMifí5429 - Profil | Po 26.1.2015 15:02:02

            jirisyky >> Tak o tom žádná...

              Njirisyky - Profil | Po 26.1.2015 14:59:50

              Mifí5429 >> ale najdou se blázni

                NMifí5429 - Profil | Po 26.1.2015 14:57:41

                Pallermo >> Pozitivní je že na veletrhu dostaneš 5% slevu!a to už se vyplatí:-D

                  NMifí5429 - Profil | Po 26.1.2015 14:54:47

                  Pallermo >> žejo?:-Ds takovou cenou nevim jak si bude stát teda...oproti minulé řadě celkem skok o tisíc korun jak tak na to koukám

                    NPallermo - Profil | Po 26.1.2015 14:47:00

                    Mifí5429 >> docela levna sranda :D

                      NMifí5429 - Profil | Po 26.1.2015 14:44:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        NMike - Profil | Čt 22.1.2015 12:33:31

                        Robert1 >> no nech bejt, možná už taky ne:-)

                          NRobert1 - Profil | Čt 22.1.2015 12:32:48

                          Mike >> ale tebe bych do ni dostal stara pražska vojno

                            NMike - Profil | Čt 22.1.2015 12:31:46

                            Robert1 >> stejně se do ní nevejdeš:-)). Ahoj...

                              Narnošt - Profil | Čt 22.1.2015 11:47:20

                              Robert1 >> Určitě nebudeš litovat.Je to nejlepší podložka,jakou jsem kdy měl...

                                NRobert1 - Profil | Čt 22.1.2015 11:39:49

                                Ta podložka od Nashe je luxus..co mel na foto arnošt..taky si jednou takovou pořidim

                                  Njaa1959 - Profil | Čt 22.1.2015 11:11:46

                                  c.13 >> To bude jistě starej Fox. Oni u každé novinky píší jak dlouho se zabývali jejím vývojem.

                                    NUnkas - Profil | Čt 22.1.2015 10:00:17

                                    c.13 >> Buď domácí výroba, nebo Tuzex. No ještě přichází v úvahu přidružená výroba JZD, nebo nějaké družstvo invalidů. Jak vidíte, za totáče byla pestrá nabídka, ne jako dneska samá Čína a nic jinýho. :-)

                                      NVojtěch - Profil | Čt 22.1.2015 8:56:54

                                      c.13 >> to je stoprocentní anglán že...

                                        Červené karty: Blue