- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaký navi shimano ultegru ?
Zdarec odborníci na ultegry.Chci si koupit ultegry, ale nevyznám se v těch označení, a kde jsou ted ultegry vyráběny. Jestli je lepší XSA, XSB, XSC, nebo XT.. nebo Sh. medium baitrunner XTA-LC , a jaká stačí velikost na odhoz (kaprařina).
Díky za Vaše rady, zkušenosti a ochotu.
Díky za Vaše rady, zkušenosti a ochotu.
Autor diskuse: piffák - Profil , 21.10.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NPíňas - Profil | Čt 23.10.2014 19:07:19
Suli20 >> Zdar,já je mám taky a musím s tebou souhlasit jen bych si chtěl pořídit 10000,jestli se tu ukáže člen VUNDU tak tech jich má snad šest
NSuli20 - Profil | Čt 23.10.2014 18:02:34
Mam limitovanu seriu XTA Tribal 5500 budu mat 4 roky a slapu ako hodinky. Kamosove XSA 14000 aj XSB 10 000 rovnako bez chybicky. Jedine mi praskol"cvrcek" na cievke cize nerapkala ale v zarucnej oprave mi poslali 4ks nahradne a od tedy je pokoj.
NVodní kurka - Profil | St 22.10.2014 20:20:13
Zdar mám 14000 xsc a už bych jiné nechtěl.Fakt nelituju.Po všech stránkách mi vyhovují a zvykl jsem si na ně okamžitě :) Předy jsem měl spročka baity a už nikdy víc :))))
Nkalinz - Profil | St 22.10.2014 19:40:29
Zdravím niaké skúsenosti s Shimano Ultegra 14000 XSC tá novšia verzia???????
NMarSL - Profil | St 22.10.2014 17:02:10
ajo, tak to nevím, ale vím že to někam posílali.. na tom moc nezáleží. Jde o to že to je myslím jediný servis a mají tam toho hromadu, takže čekačka minimálně měsíc ;-)
NPallermo - Profil | St 22.10.2014 15:31:04
MarSL >> ja to tam poslu oni to posilaji nekam v praze to nedelaji
NMarSL - Profil | St 22.10.2014 11:51:22
Pvl >> to mě připomnělo jak otec kdysi rozebral starou mechanickou váhu, půl dne se sní hrál, vyčistil ji a pěkně celou promazal. No a když to složil zpátky a přidělával poslední kryt, tak přijel známý(odborník). Tatin se mu pochlubil jak hezkou práci odvedl a známý ho utřel se slovy, jestli neví že do váhy nepatří ani kapka oleje :DD
NPvl - Profil | St 22.10.2014 11:21:53
MarSL >> Tak tak jedna kapka ! Mluvil (telef) jsem kdysi se servismanem z Brna ten mi říkal že hodně majitelů maže ...a maže... Jen díky tomu, musí dát naviják stejně servisovat :o§))
NMarSL - Profil | St 22.10.2014 11:15:32
Pallermo >> tak tak, pošli je v zimě, protože to trvá 5 týdnů, posílá se to do prahy na origo shimano servis, olejíček se k tomu nedodává, je těžkosehnatelný, ale pokud ho někdo má tak mu dej pár kaček a servisním otvorem stačí 1 kapka..zdůrazňuju JEN 1 KAPKA ;-) a měl by zase šlapat jako nový
NFinalStorm - Profil | St 22.10.2014 8:08:10
Martin... >>
murphyy - 21.10.2014 18:25:11 >> Oběma děkuju.
murphyy - 21.10.2014 18:25:11 >> Oběma děkuju.
NPallermo - Profil | Út 21.10.2014 19:26:03
MarSL >> tak jsem to dohledal 8.8 jsem je koupil v roce 2013 takze v zime je poslu na servis . pisou tam ruzne ceny ale ja jsem olejicek ani nedostal k tem navijakum asi se nedaval :D:D
a nebo dosel
jsou tam ceny od 290 -490 kc
akorat nevim c znamena
Program bud P3 nebo S nebo SR :D
a nebo dosel
jsou tam ceny od 290 -490 kc
akorat nevim c znamena
Program bud P3 nebo S nebo SR :D
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ČtNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtNKrátkodobá kaprařina x 9967
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










