- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Proč má Braunstar 2 eshopy?
Nekorektní je to i vtom, že na jednom lákají odkazem na slevy, ale ty jsou jenom na tom druhém s jiným zbožím.
Dokáže to někdo nějak rozumě vysvětlit? Já se s něčím takovým nikde jinde nesetkal.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Ndonald5 - Profil | Čt 28.5.2015 21:45:23
Nsven - Profil | Čt 28.5.2015 15:07:24
Buď mám poslední dobou smůlu nebo se někteří obchodníci "pohoršili"...
Během posledních cca 2 let mi dorazilo už ze čtyř e-shopů jiné zboží, než jsem objednal.
Dlužno dodat, že vždy horší kvality nebo nižší třídy. Naposled tento měsíc.
Objednal jsem si konkrétní feeder http://www.rybarskepotreby-upetra.cz/detail-zbozi/1-rybarske-potreby/15-pruty-feeder/3840-prut-cormoran-speciland-feeder-medium-black-3-60m.htm
(speciálně kvůli náhradním špičkám, které nejsou jinak k sehnání)
a dorazilo mi toto: http://www.mrk.cz/tackle.php3?kat=-1&zadal=78587
Navíc s plesnivou rukojetí a špičkou z jiného prutu.....
Poslal jsem to zpět.
Jak je možné se přesvědčit, udička je v nabídce stále nahozena a čeká na nějakého trubku, který nad tím mávne rukou...
NJarda Š. - Profil | Čt 28.5.2015 13:58:39
Nsven - Profil | Čt 28.5.2015 13:22:09
Došly mi ovšem zcela jiné..
Tedy jsem je reklamoval a vrátil. Místo nich, mi poslali samozřejmě opět jiné, ještě horší.... Opět jsem je vrátil.
Teprve po druhé reklamaci a písemné urgenci odpověděli, že takové, které inzerovali v e-shopu, vlastně ani neměli..
No co....prodělal jsem poštovné, 2x balení balíčku a dvě zbytečné cesty na poštu....
Zřejmě zákazníky oplývají a mohou si to dovolit...
Ncomputerfish - Profil | Čt 28.5.2015 13:10:24
Ndonald5 - Profil | Čt 28.5.2015 12:47:39
NRytíř - Profil | Čt 28.5.2015 12:43:00
Ndonald5 - Profil | Čt 28.5.2015 12:42:25
Nvaga - Profil | Čt 28.5.2015 12:40:28
Ntuzemak - Profil | Čt 28.5.2015 12:39:48
Ndonald5 - Profil | Čt 28.5.2015 12:38:43
NRytíř - Profil | Čt 28.5.2015 12:34:04
Ndonald5 - Profil | Čt 28.5.2015 12:26:10
NRytíř - Profil | Čt 28.5.2015 12:20:14
Ndonald5 - Profil | Čt 28.5.2015 12:16:21
Naligator - Profil | Čt 4.12.2014 11:44:15
Ndavid.ch - Profil | St 19.11.2014 18:47:49
NGloton - Profil | Po 29.9.2014 23:33:37
S Braunstar jsme si to v SZ vysvětlili a celé to je prostě tak, že ze snahy o zlepšení, vzešlo nakonec víc problémů než užitku, kdy momentálně i kvůli dalším aspektům, není možné ani jeden z eshopů jen tak zrušit a zároveň kvůli technickým problémům nejde jen tak eshopy ani sloučit.
Dovolím si přirovnání se spuštěním nového registru vozidel, který nakonec nebyl lepší než ten starý.
Nezbývá, než popřát hodně úspěchů a pevných nervů při řešení tohoto problému tak, aby to bylo ku prospěchu obchodu i nás zákazníků.
Njaa1959 - Profil | Po 29.9.2014 21:58:25
Njaa1959 - Profil | Po 29.9.2014 21:46:11
NCulda1976 - Profil | Po 29.9.2014 21:43:43
Npacka - Profil | Po 29.9.2014 21:00:08
NBraunstar - Profil | Po 29.9.2014 21:00:01
Hezky vecer-)
NGloton - Profil | Po 29.9.2014 20:58:34
A já určitě nečekám, že mi prodejce poleze do zadku. Ale mám rád jasné a přehledné ceny a nabídky. Na základě toho a důvěrihodnosti obchodníka se rozhoduji.
NGloton - Profil | Po 29.9.2014 20:52:07
Hezký večer i vám
PS. nesjme přece soupeři, ale potenciální "obchodní partneři", jestli tak lze nazvat prodejce a kupujícího.
NCulda1976 - Profil | Po 29.9.2014 20:34:18
NBraunstar - Profil | Po 29.9.2014 20:28:04
Hezky vecer
NGloton - Profil | Po 29.9.2014 20:22:26
Já třeba zase nevím, co vy nechápete na větě SLEVA NA CELÝ SORTIMENT......a všude velká loga BRAUNSTAR. Když tam bude jasně napsáno jen na zboží v eshopu tom a tom, OK, ale jinak je to prostě lež, protože otevřu eshop....a sleva žádná. Slovíčkaření s tím, že je to jen na eshop z odkazu tady není na pístě, když tato informace nikde není.
A kdyby problém s eshopy trval nějaký týden...dobrá....ale takovou dobu? To přece není možné, že nejde přejít jen na jeden eshop. To bychom tu museli mít už duplicitní eshopy u všech obchodníků.
Mě to přijde spíše jako úmysl, o důvodech se mohu jen dohadovat.
Každopádně uživatelsky přívětivé pro zákazníky to není a profesionální už vůbec ne,
Na druhou stranu, je to Váš obchod a škodíte tím sami sobě.
Já u vás nakoupím rád, když pro mne bude vaše obchodní nabídka zajímavá....stejně jako u jiných obchodníků.
Já přece nejsem váš nepřítel, ale potenciální zákazník, který se podivuje nad tímto stavem a praktikami.
NGloton - Profil | Po 29.9.2014 19:52:48
Ale tuto mi prostě vadí: odkaz na jejich FB staránky, kde lákají na slevu, je na eshopu, který ale tu slevu nemá, a všude i v email nabídkách velká akce SLEVA NA KOMPLETNÍ SORTIMENT. A to je prostě lež.
A proč třeba alespoň registrovaným zákazníkům neposlali nějaké oznámení ohledně duplicity eshopů, vždyť i registraci je třeba dělat na každý eshop zvlášť.
Určitě je to hodně nešťastý stav, tak jak je to teď......je to "kaše jako haše".
NBlue - Profil | Po 29.9.2014 19:52:24
NNachos - Profil | Po 29.9.2014 19:40:45
Ndrvoštěp - Profil | Po 29.9.2014 19:31:35
Notadeasoskar - Profil | Po 29.9.2014 19:04:47
NMartin M. - Profil | Po 29.9.2014 16:42:01
Nfreddys - Profil | Po 29.9.2014 16:40:43
NDělouš - Profil | Po 29.9.2014 16:37:25
NDělouš - Profil | Po 29.9.2014 16:34:36
NGloton - Profil | Po 29.9.2014 16:26:08
Ale je tu ještě problém "lákajích slev", které zveřejňujete na vašem FB a šíříte emailem. Proč tedy ta avizovaná sleva není na obou eshopech? Ale jen na tom jednom, kde je menší nabídka zboží? Působí to prostě dojmen trochu lživého reklamního tahu.
NDělouš - Profil | Po 29.9.2014 15:45:08
Ale to je asi tak vse co s tim v soucastne dobe muzeme delat.
Hezky den,Braunstar
Kde to žije - všechna témata
22:13NRybáři vs ochránci přirody 67
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73
















