Naviják DAM Quick SLS 570 FD

Máte někdo zkušenosti s tímto kolovrátkem, který je na oko moc líbivý ? Díky ..
Autor diskuse: ufák - Profil , 14.9.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NGIGI77 - Profil | Pá 20.3.2015 10:02:19

Zvonda0125 >> Snad budú slúžiť, ak vydržia to čo moje, budeš spokojny. Mam ešte nešiu radu, pozriem typ (myslím že tiež finessy) 9 ložiskové (2500 cievky), no na tých už je cítiť pohyb cievky pri navíjaní, no potom, čo si odmakali sa ani nečudujem. Len si myslím, že všeobecne kvalita klesá u všetkých výrobcov, hlavne tlakom na cenu...aspon ja to tak pocitujem. Ale asi len noj pocit??

    NZvonda0125 - Profil | Pá 20.3.2015 9:19:54

    GIGI77 >> tak jak je to jen vzhledová vada, tak to je v pořádku :) jsem zvědavý jak budou sloužit ty moje :)

      NGIGI77 - Profil | Pá 20.3.2015 9:10:45

      Zvonda0125 >> Ja mam Quick finnessy - presný model možem pozriet, mam ich 8 rokov a používam ich na kaprarinu ale hlavne na sumiky. Nemal som žiadny problém, nič okrem ako som už spomenul ošúchanej farby ale to je len kozmetika. Používané 80% na trhačku. Cena bola cca 40-50 eur/ks, ale max spokojnosť.

        Nrosan - Profil | Pá 20.3.2015 8:53:34

        Ja se tet rozhodoval mezi timhle damem a penn nakonec vyhral penn ,je tet v akci ale firmu dam mam rad ..někdy v 90 letech jsem viděl jejich kaprove pruty andy llitle.to byla nadhera krasnějši pruty jsem dodnes neviděl.a od katalogu kolem roku 1995 jsem nemohl odtrhnout oči. ZLATA DEVADESATA

          NT.L.Y. - Profil | Pá 20.3.2015 7:35:45

          Mám cca 10let D.A.M. Quick Finessa 950 FS 2ks, jsou to baity, hmotnost navijáku 477gr.,
          fungují pořád bez jediné chyby, používám ale olova do 50gr., mám je na lehčí kaprařinu, v posledních letech na nich mám vlasce 0,31mm o nosnosti 12lb-5,4kg. Jejich cena v té době byla
          kolem 150euro. Myslím, že D.A.M. dělá ve střední cenové hladině solidní navijáky.

            NZvonda0125 - Profil | Čt 19.3.2015 21:19:18

            GIGI77 >> a jake navi od nich??

              NGIGI77 - Profil | Čt 19.3.2015 20:26:33

              Ja mam klasiku navijaky a taham na ne sumiky a max spokojnost. Mam aj palice MAD meduza 2,75lb a su super. Moja skusenost. Jedine farba sa osuchala pouzivanim.

                NZvonda0125 - Profil | Čt 19.3.2015 20:10:27

                Slyšel sem, že bait od DAMu se kurví, ale něměl sem ho, takže nevim :)

                  NLeorim - Profil | Čt 19.3.2015 4:16:34

                  daniels >> do toho casem pujdu je za dobre kacky a hlavne ma bait ktery ja vyuzivam hodne.

                    NTWIN 69 - Profil | St 18.3.2015 15:07:09

                    Thór >> Něco víc by měla mít p.Tůmová www.damialba.cz

                      NThór - Profil | St 18.3.2015 10:38:36

                      Přesně tak, také by mě zajímal Eshop kde mají ucelený sortiment D.A.M. - MAD, pár internetových obchodů něco málo ze sortimentu nabízí, ale je toho opravdu poskromnu ,sehnat na našem trhu třeba určitý kaprový prut od MAD je téměř nemožné...

                        Ndaniels - Profil | St 18.3.2015 8:45:17

                        Zvonda0125 >> nejake fotečky by byly dik

                          Ndaniels - Profil | St 18.3.2015 8:07:42

                          mohl by zde někdo dat eshop kde se da koupit cely sortiment D.A.M diky moc panove

                            NZvonda0125 - Profil | St 18.3.2015 7:21:58

                            rosan >> krásné video :)

                              NZvonda0125 - Profil | St 18.3.2015 7:18:19

                              daniels >> taky sem se dival, ale nelibi se mi tam ten bait, objednal sem ty FDčka

                                Nrosan - Profil | Út 17.3.2015 13:10:43

                                Tady jsem oběvil nove video i s jakubem ktery přišel k dam/mad. https://www.youtube.com/watch?v=w6w8hFK3xZE

                                  Nrosan - Profil | Út 17.3.2015 12:52:02

                                  Ma někdo fota v realu těchto krasavcu

                                    Ndaniels - Profil | Po 16.3.2015 22:25:19

                                    mi se libi tenhle Quick® SLS 570 FS http://www.dam.de/de/content/quick%C2%AE-sls-570-fs​