lk baits crash ball cx

Zdravim, ake mate skusenosti alebo nazory na tuto raketu?

Luda - Profil | Út 21.10.2014 16:12:08

Pallermo >> Jistota je jistota, měl jsem tri LK, 3 SPOMB a dve Čína, tu čínu jsem na tu dálku rozšlahal na sračku, popukalo tělo.

    Kesam - Profil | Út 21.10.2014 16:11:47

    Ted jí kolega koupil ve čtvrtek jedeme na závody tak sem na ní zvědavej ale Spomby radši bereme také.Mě by spíš zajímala ta koule ale tohle moc ne.

      Pallermo - Profil | Út 21.10.2014 16:07:14

      Luda >> hazim akorat jsem ji jednu utrhnul a dalsi den jsem ji zas vytahl :D:D
      ale ze mas zrovna 3 LK .D to me zarazi ja mam dve ciny a dve lk :D

        Luda - Profil | Út 21.10.2014 16:05:17

        Pallermo >> Ty asi fakt moc neházíš žejo? Když jedu někam na týden kde se krmí fest a naházíš tam 150kg krmení, tak tam přece nemůžeš jed s jednou raketou......Pokaždé něco utrhneš a na vodu se tam nesmí.

          Pallermo - Profil | Út 21.10.2014 16:00:45

          Luda >> a na co mas takove tri rakety kdyz jsou tak nahovno ted mi to doslo :D

            Pallermo - Profil | Út 21.10.2014 15:54:02

            Luda >> :o)

              Luda - Profil | Út 21.10.2014 15:51:38

              Pallermo >> Jo mám myslím tři, rád se jich zbavím-)))

                viceroy - Profil | Ne 19.10.2014 12:43:12

                bart.bm >> proto pouzivaji tu RUZOVOU :-D:-D

                  Pallermo - Profil | Ne 19.10.2014 11:46:05

                  Tavris29 >> :D:D cekal jsem nejakou reakcni na to :D

                    KurecPalec - Profil | Ne 19.10.2014 11:34:34

                    Pallermo >> Nebojim...... :o) ....

                      Tavris29 - Profil | Ne 19.10.2014 11:27:02

                      Pallermo >> Natoč raději to video s přítelkyní.....:o) to bude jistě výživnější :o)

                        bart.bm - Profil | Ne 19.10.2014 11:16:09

                        Tavris29 >> :o))))) jo hold kucí od Lk jsou jinej oddíl :o)))))

                          Pallermo - Profil | Ne 19.10.2014 11:15:21

                          hlavne tady je problem uplne jinde na videu je videt jak to plni uplne nahovno :D:D

                          jelikoz to daji jen do jedne casti jinak ne ja proste raketu vezmu dam ji do kbyle s krmenim narvu ji celou a je to a je narvanejsi upne cela

                          ja snad natocim s kolegou nejaky video neo s pritelkyni :D

                            Pallermo - Profil | Ne 19.10.2014 11:13:11

                            KurecPalec >> jasny neboj se nic .D

                              Tavris29 - Profil | Ne 19.10.2014 11:11:13

                              bart.bm >> S křidélkami je to už pro pokročilé kolíkáře..... :o))

                                bart.bm - Profil | Ne 19.10.2014 11:09:25

                                jen takový postřeh...na co mi je házet tekuté složky když chytám třeba v proudnější vodě nebo na hloubce okolo 6-10m někdy i víc a tak se třeba dip nebo booster ani nedostane pořádně do sloupce...teda ohledně tohodle mi ta pohádka o tekutých připadá hooodně z říše sci-fi...a pokud si odmyslím ty křidélka v přední části tak mi ta raketa spíš připomíná analní kolík :o))))))))))))))) tudíž rovnou vím na co je :o))))))))

                                  KurecPalec - Profil | Ne 19.10.2014 11:07:10

                                  Pallermo >> Vem jich vice do zasoby...... :o) ..... :o) .....

                                    Pallermo - Profil | Ne 19.10.2014 11:01:40

                                    Luda >> Ludo a ty tu raketu vlastnis :? kdyz se ti nepaci ja ji koupim od tebe :D

                                      KurecPalec - Profil | Ne 19.10.2014 10:59:41

                                      Pallermo >> I to je moznost.... :o) ......Nekomu vyhovuje oboje..... :o) .....

                                        Pallermo - Profil | Ne 19.10.2014 10:53:16

                                        KurecPalec >>já mám obě a je to jak prašť a uhoď :o)