- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
na podzim na amura
Zdravím,chtěl bych se zeptat na co chytáte amury na podzim a v chladné dny když třeba prší.A musím zakrmovat více než v létě? Díky
Autor diskuse: Fladak - Profil , 2.9.2014 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
15 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NFrante - Profil | Út 2.9.2014 22:37:35
No letos jsem zašel jednou na špendlíky. Ale lokalita, kde jsem byl (ÚN) má značný úbytek vody. Za normálního stavu padá ovoce ze stromu do vody (což je, snad, ideální místo). Chytal jsem teda co nejblíže tomu místu na TO ovoce. Výsledek se nedostavil.
Jinak jak tu níže píšou, ideální je kvašená kuku, třeba s dalším partiklem, zpařené konopí ( sezona vrcholí :D )... Ideálně předkrmit pár návštěvama a samotné chytání s menším množstvím návnady.
Taky záleží na technice a na tom, na jaké vodě se chytá... Co se počasí týká, za deště to bude asi mizérie... čím tepleji a slunečno, tím lépe, v tuhle dobu si už moc vybírat nemůžeme...
Jinak jak tu níže píšou, ideální je kvašená kuku, třeba s dalším partiklem, zpařené konopí ( sezona vrcholí :D )... Ideálně předkrmit pár návštěvama a samotné chytání s menším množstvím návnady.
Taky záleží na technice a na tom, na jaké vodě se chytá... Co se počasí týká, za deště to bude asi mizérie... čím tepleji a slunečno, tím lépe, v tuhle dobu si už moc vybírat nemůžeme...
Nletalbaits - Profil | Út 2.9.2014 22:10:18
Nasyp kukuřice- kvašené a vařené + řepku co můžeš a několikrát za den.Říkám te mu AKCE ŽLUTÉ DNO.
NStarc55 - Profil | Út 2.9.2014 22:08:49
retrívr >> Taky se občas o něco snažím a někdy to nejde. Tak jako letos ti amuři. Vůbec tomu nerozumím. Na zahradě mám mraky švestek, tak jich pár nedám do škopka a zkusím, co radí Ramoncz. Dal taky dobrou radu si myslím.
Nretrívr - Profil | Út 2.9.2014 22:01:28
Starc55 >> Napsal jsem to blbě, kup si takový ty " pelety", ono se to menuje jinak, tvar je stejný, já to nemám u sebe. Je to v krabičce.Píšu to jako blbec ale má to v těch krabičkách stejný název, jen jinou příchuť. Snad Ti někdo pomůže v názvu.Jinak omluva.
Nretrívr - Profil | Út 2.9.2014 21:52:59
Fladak - >> No, já bych ho " překvapil " kukuřicí a pak něco s koprem.
NRamoncz - Profil | Út 2.9.2014 21:39:32
Fladak - >> Mno je poslední měsíc na Amura a ješte bude teplej takže to určo půjde......
Každopádně pokud víš kde se amuři vyskytujou a plujou musíš místo dost krmit. Hlavně každý den nebo obden min 4x...Když přijde teplota do 15ti stupnu je po Amurech. Krmivo? Švestky, špendlíky, ryngle....ovoce. Nejlepší chytání je za sluníčka k večeru. Za deště to jde také, ale mám zkušenosti spíše na kůrku chleba pod hladinou.......
Každopádně pokud víš kde se amuři vyskytujou a plujou musíš místo dost krmit. Hlavně každý den nebo obden min 4x...Když přijde teplota do 15ti stupnu je po Amurech. Krmivo? Švestky, špendlíky, ryngle....ovoce. Nejlepší chytání je za sluníčka k večeru. Za deště to jde také, ale mám zkušenosti spíše na kůrku chleba pod hladinou.......
NMichal 21 - Profil | Út 2.9.2014 18:46:06
Jak kde treba jsem byl na jednom krasnem reviru a tam nemají bílé ryby rády vůbec kukuřici. Takže sem tam krmil co nejvíce to šlo, aby se sjelo co nejvíc amurů. Na podzim bych hodil tak 3hrsti kuku. vařené nebo od krásy tu ochucenou. A pod háček kuku a něco reflexního ( nějakou popku). Mě to nebere vůbec když prší a je zima :-). Na amura si myslím, že je lepší neskutečnej pařák než neskutečná zima :D
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
6:04NKyjský rybník, Džbán 50905
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
PoNLabe fishing store 18
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNKrátkodobá kaprařina x 9912
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










