Hlásiče Nash Sirene S5R

Dobrý den

Má někdo zkušenosti s tímto signalizátorem?
Mám Pelzer Executive a nejsou vůbec vodotěsné, hned po prvním lijáčku byly neskutečně zblázněné. Snad jsou tyto lepší.
Děkuji za každou odpověď...
Autor diskuse: sima.mrk - Profil , 31.8.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NBousis - Profil | Út 11.11.2014 11:02:34

carper 88 >> Zdarec, já zkoušel dosah na cca 150 metrů s teréníma nerovnostma a valil bez problému... Jinak pípadla jsou to super a bezproblémový:-)

    Nclarence - Profil | Ne 9.11.2014 21:17:47

    carper 88 >> Mají kolečko s magnetami jako Atts.J

      Ncarper 88 - Profil | Ne 9.11.2014 21:14:20

      Přemýšlím si že je objednám ale jen mě zaráží když tam nejde nastavit citlivost tak není to moc citlivý? jo a příposlech má kolik dosah asi tak?

        NAngle face - Profil | Ne 9.11.2014 21:07:36

        Zdarec zitra mi dojde sada 3 + 1 tak jsem opravu zvědavý :)

          Nrunaway - Profil | So 6.9.2014 12:33:19

          Nemel jsem je moc krat u vody ale fungovali bez problemu. Jediny co me vadilo bylo nastaveni, jen jeden cudli kterym se zapinalo a regulovala hlasitost, je tam velka citlivost tak ze kdyz foukal vitr tak pipaly.

            Nsima.mrk - Profil | St 3.9.2014 12:04:12

            stalo se snad někomu,že příposlech nefungoval tak,jak měl ?

              Nmároš - Profil | St 3.9.2014 10:14:46

              Celkem zajímavý hlásič za dobrou cenu. Původně jsem do nich chtěl jít, ale nakonec jsem radši volil jinak, protože jsem slyšel o spoustě reklamací na příposlech. Možná špatná série... snad už se to nebude vyskytovat.

                Nrunaway - Profil | St 3.9.2014 4:39:11

                Bousis >> Cau, uz jsou prodane, zitra uz budou rikat nekomu jinymu pane ;-) :-)

                  NBousis - Profil | Út 2.9.2014 13:58:15

                  runaway >> Kdyby jsi je náhodou měl ještě začátkem příštího měsíce, tak bych je vzal. Ale myslím, že budou hned pryč .-)

                    Nrunaway - Profil | Ne 31.8.2014 20:18:19

                    Pokud by nekdo mel zajem tak mam na prodej 2+1 purpurova. U vody 3x, mladyho prestala bavit rybarina. Kupovane v ČR

                      NRostik - Profil | Ne 31.8.2014 20:08:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      sima.mrk - >> Zdarec. Letos jsem si je pořídil a jsem zatím nadmíru spokojen :) Vodotěsné jsou dobře,zažily už parádní lijáky :)))

                        Nsima.mrk - Profil | Ne 31.8.2014 19:24:05

                        luukysek >> to musel bejt záběr jak kráva a utažená brzda, když to udělalo zářez :)

                          Nsima.mrk - Profil | Ne 31.8.2014 19:22:53

                          Bousis >> Přesně, bez příposlechu to nejde :)

                            Nluukysek - Profil | Ne 31.8.2014 17:25:23

                            ahoj. pořídil jsem si je začátkem roku,, a první dojem byl takový nic moc, jsou menší,nejsou pogumované a celkově působí jako taková hračička pro děti, ale líbí se mi že mají jenom jeden čudlík a tim ovládaš všechno a nemusíš se bat že ti něco odejde,,světelná signalizace není moc výrazna a spíš je zakrytá prutem když teda nesedíš vysloveně u prutů, zvuková je příjemná, dá se to ztlumit na fakt slabý pípání a nebo ti to řve jako kráva,,, pořídil sem si k nim uši od tasky protože jak jsou malinký tak mi z toho často vyskakoval prut, a taky se mi stalo že při záběru se mi udělal do jednoho zářez jak kdybys to projel pilkou,, což mě trošku zarazilo,a utvrdilo že asi nejsou zrovna z kvalitního plastu, ale jinač fachaj pěkně,ale přemýšlim že časem pořídim o třídu výš, ty s1r..

                              NSlavíček - Profil | Ne 31.8.2014 17:05:52

                              taky jsem o nich uvazoval a od tehle firmy bych se kvality rozhodne nebal ale mam carp sonders coz je neznicitelna klasika kterou muzu i vykoupat a porad slape

                                NBousis - Profil | Ne 31.8.2014 17:02:08

                                Kdyby ne, nepsal bych to. S5Rka si budu pořizovat též. Příposlech je příposlech když je někdo takový pecivál jako já :-))))

                                  Nsima.mrk - Profil | Ne 31.8.2014 17:02:05

                                  Bousis >> tak když na ty malinko horší drží a prší na ně takhle často a jsou v poho, tak ty lepší budou asi dost dobrý :)

                                    Nsima.mrk - Profil | Ne 31.8.2014 16:59:09

                                    Bousis >> Doufám ,že to tak bude :)

                                      NBousis - Profil | Ne 31.8.2014 16:54:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Takhle na ně prší velice často :-)

                                        NBousis - Profil | Ne 31.8.2014 16:40:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Pokud na tom budou jako jejich levnější bratříčci bez příposlechu, tak nemusíš mít obavy. Mě zažily párkrát fest chcanec a nikam nezateklo. At ti to hrčí:-)