Mušky na kapry

Zdravím pánové chtěl jsem se zeptat jestli máte nějaké osvědčené mušky na kapry
Autor diskuse: retag - Profil , 14.8.2014 muškaření - nástrahy, návnady

Njehla - Profil | Po 18.8.2014 10:33:00

Řízek 5,125 >> to frázování, vědče, to frázování, ale použít by to šlo:

Nechoď, Pepo, chytat kapry,
mnohý příklad známe,
když zabere mocný kapr,
snadno prut ti zláme.

Pepa si však pokoj nedá,
kolem Ohře chodí,
náhle rybu na prutě má,
za chvíli ji udí...:-)))

    NŘízek 5,125 - Profil | Po 18.8.2014 10:10:01

    Nechoď, Pepo, chytat kapry,
    mnohý příklad známe,
    že kapr spadne,
    a muškař si prut zláme.

      NTukan - Profil | Ne 17.8.2014 22:35:51

      mlíčnák >>

      To jsou argumenty tech co to vzdali! Kdyby vsichni chytali potočaky, vypadalo by to normálne. Vykasli se na kapry a radsi zajdi do bordelu. Je to tam fajn :-)

        Nmlíčnák - Profil | Ne 17.8.2014 20:39:42

        Drozďák >> Do bordelu nechodím ale na mušku se snažím lapnůt co sa dá i na MP . Holt každý to máme ináč .

          Njehla - Profil | Ne 17.8.2014 20:38:00

          mildas - Quinn >> pošlu ti do SZ fotku, co bych si sem netroufnul.._-)))

            Nmimikry - Profil | Ne 17.8.2014 20:29:06

            Drozďák >> to je k zamyšlení :-))

              NDrozďák - Profil | Ne 17.8.2014 20:21:01

              mlíčnák >> chytat kapry na mouchu je zvrhlost. To je jako jít do cikánskýho bordelu ve smokingu.

                Nmlíčnák - Profil | Ne 17.8.2014 20:15:58

                mildas - Quinn >> Budˇrád i za tu menšinu co lapají např. kapry na muchu . Jak by to dopadlo kdyby všichni chytali jen potočáky ,už tak je jich čím dál mínˇ...

                  Nmildas - Quinn - Profil | Ne 17.8.2014 19:59:27

                  retag >> ja to videl a furt nic. Kapr je debilni, tlusta, hnusna ryba. Zere hnusny veci, hnusne chutna a je hnusne premnozenej. Je to hnusne zbytecny zvire.

                    NPiranha - Profil | Ne 17.8.2014 18:28:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    A co tohle.Měli to na Eftexu.Imituje to boilies.

                      Njehla - Profil | So 16.8.2014 14:27:20

                      Řízek 5,125 >> jo, hnusnej byl, ale tu mouchu vzal, mně se taky nelíbil, ale dál jsem ho v Brčáku žít nenechal...tu ploutev měl takovou jakoby uhnilou...

                        NŘízek 5,125 - Profil | So 16.8.2014 12:25:56

                        jehla >> tak ti mám vyřídit od jednoho kolegy:
                        viděl jsem hodně kaprů ale to jakého dal do mušek na kapry to je extrém takového jsem ještě neviděl to je fakt hnus.. :-)

                          Njehla - Profil | So 16.8.2014 10:46:40

                          nebo tohle...Plumber...welbin ho dával někde do svá diskuse...v lednu to vzal, bylo teplo...

                            NMates PB - Profil | So 16.8.2014 10:34:04

                            fajanek >> Mě se tohle líbí. Bez ironie.

                              NTWIN 69 - Profil | Pá 15.8.2014 18:38:21

                              Mates PB >> Kdo po Tobě potočákem,Ty po něm kaprem....

                                NŘízek 5,125 - Profil | Pá 15.8.2014 17:53:50

                                mimikry >> můžeš si to na tričko klidně napsat, máš muj copyright:-)

                                  Nfajanek - Profil | Pá 15.8.2014 16:00:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Navázal jsem i pár různých podivných mušek co jsem našel na netu co vypadají jako z jiný planety, ale asi s tím neumím chytat...

                                    Nmimikry - Profil | Pá 15.8.2014 16:00:52

                                    Řízek 5,125 >> tak to se mně moc líbí,klidně bych to nosil na triku :-)

                                      Nfajanek - Profil | Pá 15.8.2014 15:58:58

                                      trošku výrazně pozměněný Trico Golden Phaesant (mino jiné perfektní celoroční mokrá muška skoro na cokoliv)

                                        Nfajanek - Profil | Pá 15.8.2014 15:57:47

                                        prapodivný brouček na gammarovým háčku