Mušky na kapry

Zdravím pánové chtěl jsem se zeptat jestli máte nějaké osvědčené mušky na kapry
Autor diskuse: retag - Profil , 14.8.2014 muškaření - nástrahy, návnady

fajanek - Profil | Pá 15.8.2014 15:57:16

PTN s hlavičkou z páva

    fajanek - Profil | Pá 15.8.2014 15:56:46

    Koukám že diskuse utekla trošku mimo vzory mušek. Proto přihodím pár mých osvědčených...

      Řízek 5,125 - Profil | Pá 15.8.2014 14:46:22

      Mates PB >> Mnoho kaprů, muškařova smrt.

        Pike - Profil | Pá 15.8.2014 14:32:01

        Mates PB >> Kdo jinému jámu kopá, kope u něj rybník na kapři.

          Mates PB - Profil | Pá 15.8.2014 14:00:55

          Lepší kapr v hrsti, nežli nevysazenej duhák na střeše!

          Jak se do řeky volá, tak se z řeky kapr ozývá.

          Tak dlouho se pro potáčaka chodí až se kapr přinese!

            mimikry - Profil | Pá 15.8.2014 13:48:36

            retag >> no pěkně to tam sbíraj,když nemá nic jinýho,tak proč ne

              retag - Profil | Pá 15.8.2014 13:32:16

              Myslím si že ten kdo tvrdí že chytat kapry na mušku je blbost tak asi neviděl tohle.


              http://www.youtube.com/watch?v=IflkFD25nD4

                mimikry - Profil | Pá 15.8.2014 13:25:13

                85 32 56 >> no podle toho jak si náročnej :-)

                  85 32 56 - Profil | Pá 15.8.2014 13:22:53

                  mimikry >> to už za tie prachy možem ísť na pár dní napríklad na SAN :)

                    mimikry - Profil | Pá 15.8.2014 13:19:08

                    85 32 56 >> taky by nemuselo bejt špatný se zlejt a skočit si do bordelu,to budou podobny pocity :-)

                      85 32 56 - Profil | Pá 15.8.2014 12:28:40

                      Firetiger >> ok :)

                        Firetiger - Profil | Pá 15.8.2014 12:20:41

                        85 32 56 >> z hlediska vyššího principu etického je nejlepší sedět na netu a žvanit

                          85 32 56 - Profil | Pá 15.8.2014 12:00:32

                          mildas - Quinn >> ok je lepšie loviť na súkromáku duháky,alebo kapra?Alebo čo je etickejšie?

                            mildas - Quinn - Profil | Pá 15.8.2014 11:57:18

                            85 32 56 >> neni zakaz. Jen hnus, filcky, falesny kamaradstvi.

                              85 32 56 - Profil | Pá 15.8.2014 11:50:22

                              mildas - Quinn >> kapra je zákaz loviť na mušku?

                                kunnan - Profil | Pá 15.8.2014 7:11:15

                                Tukan >> A já se dám ke Svazu zahrádkářů.

                                  mildas - Quinn - Profil | Pá 15.8.2014 1:11:58

                                  Jdu nahlasit nevhodnou diskuzi.

                                    mlíčnák - Profil | Čt 14.8.2014 23:01:22

                                    85 32 56 >> Nebudˇpesimista , bude líp -až se potoky zatrubní :-) Opanelováno je už dávno :-(

                                      85 32 56 - Profil | Čt 14.8.2014 22:52:08

                                      mlíčnák >> pekné,ešte by to chcelo vylepšiť malou vodnou elektrárnou a regulácia brehov napríklad panelmi:) Možno už za pár rokov sa bude loviť na mušku iba jalec a podobné kaprové ryby :(

                                        mlíčnák - Profil | Čt 14.8.2014 22:50:52

                                        Tukan >> Řešení nemá nikdo . Někdy je té vody privela ale vesměs málo ,na tom se asi shodnem :-)