Mušky na kapry

Zdravím pánové chtěl jsem se zeptat jestli máte nějaké osvědčené mušky na kapry
Autor diskuse: retag - Profil , 14.8.2014 muškaření - nástrahy, návnady

NMates PB - Profil | Út 19.8.2014 10:58:07

Řízek 5,125 >> Prasáku!!

    NŘízek 5,125 - Profil | Út 19.8.2014 10:52:50

    jehla >> důvěrník mrku, s výšivkou:-))

      Njehla - Profil | Út 19.8.2014 10:49:12

      Řízek 5,125 >> tos dostal jako novou funkci? To už je jen malý krůček k asistentovi domovního důvěrníka...:-))) Potom pásku na rukáv...:-)))

        NŘízek 5,125 - Profil | Út 19.8.2014 10:46:59

        Pike >> ne e, ještě ne.
        ale rozumím Ti, jak to jako myslíš, znovu zdůraznuji-jsem jen prostý přeptavač:-))

          NPike - Profil | Út 19.8.2014 10:43:33

          Řízek 5,125 >> tak já si myslím, že si tu už přečetl, že Řízku :-)

            NŘízek 5,125 - Profil | Út 19.8.2014 10:38:46

            Drozďák >> ok, děkuji, jistě si to tu přečte sám:-)

              NDrozďák - Profil | Út 19.8.2014 10:37:34

              Řízek 5,125 >> jestli se kolega stydí, pak nemůže mezi bičiz. V Krásný Lípě, Rumburku či Varnsdorfu taková zařízení určitě budou.

                NŘízek 5,125 - Profil | Út 19.8.2014 10:32:21

                Drozďák >> kolega, který chce zůstat raději inkognito, by se rád, zeptal kde se dotyčná instituce nachází? Evidentně je unešen představou návštěvy takového podniku ve smokingu.
                znovu opakuji-já sem pouze tzv. přeptavač:-))

                  NMates PB - Profil | Po 18.8.2014 21:00:50

                  Vlastec >> Vykopaná moucha, čemu nerozumíš?:-))

                    Nmlíčnák - Profil | Po 18.8.2014 20:56:50

                    Mates PB >> Na rousnˇáky berů i líni , teda kdys .

                      NVlastec - Profil | Po 18.8.2014 20:28:44

                      Mates PB >> Ale to jinde jsme , to je jiná vesnice

                        NMates PB - Profil | Po 18.8.2014 20:13:20

                        Vlastec >> Já jsem včera hodil na kapra rousnici, jeden mi to utrh, dva jsem dostal.

                          NVlastec - Profil | Po 18.8.2014 19:55:11

                          Já bych na kapřa hodil žlutou lurku , bílou bobinu , montánu pak dlouho nic a pak nějaký ty pakoše

                            NŘízek 5,125 - Profil | Po 18.8.2014 13:33:28

                            jehla >> na toho, který už přestal jíst ryby:-))

                              Njehla - Profil | Po 18.8.2014 13:13:06

                              Řízek 5,125 >> duhák s rejží...na koho to asi bylo cíleno?..:-)))

                                NŘízek 5,125 - Profil | Po 18.8.2014 11:22:14

                                fraisix >> máte BOT, kolego:-)

                                  Nfraisix - Profil | Po 18.8.2014 10:45:27

                                  jehla >> ještě jedna strofa by se hodila :))

                                  Mastná huba, mastné pracky,
                                  šťastný výraz tváře,
                                  lepší, nežli duhák s rejží,
                                  uvařený v páře!

                                    NŘízek 5,125 - Profil | Po 18.8.2014 10:40:13

                                    jehla >> tady fráze nebyla nutná, to je jiný literární útvar:-))
                                    btw-pěkné zátišíčko, jako od Purkyněho Karla:-)

                                      Nmachy_fly - Profil | Po 18.8.2014 10:33:13

                                      Přes překážky ke kapru !!!