- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nash Scope Carp Rods
Zkušenosti rybářů s těmahle prutama, jak starší model, tak i novější...
Autor diskuse: lado40 - Profil , 23.6.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
40x v oblíbených a 21x v ignorovaných.
Nmasozrout - Profil | Po 24.9.2018 21:22:54
tonouš >> tam se skládají i ramena? nebo jsou prostě kratší?
NC.M - Profil | Po 24.9.2018 21:17:00
fotojakes >> jedině někde zapomenutou skladovku
tady prý 1 kousek 2,25lb mají :-)
http://www.rekord-fish.cz/Kevin-Nash-H-Gun-Dwarf-10ft-2-25lb-2dil-d2172.htm
ale tyhle nízké TC byly jen MK1 - od MK2 už jen 2,75lb...
tady prý 1 kousek 2,25lb mají :-)
http://www.rekord-fish.cz/Kevin-Nash-H-Gun-Dwarf-10ft-2-25lb-2dil-d2172.htm
ale tyhle nízké TC byly jen MK1 - od MK2 už jen 2,75lb...
NPindˇa - Profil | Po 24.9.2018 11:14:58
tonouš >> To budu rád protože všude píšou 111cm po spojení tyčí až 207 cm
Ntonouš - Profil | Po 24.9.2018 9:49:16
masozrout >> teď sem si pořídil ten black scope ops..vejde se do futrálu v poho, a rozloženej je fakt velikej, i dlouhej, když využiješ všechny možnosti, které nabízí.. jen ta cena:-)
Ntonouš - Profil | Po 24.9.2018 9:46:20
Rohi >> jo, je to v poho, poradím si s nima i na písáků, i na Labi, ale chytám spíš u břehu..i když házet jsem zkoušel a 70m dám v poho, a to bych řekl, že mám rezervy:-)
NChelas - Profil | Po 24.9.2018 8:21:14
masozrout >> Ahoj myslim si ze podberak Scope by měl byt slozitelny na rozměr 6ft scopu
Kdyztak ti to můžu změřit a napsat rozměr podberaku
Kdyztak ti to můžu změřit a napsat rozměr podberaku
NRohi - Profil | Po 24.9.2018 1:28:36
tonouš >> Ty 6ft mě celkem zajímají, hlavně z důvodu, že všude jezdím MHD, nebo chodím daleko pěšky. Jen si je asi budu muset jít někde nejdřív osahat. Takže si s nima do jistý míry na řece poradíš? Nejčastěji chodím právě na Vltavu, a furt mi to vrtá, jestli to není úplná blbost :D
Nmasozrout - Profil | Ne 23.9.2018 22:12:06
ahoj taky mám 10 a 6ft desítky sou naproso užasný. a šestky mám ve 2lb tahal sem na ně dvacky a super zážitek.)mám z nich radost) problem mám s podběrákem. nevíte někdo o kaprovém podběráku který se dá složit na velikost 6ft scope?
Ntonouš - Profil | Ne 23.9.2018 17:32:52
mám 6ft 3lb a 2lb, používám je už uplně všude, i když jedu na pár dní na Labe, stejně většinou nechytám dál jak 50m, tak bohatě stačej:-)navíc ta skladnost, mám je furt v autě, teď už i s podběrákem, hlásičema, bižu, kouklema a všim okolo. v báglu black scope ops, hodim na záda a jdu:-)
Nfotojakes - Profil | So 22.9.2018 16:03:43
Bohužel velmi snadno 😂 Vykládal jsem do garáže věci jako sedačka a kbelík, které netahám domu, jenže před garáží bylo bláto a tak jsem futrál s pruty odložil na střechu a zapomněl na to. Odjeli jsme a po zjištění, že to nemám se na místo vrátili, jenže po půl hodině už tam nikde nic nebylo, trasu jsme projeli 4x a já to teď prošel a oslovil každého koho jsem potkal, nebo viděl na zahradě a podobně. Krom dwarfu s originál futralem tam byl feeder, dva vlacaky, jeden delkim, dva navijáky, podběrák, vidle, papíry. Suma sumárum, vic jak dvacet kolíků pryč... Ty pruty jsem měl asi 6x u vody
NFalen - Profil | Pá 21.9.2018 17:24:04
Ja je jednou pri nakladani na sidlisti nechal oprene o vedlejsi auto, z prerovska jsem to zjistil az na D7. Rychlej telefon domu a pruty tam nastesti jeste byly. Vyjizdet v 7rano tak bych byl asi bez nich. Takze cesta zase zpatky a zase k vode.At to potom moderator klidne smazne.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NKrátkodobá kaprařina x9912
NNakupoval někdo v Anglii1186
NKaprařský top vercajk3167
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5334
NFox Stalker, Stalker Plus, Horizon Pod - fotky, zkušenoti, postřehy atd...405
NAvid Carp - recenze348
NCcMoore a vše kolem něj3769
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NDomácí swinger - výroba624
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
PoNLabe fishing store 18
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNKyjský rybník, Džbán 50904
PoNKrátkodobá kaprařina x 9912
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....



















