- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fish hunter 360 a MotorGuide Et 36 ano nebo ne?
Mám tuto kombinaci objednanou a myslíte že jsem udělal dobře nebo ne? Ma tento motor velkou spotřebu energie?
Autor diskuse: milhaus - , 5.12.2004 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
19 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Npeeta@carp - Profil | So 12.9.2009 4:44:31
Ja mam FH 280 i s navlekom, ziadny problem. +vid Jarda Vitek a spol. ho pouzivali roky...
NMarda - Profil | Pá 11.9.2009 18:42:48
Vyhledavač mi nic nenašel, jediná zmínka o motorech MotoGuide je zde... Nemáte někdo tušení, kdo dělá servis pro tuhle značku? Pokud vůbec někdo...
Rozbila se mi regulace u motoru T52, tak potřebuju sehnat novej díl nebo pomoc. Díky
Rozbila se mi regulace u motoru T52, tak potřebuju sehnat novej díl nebo pomoc. Díky
NPavlis - Profil | Út 3.10.2006 19:34:40
Fish Hunter záasadně nedoporučuji, je životu nebezpečný a opravdu stojí za prd. nyní ho budu měni za člun od firmy Adventureboat typ TRAVEL 2, dostal jsem akční nabídku sleva z 32 tis na 22 tis. tak do toho asi půjdu.
NLc 1 - Profil | Út 3.10.2006 18:59:36
Místo havlinek je dost pevnej suchej zip, jinak na motor to je udělaný perfektně. pro dva lidi akorát.Můj známej si do ní nechal udělat dřevěnou podlážku z voduzdorný překlišky a krásně s v něm postavýš
NMartin - Havířov | Út 3.10.2006 18:52:57
Lc 1 - ® : jaké sucháče ? fakt je ten člun tak dobrej ? Vlezou do něj dva lidi v pohodě ? Jaká je podlaha - nafukovací ? Popiš ho konkrétněji Luďku, uvažujeme o novém člunu a ten se mi taky líbil.
NLc 1 - Profil | Út 3.10.2006 17:44:48
Tenhle úmysl vytáhnout tuhle otázku měl úplně jiný důvod,ale když už teda. Na pádla jsou sucháče,jinak fakt super materiál-nádhera.
NMartin - Havířov | Út 3.10.2006 9:50:09
tento člun co tady dal Lc 1 - ® prodává : http://www.tomas-carpio.cz/katalog.php?produkt=672
taky by mě zajímalo, jaký je a hlavně kvalita materiálu. nikde ale nevidím držáky na vesla, tak nevím ?
taky by mě zajímalo, jaký je a hlavně kvalita materiálu. nikde ale nevidím držáky na vesla, tak nevím ?
Npepere | Út 3.10.2006 9:27:04
Fishhunter 360 nekupuj. Je to trapenie, ktore nestoji za to. Ked sme sa ho konecne zbavili, boli sme strasne stastni. Radsej chod do plastu
NErvin - Profil | Út 3.10.2006 9:13:10
Konečně se začalo o motorech.Mám zájem si koupit nějaký malý,mám lehkou plastovou lodičku.Né gumák!Prosím poraďte mi s jeho koupí ,prodejci mají všechny motory co prodávají nejlepší.!!!Fischhantr asi nekupovat.Nebo jo.ERV.
NVIŠŇA - Profil | Čt 9.12.2004 8:57:47
Renyi:kupili sme si ho iba raz, po druhej reklamacii, uz mame treti, som sa zle vyjadril...
ten mame este zabaleny v krabici, prekvapenie z jeho sluzieb si nechame na novu sezonu...
ten mame este zabaleny v krabici, prekvapenie z jeho sluzieb si nechame na novu sezonu...
NMekosonic | St 8.12.2004 18:22:07
Minkota nemá menší spotřebu!Používal jsem nejsilnější Minnkotu a nejsilnější Motorquide a ten je co do tahu a do vídrže je lepší o 30%. Vše se 100Amp trakční baterkou.Gumové čluny nepoužívám,tak neporadím.
NPetr <´)))>< - Profil | Ne 5.12.2004 22:55:05
dej pozor, aby se ti nezvedala příď, az to pořádně rozjedeš.... :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
PoNLabe fishing store 18
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNKyjský rybník, Džbán 50904
PoNKrátkodobá kaprařina x 9912
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










