- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Tandem Baits
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NGoce - Profil | So 21.3.2015 22:16:00
Ncarperr - Profil | So 21.3.2015 20:28:07
Njakson - Profil | So 21.3.2015 20:11:37
NSkulalukS - Profil | Po 26.7.2010 14:50:29
Jsem rád že ty Tandemovky jsou předvrtané
Ndeni 79 - Profil | Pá 23.7.2010 10:47:52
jedny jsem jeste testoval.Jedna se o zakrmovaci pelety TB ultra fish pelets.Bohuzel nemaji dirku,a vrtani do nich temer neprichazi v uvahu.... Jinak vetsi smrad rybyny jsem snad nemel.Krmim s nimi v malem mnozstvi a vzdy je mam namixovane s jinymi tipy pelet.Pokud jsem krmil cca 1kg na prut,tak to lakalo hodne sumce
NSkulalukS - Profil | Pá 23.7.2010 8:47:11
Nicméně ty stojí 198,-/1kg.
Příště si pořídím ty Tandemácké.
Mimo Losos/kryl jsi nic netestoval?
Ndeni 79 - Profil | St 21.7.2010 13:51:29
Nmessers - Profil | St 21.7.2010 13:18:00
Nondiktt - Profil | St 21.7.2010 12:18:07
Ndeni 79 - Profil | St 21.7.2010 12:10:48
Nmessers - Profil | St 21.7.2010 12:00:33
Ndeni 79 - Profil | St 21.7.2010 7:22:53
je pravda,ze Boilie Tandem Baits povazuji za jedno z nejlepsich boilies na ceskem trhu.Jako prodavac v RP jsem mel moznost otestovat vice nez dost druhu a hlavne vyrobcu boilies,ale Tandem je zatim vzdy a vsude prechytal......Naposledy jsem testoval s kolegou Tandem vs LK na jezeru Vrbensky(jezero zname tim,ze tam kapri nechteji zrat nekvalitni boilies)Vysledek byl: kolegy na LK chytil jednoho kapra 15kg a 4 ryby se mu vyrizly.Me skore bylo 14 kapru 12-15 kg,1 kapr 8kg,2 kapri nad 22kg,1 amur 93cm,1 jeseter 135cm a 2ryby se mi vyrizly.To vse za 48 hodin lovu.Je sice mozne ze by se treba LK pozdeji rozjezdilo,ale kdo vi.....?
Pokud se budu venovat tve otazce:
Osobne pouzivam boilies rady Impact-12mm a Top Edition-14mm jako nastrahu i navnadu(vnadim boilies a trochu super marine halibut pelet od Bait Tech).Jako nastrahu pak davam 2-2,5 kulicky na vlas.Lovne misto si pritom nikdy nepredkrmuji(nemam na to cas).Krmna davka pri lovu se sklada z jedne hrsti boilies-12mm a jedne hrsti pelet-10mm na jeden prut Z rady Impact povazuji za top prichute-sladky pomeranc,banan,banan/krab,jatra/scopex. Z rady Top Edition je to pak-losos/kaviar,banan,fermentovana kreveta a ananas.Pokud bych si z techto prichuti mel vybrat jednoho favorita,tak by to pak bylo:sladky pomeranc z rady Impact a ananas z rady Top Edition.Je pravda,ze boilies Tandem Baits neni prilis vhodne na dlouhodobe chytani nad 5 dni.Osobne pokud chytam takto dlouho,tak po teto dobe zmenim prichut,nebo navnadu s nastrahou zacnu dipovat tekutou potravou z rady Top Edition.
NSNOW - Profil | Út 20.7.2010 23:15:13
NM4r3k - Profil | Út 20.7.2010 20:46:03
Ndeni 79 - Profil | Út 20.7.2010 19:18:15
NMIRAXD - Profil | Út 20.7.2010 18:50:45
NMIRAXD - Profil | Út 20.7.2010 18:49:45
NSkulalukS - Profil | Út 20.7.2010 18:43:05
Kaprařina je 50% o štěstí, 25% o montáži a 25% o návnadě...
Návnady a montáže od Tandemu fungují, štěstí máš doma.
Nsolich76 - Profil | Ne 18.7.2010 21:08:53
NSkulalukS - Profil | Ne 18.7.2010 20:40:42
koule dipuju klidně celou zimu. před tím než je hodím do dipu, tak si je předvrtám....
Ndeni 79 - Profil | Ne 18.7.2010 19:50:31
Ntomas91 - Profil | Ne 18.7.2010 14:56:05
NSwann - Profil | Ne 18.7.2010 12:22:10
Dumbellky orčitě zkus, jsou to atraktorové nástrahy, které jsou esencované ještě trochu víc...Chytají tak jak jsou, ale dipovat je samozřejmě můžeš...
Z těch sladkých příchutí zkus ananas broskev, ta je opravdu ostrá, a z masovek Japonskou oliheň v IMPACTU, nebo Ultra játra v TOP Edition ...
Hodně vysoko teď hodnotím BIO STIM pellety, rychlý rozpad, intenzivní vůě a obsah olejů, teď do teplé vody ideální, používám je když jedu třeba jen na noc, nebo na pár hodin ve spojení s jednou nástrahou, nekrmím žádné jiné kuličky, jen jednu pod háček, a třeba jen plovoučku...je pravfda že jich ale krmím hodně...
Nada.j.3 - Profil | Ne 18.7.2010 11:13:45
NKeyko - Profil | Ne 18.7.2010 11:02:12
a tohle je teda co ? ( kaviar nebo ten co už by se neměl prodávat ? )
http://www.cz.tandembaits.com/index.php?do=kat&id=186&pid=1125&ln=cz
za týden plánuju rybaření tak na 3dny (nonstop) je to menší voda se spousty ryb, hloubka 2-7m, býva tam celkem nával rybářů, takže bych tam chtěl zkusit něco nového, méně používanějšího co by mohlo rychle zapůsobit a fungovat ( když to je jen na 3dny ).
Swann mě celkem potěšil s těmi Dumbells, skvělý tvar a pokud to bude mít i nějakou vůni tak věřím že tohle klidně velký kapr zkusí ....( kdyžtak to nadipuju :)
No boilies bych nejrači zkusil asi Ryba,Oliheň / a nějakou tu ovocnou ...
Kdyžtak poraď co na takovou vodu od TB doporučuješ :)
Nschreier - Profil | Ne 18.7.2010 10:45:31
Ntomas91 - Profil | Ne 18.7.2010 10:34:04
Nschreier - Profil | Ne 18.7.2010 10:08:58
Ntomas91 - Profil | Ne 18.7.2010 10:02:34
NSkulalukS - Profil | Ne 18.7.2010 9:06:53
Předminulej týden jsem na to zapřáhl ponorku, kterou prostě nešlo obrátit. Jela prostě furt pryč dokud to neurvala. ;-[ už jsem ji oplakal.
NTWIN 69 - Profil | So 17.7.2010 21:11:42
NJarda Kučera - Profil | So 17.7.2010 19:20:23
NSwann - Profil | So 17.7.2010 19:05:39
Já mám oblíbené rybí mixy, ale vím o spoustě lidí, kteří nedají dopustit například na Banán + koření..
http://www.cz.tandembaits.com/index.php?do=kat&id=184&ln=cz
Dumbells si objednej na zkoušku taky, konkrétně ananasové a fermentovaná kreveta jsou hodně vyladěné.
http://www.cz.tandembaits.com/index.php?do=kat&id=270&pid=1754&ln=cz
NKeyko - Profil | So 17.7.2010 15:59:05
NKeyko - Profil | So 17.7.2010 15:47:16
ty Dumbells vypadají opravdu zajímavě .. jediné co mě trochu nakrklo že vůbec nemají 16mm skladem :)
NSwann - Profil | So 17.7.2010 15:44:20
pokud neroluješ, zus hotovky TOP Edition..třeba Red Salmon....fachčí super a a jsou k nim i stejnojmenné boostery...nebo Nové BIO STIM pellety ...
Na rychlo chytačku doporučuji Dumbells..ananas....
Nschreier - Profil | So 17.7.2010 15:41:35
Ndeni 79 - Profil | So 17.7.2010 15:36:14
http://www.rybolov.eu/Imapct-Boilies-16mm.11190
NSwann - Profil | So 17.7.2010 15:33:42
pokud neroluješ, zus hotovky TOP Edition..třeba Red Salmon....fachčí super a a jsou k nim i stejnojmenné boostery...nebo Nové BIO STIM pellety ...
Na rychlo chytačku doporučuji Dumbells..ananas....
Ntandem - Profil | So 17.7.2010 15:31:35
Já snad ani nepojedu na ryby,bez něho....
NKeyko - Profil | So 17.7.2010 15:24:56
Ntuzemak - Profil | So 17.7.2010 15:15:57
NSwann - Profil | So 17.7.2010 15:11:19
Ndeni 79 - Profil | So 17.7.2010 15:09:11
Nct. beskydy - Profil | So 17.7.2010 15:03:58
NSwann - Profil | So 17.7.2010 15:00:43
Ndeni 79 - Profil | So 17.7.2010 14:58:21
Bez urazky,ale nejvic me bavi drtit namysleny CT,.......
NSwann - Profil | So 17.7.2010 14:51:16
Bylo to myšleno zcela jinak, o vašich aktivitách CT beskydy samozřejmě vím, to se neboj, a nazvat vás břídilama bych nikdy nenazval, ale myslel sem to tak, že člověk musí přemýšlet, a v určitých situacích, je zcela jedno, jakou kuličku do vody hodíš, když nejsi úplně levej...Už???wissen sie??:-D
NKeyko - Profil | So 17.7.2010 14:44:46
Nct. beskydy - Profil | So 17.7.2010 14:42:26
NSwann - Profil | So 17.7.2010 14:28:22
Nct. beskydy - Profil | So 17.7.2010 14:25:16
NAngle face CZ - Profil | So 17.7.2010 14:08:37
Ndeni 79 - Profil | So 17.7.2010 14:07:23
Nct. beskydy - Profil | So 17.7.2010 14:01:06
Ntipek15 - Profil | So 17.7.2010 13:40:22
NSwann - Profil | So 17.7.2010 13:20:09
Výborně se také pracuje s POP-Up mixem....Já ho používám ve verzi HI-Visual, růžobé barvy, narollovat poze se sladidlem a zvolenou esencí(např japonská oliheň). a nechat vysušit, atraktivní a výborně vzplývavé pop-up.
http://www.cz.tandembaits.com/
přikádám foto pro inspiraci...
Kde to žije - kaprařina
12:10NKrátkodobá kaprařina x 9909
12:09NATTs hlásiče a ATTx příposlech 523
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06NLabe fishing store 14
NeNHarrison - vše o této značce 3721
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....






















