- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sakování ryb za účelem???
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
1x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Kocháč - Profil | Út 18.10.2011 20:50:25
Jarda Š. - Profil | Út 18.10.2011 20:44:09
nofish - Profil | Út 18.10.2011 20:42:17
1) budou chytat s troškou štěstí ryby 69cm a nosit domů velké fláky masa
2) je to revír kde je hodně velkých ryb takže viz bod č.1
Je to svazovka, žádné příplatky, nic. Nemám nic proti pouštění velkých ryb z5 do revíru. Ovšem zdá se mi celkem na hlavu aby to bylo nařízeno, nemluvě o tom že jen u jednoho druhu (no někdo má třeba ještě amura). Rybolov je pořád lov a rozhodnutí je na lovci. Na druhou stranu chápu. V myslivosti je to o něčem jiném, papíry na svazovky má každý blb.
Pedro1 - Profil | Út 18.10.2011 20:40:39
Já si prostě nemyslím,že by mělo být K70 ani nic jinýho podobnýho.Jak to bude vypadat na revírech,kde je dneska K70 za deset,dvacet,třicet let?Bude tam hromada velkých kaprů a chytne ho pomalu každej jouda.O tom to přeci celé není.Ať je v revíru vyvážená obsádka všech velikostí a tu velkou rybu ať si chytí jen ten,kdo si jí opravdu "zaslouží".Pro zbytek jsou soukromáky.
kakr - Profil | Út 18.10.2011 20:37:15
Myslím si totéž, co kolega nofich, ale to už víš dávno:-))
nofish - Profil | Út 18.10.2011 20:31:55
Je na lovci jestli tu ránu dá, nebo ne a je to tak už řádky let. A ne jen v rybařině..........
Ryby to jsou velké, pěkné. Ryby se ale pořád loví jako kořist, nechdí za námi jako kamarádi- na kafe.
Ta komedie kolem K70 není o ochraně ryby, ale o tom aby tam tak velká ryba byla a někdo ji mohl ulovit- to je první věc co napadne většinu. Většina si řekne" "je tam k70, i já si chytím tu velikou rybu". Těch co si myslí, že ta velká ryba si zaslouží žít, protože roky unikala před háčkem a kudlou je minimum........... "prosazovači" (většina) K70 to podporují proto, že chtějí chytit tu rybu co se s ní někdo fotil a dal to na mrk.cz
nofish - Profil | Út 18.10.2011 20:25:22
Pánové, kdyby bylo ho*no cukr tak si se*em do kafe, ale za sebe. Kdybych si nafotil některé ryby z výlovů a nafotil to tak aby nebylo prokazatelné, že to nebylo na prut tak tu půlka mrku padne na hubu. Obzvláště rybníky lovené třeba po 10 letech. Jenže já se nehoním za rekordy, pro mě je rybařina způsob života a zábava. - tohle píšu, protože třeba konečně někomu dojde, že rybolov není o tom že ryba je kamoš a je třeba se s ním fotit a honit rekordy.
Ivo - Profil | Út 18.10.2011 20:19:17
Kapři jsou všude v množství více než dostatečném.Nikdy se nestane,že by se vychytalo všechno co se nasadí,takže tam,kde se kapři sypou 5 let a více bude na 100% plavat kapr přes 70 cm.
Jinak celá myšlenka K70 je neuvěřitelná hloupost. - tolik citace.
S tou první větou se dá do určité míry řekněme souhlasit. Připouštíš, že po pěti letech tam nějaký kapr nad 70 cm zůstane. Jeden, dva, tři, možná pět. Kdo ví. Záleží na dispozicích revíru.
Opravdu si myslíš, že těch pár velikánů, co se štěstím přežili limit 70 cm, si ochranu nezaslouží ?
Jinak k otázce - sakování skýtá pole pro různé spekulace. Čili nesakovat .
retrívr - Profil | Út 18.10.2011 20:18:04
nofish - Profil | Út 18.10.2011 20:17:10
nofish - Profil | Út 18.10.2011 20:14:06
Kocháč - Profil | Út 18.10.2011 20:04:37
Sampus - Profil | Út 18.10.2011 19:59:50
Grasel - Profil | Út 18.10.2011 19:58:13
Pedro1 - Profil | Út 18.10.2011 19:57:43
Co se týka těch dvou candátu,co si náhodou při čekání někdo chytne bokem,mýlíš se.Nejvíc dravců u nás se odnese,nebo chcípne právě díky těm prutům na cokdyby,když na jeden chytám kapř a dva bych nestíhal.Znám spoustu rybářů,kteří za rok odnesou více než padesát dravců a to na ně nejdou cíleně ani jednou za rok.Prostě jdou na kapř a jeden prut jim na to stačí.Proč tam teda nehodit ten druhý na rybičku.
Kocháč - Profil | Út 18.10.2011 19:54:26
nofish - Profil | Út 18.10.2011 19:50:18
Čekal jsem že to tu zavání ne starostí o rybu, ale starostí o to, aby mi toho moc nevychytali- je to tu :-D
Pedro1 - Profil | Út 18.10.2011 19:43:46
Dle mého by se odneslo od vody mnohem méně ryb (myslím hlavně dravce) a spousta lidí by přestala chytat kapř a na druhý prut rybičku na cokdyby.Šli by na kapř,tak by měli oba pruty na kapř,aby toho druhýho chytli co nejdřív,aby se ten první v batohu nezkazil.
nofish - Profil | Út 18.10.2011 19:35:25
Kde to žije - kaprařina
18:48ATTs hlásiče a ATTx příposlech 534
18:37Labe fishing store 15
18:05ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8054
17:25Kyjský rybník, Džbán 50904
14:38Krátkodobá kaprařina x 9912
13:45Harrison - vše o této značce 3722
11:20Výber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeFanclub značky Shimano 16387
NeŽermanky a bivakovani 3
NeTrakker brolly 100 Ev 0
SoSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoZavážecí lodičky boatman 11
SoPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17










