- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chytání z lodě a povinnost na výzvu RS přiject ke břehu nechat se zkontrolovat ??
Myslím, že zároveň existuje povinnost RS napřed se úprokázat odznakem a průkazem. Takže dokud se mi neprokáže, není to RS a nevidím důvod, proč na jeho výzvu reagovat !!! To by mohlo bejt u vody dost zajímavé a nosné téma , co vy na to ??
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nxycht - Profil | So 11.9.2004 14:55:15
Nxycht - Profil | So 11.9.2004 14:53:52
NNeználek | So 11.9.2004 13:37:03
Npif - Profil | So 11.9.2004 11:35:41
Nxycht - Profil | So 11.9.2004 7:48:22
NNeználek | Pá 10.9.2004 23:57:20
NNeználek | Pá 10.9.2004 23:52:47
NStilet - Profil | Pá 10.9.2004 23:03:42
Marně čekám na jedno konkrétní vyjádření někoho, koho RS požádala ke kontrole ze břehu.
Nnumi - Profil | Pá 10.9.2004 22:52:48
Pak místo 40RS udělali čtyři poloprofíci tak by se vyřešila asi i debata kolem RS. Já mám špatný zkušenostis RS , ale i dobrý.
Nxycht - Profil | Pá 10.9.2004 19:36:45
Neználek: tady nejde o zákon, jde o zdravej rozum :-) hned uvedu proč, nezlob se na mě,ale když budu 100m od břehu cože neni u nás na přehradě zase takovej problém, tak za 1) na tu dálku nepoznam,že je to opravdu člen RS, za 2) jestli to někdo s kontrolou tak rozsáhlýho revíru myslí vážně tak by měl kontrolovat z lodi.
A co se týče zákonů, tak buď rád, že je tak benevolentní k počtu ponechaných ryb, protože jinak bys těch xxx ks kapra asi tak snadno z revírů neodnesl. Mě například zdravej rozum velí, že nemusim sežrat všechno co chytim.
PS: nejsem C a R
NMartin M. - Profil | Pá 10.9.2004 17:49:25
Jinak ja se nebranim kontrole, ale kdyz jsem na rybach, tak chci chytat a uzivat si to. Ne stahovat pruty, jezdit sem a tam s lodkou a pak slozite hledat, kde jsem to predtim byl...
NNeználek | Pá 10.9.2004 17:20:37
NXAXAP - Profil | Pá 10.9.2004 12:05:30
Nhraji - Profil | Pá 10.9.2004 11:35:38
A se se děje v ČRS je bohudík zcela mimo. S těmi loďkami máš pravdu.
NXAXAP - Profil | Pá 10.9.2004 11:13:50
A jeste k necemu. Zadny uzivatel reviru nema moznost v ramci blizsich podminek negovat zneni zakona!!!!!! Blizsi podminky si z neznalosti zejmena CRS vyklada jako volnou ruku, ale neni tomu tak! Pokud zakon uvadi, ze je neco vyslovne povoleno, blizsi podminka muze toto upresnit, nikoliv zakazat. Napr. s lodkami. Ty jsou ze zakona povoleny a jsou dale upraveny zakony o vodni plavbe, o obcich apod. V ramci blizsich podminek rybolovu muze uzivatel reviru napr. vyclenit cast reviru pro lov z lodek napr. proto, aby nedochazelo k ohrozeni jinak se rekreujicich lidi (koupajici se apod.). Nemuze ale otocit zneni zakona a lov z lodek uplne zakazat. To by musel pozadat o vyjimku ze zakona krajsky rybarsky organ.
A vzhledem k tomu, ze se toto otoceni zneni znakona chysta provest od pristiho roku CRS docela plosne, doporucuji vsem podat ke krajskemu rybarskemu organu ztiznost, popr. rovnou navrh na odneti vykonu rybarskeho prava na dane lokalite. Zalovat se uzivatel neda. Da se pripadne zalovat rybarska straz nebo onen rybarsky organ. Ale az po cinu! Pokud vas rybarska straz chyti na lodi na reviru, kde to blizsimi podminkami uzivatel plosne zakazal (na coz nema bez vyjimky od KRO pravo viz vyse) a uplatni na vas nejakou sankci (zabavi povolenky, pokutuje apod.), muzete nasledne dat podnet ke stihani pro prekroceni pravomoci verejneho cinitele. A meli byste vyhrat a byt odskodneni! Staci si parkrat precist slovicko BLIZSI, ktere se opravdu nerovna slovu VLASTNI ci NA ZAKONU NEZAVISLE.
Nxycht - Profil | Pá 10.9.2004 11:10:13
Nxycht - Profil | Pá 10.9.2004 11:09:42
Npepe - Profil | Pá 10.9.2004 9:22:42
Kde to žije - všechna témata
16:34NRybáři vs ochránci přirody 57
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
16:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 540
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....













