Ruční výroba muškařského podběráku,co vy na to?

Zdravím,
vyrobil jsem pár kousků těchto podběráků zajímaly by mě pár názorů.
Autor diskuse: juudza - Profil , 22.4.2014 muškaření - náčiní, doplňky

NKentaur - Profil | Pá 21.2.2020 20:52:08

MRyb >> Děkuji za informaci ;) ještě jsem se k tomu nedostal :D

    NMRyb - Profil | Pá 21.2.2020 17:33:18

    Kentaur >> Jestli ještě sháníš to dřevo, tak zkus pana Samšiňáka v Liberci. Kupoval jsem od něj dýhy na výrobu luků - velmi ochotný člověk. Když mu dopředu zavoláš, a poprosíš ho, tak ti řekne, kdy máš přijet, a určitě ti něco u něj uříznou. Má toho milion.

      NPolčis - Profil | Út 18.2.2020 13:15:09

      Už jsou nalakované a čekají na sítě.

        NHonza Veber - Profil | Út 18.2.2020 7:44:01

        Polčis >> ta parohovina je paradni! 👍

          NPolčis - Profil | St 29.1.2020 12:13:12

          Čtyři rukojeťe nahrubo nachystané...

            NPolčis - Profil | Út 28.1.2020 16:24:18

            eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 28.1.2020 16:13:37 >> Udělej nějaký nákres, zítra budu stejně brousit ještě dvě rukojeťe tak ti to sjedu při jednom.

              Npetrikveprik - Profil | Út 28.1.2020 16:13:37

              Polčis >> no tak supr!! Jo klidně švestku či jasan.....ty ja nejsu takový umělec zas že bych si potrpěl na tu kresbu apod....budu rád za cokoli, okay budu se těšit :-)

                NPolčis - Profil | Út 28.1.2020 16:01:16

                eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 28.1.2020 15:51:01 >Švestku mám určitě,ale ta je tvrdá 😁 Ale není problém ti jí opracovat.Jestli chceš opravdu lehké dřevo,tak tam mám nějaký jasan nebo co to je a některé desky mají i pěknou kresbu 😉 Zítra buď po ránu na mesengeru, pošlu ti fotky.
                A dlužníkem jsem stejně já pokud si nepamatuješ.

                  Npetrikveprik - Profil | Út 28.1.2020 15:51:01

                  Polčis >> Předchozí 3 mám z postele :-)) No ale pokud bys nějaký špalík našel, bych bych Ti hluboce zavázán! Potřeboval bych hranolek 2x3x20cm.. a čím měkčí/lehčí, tím líp.

                    NPolčis - Profil | Út 28.1.2020 15:43:20

                    eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 28.1.2020 15:38:21 >> Na velký podběrák? Zítra kouknu co bych v dílně vybral, nábytek nerozebírej 😁
                    A nebo potom připlatit a dřevěnehranoly.cz😉

                      Npetrikveprik - Profil | Út 28.1.2020 15:38:21

                      Polčis >> :-)) aby tam vlezl;-) No já jsem zronva ve fázi pokukování po bytě který kus nábytku obětuju na rukojeť :-))

                        NPolčis - Profil | Út 28.1.2020 15:35:39

                        eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 28.1.2020 15:34:18 >> Na candáta 127cm😁

                          Npetrikveprik - Profil | Út 28.1.2020 15:34:18

                          Polčis >> pěkné to máš, dobrý tvar!

                            NPolčis - Profil | Út 28.1.2020 15:30:29

                            eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 24.1.2020 15:16:15 >> Tak zase částečný posun k cíli, zítra pokračování.

                              NPolčis - Profil | Pá 24.1.2020 16:22:31

                              eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 24.1.2020 15:16:15 >> Já nijak,jsem ve světě 😉 Ale na jeden co dělám na zakázku mám čas do listopadu,dva pro sebe mám slíbené už 2roky a Zdenek (F16) je skorodůchodce a má ho slíbený asi 4roky😅😅 takže noostresss 😁😁

                                Npetrikveprik - Profil | Pá 24.1.2020 15:16:15

                                Polčis >> tak jak pokračuješ?

                                  NPolčis - Profil | Po 13.1.2020 19:31:53

                                  eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 13.1.2020 18:57:40 >> Já budu jeden dělat ze tří a další tři kousky ze dvou kousků.Trosku víc práce jsem si naložil 😅

                                    Npetrikveprik - Profil | Po 13.1.2020 18:57:40

                                    Polčis >> pěkně ;-) já mám lištu nachystanou pouze jednu :-)

                                      NPolčis - Profil | Po 13.1.2020 18:52:05

                                      Tu je mrtvo... já zase jedu pěkně od začátku ✌️

                                        NPolčis - Profil | Čt 14.3.2019 13:56:06

                                        Devátej kousek hotovo, ještě jeden a na chvilku zas pauza...