- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Set na kapry
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NHackl - Profil | Út 6.5.2014 19:19:42
NZdenal77 - Profil | Ne 4.5.2014 14:52:21
NHackl - Profil | Ne 4.5.2014 14:47:36
NZdenal77 - Profil | Ne 4.5.2014 14:44:12
NLicas - Profil | Ne 4.5.2014 14:40:01
NHackl - Profil | Ne 4.5.2014 14:15:37
NZdenal77 - Profil | Ne 4.5.2014 12:58:00
NLicas - Profil | So 3.5.2014 22:01:40
NHackl - Profil | So 3.5.2014 21:37:57
NUnkas - Profil | So 3.5.2014 21:04:33
NHackl - Profil | So 3.5.2014 19:21:38
NHackl - Profil | So 3.5.2014 19:21:00
Tohle beru dohromady nějak 5500kč
Nmasozrout - Profil | So 3.5.2014 14:03:13
ale každá 3lb nejni stejná záleží ještě na akci to musíš vědět sám co chceš jestli leš.trubku nebo zvejkačku)) a za další popřemýšlej nad tím jestli nutně chceš bajt na navijáku.za tuhle cenu.určitě je lepší ale koupit kvalitnější věci na bazaru než vychválenou hrůzu v obchodě.nejvíc peněz sem utratil a utrácim neustálím zkoušením věcí.které mi nevyhovují.např. jrc je určitě slušná značka kde se v cenovích možnostech asi nespálíš.naproti tomu mivardi u mně totálně krachlo .mimo tašek naprostý propadák uplně se všim.tak že neuspěchat hledat
NAhrix - Profil | So 3.5.2014 12:53:39
NHackl - Profil | So 3.5.2014 12:44:42
Nvoda12 - Profil | Út 29.4.2014 18:53:38
NMAXXSKATER - Profil | Út 29.4.2014 18:29:07
Testovací křívka MJ ideální vrhací zátěž
1 lbs 26 g
1,5 lbs 38 g
1,75 lbs 45 g
2 lbs 51 g
2,25 lbs 57 g
2,5 lbs 64 g
2,75 lbs 70 g
3 lbs 77 g
3,5 lbs 89 g
4 lbs 102 g
NMAXXSKATER - Profil | Út 29.4.2014 18:25:01
NHackl - Profil | Út 29.4.2014 17:58:24
Jo a ještě kolik je 3lb? Něco kolem 80gramů ne? Mi všichni říkají že prej 110.http://www.rybarske-nej.cz/rybarova-poradna-rybarska-rybarske-rady-navody/prevod-lbs-na-gramy/
NBacha - Profil | Út 22.4.2014 16:42:16
NHackl - Profil | Út 22.4.2014 16:40:26
NBacha - Profil | Út 22.4.2014 16:35:20
Ale je pravdou, že hodně záleží i na podmínkách lovu.
NHackl - Profil | Út 22.4.2014 15:01:38
NxDanielS - Profil | Út 22.4.2014 13:55:01
NBacha - Profil | Út 22.4.2014 12:15:26
NHackl - Profil | Út 22.4.2014 5:59:54
Nmolca - Profil | Po 21.4.2014 21:58:33
Nmolca - Profil | Čt 17.4.2014 20:30:44
Nmolca - Profil | Čt 17.4.2014 20:25:23
Nmolca - Profil | Čt 17.4.2014 20:10:57
Nmzxy - Profil | Čt 17.4.2014 19:33:33
Navikáky 10 let staré okumy epix 60 s přední brzdou bez volnoběžky, na měnší revír 45 metaloid.Je to hodinový strojek.
Možná si někdy koupím i dělený "kaprový" prut, ale bude to to něco kolem 1,5 až 1,75 libry...žádný pahýl...
Na e-bay se občas objeví Traverse i s větší vrhací zátěží, ale moc se neprodávají protože jsou dobré, výroba byla dávno ukončena a nikdo se jich proto nezbavuje.
Loni jsem tady v bazaru nabízel 2 kusy epixů s 60 cívkou (10 ložisek, přední brzda, 2+2 kovové cívky) za 1500,-. Kč, protože mám ještě 2+2 ks metaloidů, ty epixy a nikdo je nechtěl, když vidím co se dnes prodává za šunty a za jaké přemrštěné ceny, nechám si je...
Nxafrox - Profil | Čt 17.4.2014 18:39:18
NHackl - Profil | Čt 17.4.2014 12:37:04
ale o něm se zas říká že je žvýkačka,že když už tak 3lb a ten zas stojí i stovku víc a ve fnále to dělá 2stovky.takže asi bych byl pro ten aerocarp 2,75lb
NHackl - Profil | Čt 17.4.2014 12:31:25
Nmazar - Profil | Čt 17.4.2014 12:26:34
Nxafrox - Profil | Čt 17.4.2014 12:17:42
Nmazar - Profil | Čt 17.4.2014 11:16:53
Nmazar - Profil | Čt 17.4.2014 11:04:03
NHromy - Profil | Čt 17.4.2014 9:57:32
NHackl - Profil | Čt 17.4.2014 9:54:08
http://www.rybarskepotreby-shop.cz/navijak-spro-hardliner-pro-lcs-5600-aluminiova-civka-zdarma-30.html#
ještě uvidím :)
NMartin... - Profil | Čt 17.4.2014 9:48:40
tento mám možnost sehnat podstatně levněji, kdyby někdo měl zájem :-)
NHromy - Profil | Čt 17.4.2014 9:40:28
Nxafrox - Profil | Čt 17.4.2014 6:51:14
NHackl - Profil | St 16.4.2014 21:46:32
jednou mi říkaj at vezmu odhazovej jedno at normální at to nehrotím.Mě tenhle nepříjde jako odhazovaj.
Nxafrox - Profil | St 16.4.2014 21:36:18
Npekeno - Profil | St 16.4.2014 21:34:13
NHackl - Profil | St 16.4.2014 21:33:38
Npekeno - Profil | St 16.4.2014 21:33:12
Nxafrox - Profil | St 16.4.2014 21:30:14
NHackl - Profil | St 16.4.2014 21:29:35
Nxafrox - Profil | St 16.4.2014 21:26:16
NHackl - Profil | St 16.4.2014 21:25:57
Nxafrox - Profil | St 16.4.2014 21:17:13
Npekeno - Profil | St 16.4.2014 21:06:05
http://www.rybarskepotreby-shop.cz/navijak-spro-hardliner-pro-lcs-5600-aluminiova-civka-zdarma-30.html
NHackl - Profil | St 16.4.2014 20:06:05
NTomas Krlin - Profil | St 16.4.2014 18:22:42
Po roce chytani kapru 3-6kg a jednom tolstolobikovi 18kg a mensim sumci to v nem chrasti jako v rolnicce. (PS: vsechny 3 kusy, co mam...)
Jedine na co bych ho doporucil je lov dravcu - stika nebo jeste lepe candat, po odstraneni cvrcku z kovove civky ma tak jemnou brzdu, ze mi pada i 10g olovo na zem, to jsem na jinem navijaku nezazil.
Pokud chces kompromis, ja jsem spokojeny se SPRO SUPER LONG CAST PRO, mam je od Kotlare (v Ostrave) za 1100Kc, neni to buhvijaky drzak, ale 3sezony s tim odchytas, bez problemu.
Perfektne naviji a ma super brzdu.
Pak mozna jeste Okuma LB.
Tak ci onak navijak za ~1000Kc je fakt dobry jen na par sezon a mezitim uz zacit setrit na neco kvalitniho.
NMartin... - Profil | St 16.4.2014 17:39:27
NFil@s - Profil | St 16.4.2014 17:37:31
NMartin... - Profil | St 16.4.2014 17:11:45
NHackl - Profil | St 16.4.2014 16:55:44
Npulec7cze - Profil | St 16.4.2014 16:09:40
NHromy - Profil | St 16.4.2014 15:47:23
NHromy - Profil | St 16.4.2014 15:45:59
NHackl - Profil | St 16.4.2014 15:26:07
NBullteriér - Profil | St 16.4.2014 15:15:00
Jde vidět že jsi se uvrtal prostě do Shimana :-)
První řadě by jsi si měl ujasnit to co jsem ti psal..
Pokud chceš chytat do 60 metrů od břehu,tak je to dostačující,ale jak říkám,za rok zjistíš, že ti to nestačí na to co budeš chtít..
Kaprař se vyvýjí stylem že s každým uloveným kaprem chce většího/těžšího a na to pak potřebuješ i nářadíčko...
Ohledně toho navijáku co jsi dal naposled,tak je sice kapacita už dostačující,ale je to tuším velikost 40.To je menší navijáček..Nebude konstruován pro velké ryby které budeš chtít později chytat :-)
Jestli jsi si ale jistý s tím,že budeš chytat takto,tak na to příbřežní chytání je to dostatečné..
Kde to žije - kaprařina
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKrátkodobá kaprařina x 10039
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17












