Řeka Opava a okolí

Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní

NDarďas - Profil | St 15.2.2017 7:32:42

tomsa >> Takové jsem chytal na slepých ramenech ( po čističkou a pod oderkou).Ale to už je řada let,teď je tam prd.

    NStroft - Profil | Út 14.2.2017 22:54:33

    tomsa >> Podle barvy trávy a dederonové košile se foto datuje k 80letům:-) A že jich tenkrát bylo, na každé kaluži. Uf, parádní ryba. Závidím:-(

      NDědek - Profil | Út 14.2.2017 21:12:31

      tomsa >> Ten je krásnější než já :-)))

        Ntomsa - Profil | Út 14.2.2017 20:32:23

        Jedna moje generačka, které jsem na té moji kaluži udělal podmínky pro vytření a daří se jim tam. Třou se i kapříci, takže občas když se té droboti nasbírá víc, obrážím jeden revír, kde je o ně dobře postaráno.
        Lín z r. 2012 54cm.
        Lubo - proto už závody nedělám, občas přijdou dobří známí si ulovit pěknou rybku pro fotku, takže jsi zván..

          NKalma - Profil | Út 14.2.2017 19:59:11

          Shafi >> Lín nemůže být obluda, ten může být pouze a jen krasavec;-)

            NKalma - Profil | Út 14.2.2017 19:58:05

            tomsa >> Překrásná ryba, pro mně ta nejkrásnější!!! Ať už byla v plné kondici nebo ne;-)

              NRyben - Profil | Po 13.2.2017 21:57:12

              tomsa >> Nechtěl jsem hanit, lín je pro mě úžasná ryba při každé velikosti. Jen mě zaujal ten poměr velikostí částí těla. A koncem května, pokud šla teplejší voda, tak už je lín vytřený. Což je při posledních teplých zimách docela možné. A je krásné,že šel zpátky. Za mě palce hore! Jen kdyby jich bylo takových víc. Jak rybářů, tak ryb...
              Mimochodem, příroda je na tom nějak špatně - včera jsem při pochodu viděl první malé zajíčky. "Březňáčci" skákali po sněhu! No,nechápal jsem.

                Ntomsa - Profil | Po 13.2.2017 21:22:31

                nofish >> Fotku mám podle zápisku z 23.5.2013. Po vytření už mohlo být.

                  NJohan K. - Profil | Po 13.2.2017 21:20:26

                  tomsa >> V nejlepší kondici to musel být krasavec! Ale pěkně jsi tady všem zamotal hlavu ;)

                    Ntomsa - Profil | Po 13.2.2017 21:20:05

                    Ryben >> Možná měl něco v jícnu, tak špatně žral, nechci ryby na břehu moc trápit, rychlá fotka a zpátky do vody.

                      Nnofish - Profil | Po 13.2.2017 21:18:56

                      Ryben >> spíš bych tipoval na vytřenou maminu, před "rekonvalescencí". Stavba těla, délka břišních ploutví by tomu možná i odpovídala. Ale to je jn tipovačka a fotka by musela být z léta.

                        NRyben - Profil | Po 13.2.2017 21:15:04

                        tomsa >> umění fotografie! Velká hlava a ocas. Tělo jak z rybníčku v Osvětimi :)

                          Ntomsa - Profil | Po 13.2.2017 21:02:50

                          Je trochu podvyživený, ale byl to krasavec.

                            Nchose1201 - Profil | Po 13.2.2017 19:14:08

                            tomsa >> Tichá závist pěkný kousek :)

                              Ndraveček - Profil | Po 13.2.2017 19:07:49

                              tomsa >> tak ten teda je!!!!! Nádhera :o))

                                NDědek - Profil | Po 13.2.2017 17:41:39

                                Darďas >> taky mi dělá nervy :-)))

                                  NDarďas - Profil | Po 13.2.2017 16:45:36

                                  tomsa >> Zdar.Nemáš fotku celé ryby?Dáváš to tu jako puzzle.:-)))

                                    Ntomsa - Profil | Po 13.2.2017 16:27:22

                                    Shafi >> Obluda to byla, tady je druhá strana.

                                      NShafi - Profil | Po 13.2.2017 10:15:21

                                      tomsa >> Letos jsou pod ledem i neoblíbená místa. Nevadí, bylo už třeba normální zimy. Chvíli si ještě počkáme.

                                        NShafi - Profil | Po 13.2.2017 10:14:02

                                        Kalma >> Právě naopak. Byla to obluda , a proto ukazuje jen ocas:)