Poptávka po noži

Ahoj hledám tento nůž, nevíte kde jej koupím. Díky za případnou pomoc . Sewka
Autor diskuse: Sewka - Profil , 29.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NBušák - Profil | So 29.3.2014 21:34:52

Buffalo1969 >> já to vím přesně v roce 1970 abych šel do školy,jinak by mě tam rodiče nedostali,byl to úplatek

    NJirka75 - Profil | So 29.3.2014 21:31:49

    Sewka >> Tady píšou skladem, to jsi taky zkoušel?
    http://lovecke-noze.proeshop.cz/cs/zbozi/lovecky-nu​z-columbia-hilux

      NSewka - Profil | So 29.3.2014 21:21:30

      Jirka75 >> jak poudas , je to boj všude vyprodáno .

        NJirka75 - Profil | So 29.3.2014 21:16:24

        Sewka >> V pohodě. Já se vždy jen divím, kolik lidí je tak líných a ani si ten net neotevřou. Ať se daří při hledání.

          NBuffalo1969 - Profil | So 29.3.2014 21:08:57

          Bušák >> Já dostal první rybičku někdy když mi bylo 5 let no a poslední letos a to mi bude o čtyřicet víc.......to je výrobní tradice jako krá...a. Jen tak dál!!!

            NSewka - Profil | So 29.3.2014 21:08:54

            Jirka75 >> ono je hledání a hledání, pak se najde nějakej Ing. co ti bude radit jak co a jak máš dělat. To není na tebe.dekuji za tvou reakci.

              NJirka75 - Profil | So 29.3.2014 21:04:04

              Sewka >> Aha, to bylo to první, co na mě vykouklo když jsem to dal vyhledat.

                NBušák - Profil | So 29.3.2014 21:02:05

                Buffalo1969 >> máš recht ,rybyčku jen tak nejaká kudla nepřekoná,první jsem dostal ješte jako capart,a dělají se stále dál,prodávají se i daleko za mořem

                  NFigos - Profil | So 29.3.2014 20:59:49

                  Buffalo1969 >> Ten nůž používám na cokoliv je vše stranéj ale taky se používá to jo...

                    NBuffalo1969 - Profil | So 29.3.2014 20:58:27

                    Figos >> ten křivák se používá hlavně na stromky, žejo....

                      NBuffalo1969 - Profil | So 29.3.2014 20:57:18

                      minoq >> Zlatý Mikulášovice. Rybiček už museli vyrobit tolik, že by jimy zaplnili celý rybník. A ta kvalita je po celý ty roky furt stejná. :-)

                        NFigos - Profil | So 29.3.2014 20:52:10

                        Jinak kdyby někdo měl zájem o ten křivák je k mání mám 3 kusy nové....

                          NSewka - Profil | So 29.3.2014 20:49:48

                          Buffalo1969 >> Každý má jinej vkus, kdysi jsem ho viděl nebyl k mani.

                            NBuffalo1969 - Profil | So 29.3.2014 20:46:38

                            Sewka >> já jsem ulítlej na nože GERBER. Dokonce jsem si pořídil i jejich mačetu...( takovou menší)... Dřevo na oheň poseká i pořeže dokonale.

                              Nminoq - Profil | So 29.3.2014 20:41:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              kvalita niečo stojí, v Malajzi ho kúpiš za 48 Malajzijských ringgitov, čo je 10.69€, keď budeš hľadať najdeš aj s plechovou čepeľov :-)
                              http://www.lelong.com.my/sr-columbia-fixed-blade-kn​ife-7cr13-blade-color-wood-handle-hunting-kn-tylers​treet78-114622130-2012-09-Sale-P.htm

                                NSewka - Profil | So 29.3.2014 20:37:58

                                Buffalo1969 >> Originál nevím nejsem si jisty ale za 200,-to nebude origos. Na medvěda je když večer prinde k bivaku 😆

                                  NSewka - Profil | So 29.3.2014 20:34:00

                                  Jirka75 >> Ty nereaguji kontaktoval jsem je.

                                    NAbies Alba - Profil | So 29.3.2014 20:32:47

                                    http://www.knives.cz/noze

                                    Jsou kvalitní. Cena tomu odpovídá.

                                      NBuffalo1969 - Profil | So 29.3.2014 20:30:38

                                      Zdravím, jestli je ten nůž original COLUMBIA, tak ho určitě koupíš zde.
                                      http://www.noze-nuz.com/crkt/columbiariver.php
                                      Ale toje kudla jako krá.....a. Tomáš na medvědy?

                                      Já letos dostal od Ježíška ůchvatnou rybičku, akorát ji teď XAKRU nemůžu nikde najít.... :-(

                                        NŠámik - Profil | So 29.3.2014 20:30:16

                                        Sven >> pěkné repliky. :-)