Poptávka po noži

Ahoj hledám tento nůž, nevíte kde jej koupím. Díky za případnou pomoc . Sewka
Autor diskuse: Sewka - Profil , 29.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NSven - Profil | So 29.3.2014 20:19:44

marmyš >> souhlas. Mám sadu mikováků už hafo let a za tehdy solidní peníz, prvotřídní kvalita. Ty pěkných pár pašíků a nejen, zpracovaly :-) Ostří drží fest, v podstatě stačí jen obtahovat ocílkou..

    NFigos - Profil | So 29.3.2014 20:18:15

    Tady máš jeden dobréj

      NSven - Profil | So 29.3.2014 20:14:58

        NŠámik - Profil | So 29.3.2014 20:08:43

        marmyš >> já švýcaráka,drží ostří a pilka řeže. :-) :-) :-)

          Nmarmyš - Profil | So 29.3.2014 20:04:50

          Šámik >> Mám nože Mikov a jsem spokojen.

            NŠámik - Profil | So 29.3.2014 20:03:45

            marmyš >> prostě je to nekvalitní nožík z tržnice.To se klukům moc nepovedlo.:-) :-) :-)

              Nmarmyš - Profil | So 29.3.2014 19:56:24

              Sven >> No a o tom to je-za dobrotu na žebrotu:-(

                NSven - Profil | So 29.3.2014 19:28:32

                marmyš >>přece je lepší radu smáznout než se obtěžovat za ní poděkovat...
                Jo, lidé jsou všelijací.....

                  Narnošt - Profil | So 29.3.2014 19:26:39

                  marmyš >> Přesně,taky si říkám.SAHIB ho tam našel za dvě stovky,když ho dávají jako bonus k nákupu,tak jistě nebude za 1200,- jako tady na odkazu níže.To je podle mě pokus o pěknou zlodějnu...

                    Nmarmyš - Profil | So 29.3.2014 19:15:57

                    Sewka - >> Tak tě pozoruji a nějak se mi nezdáš-kde je první příspěvek?

                      NSewka - Profil | So 29.3.2014 19:10:32

                      Špejla >> díky skusim jim pisnout- ale ta cena to je materiál... .

                        NŠámik - Profil | So 29.3.2014 18:59:26

                        Sewka >> jestli máte v okolí nějakou pouť či trhy,tak ho tam seženeš. Měl jsem ten nůž rád než jsem ho zlomil.

                          NŠámik - Profil | So 29.3.2014 18:48:02

                          Sewka >> právě,že vím.

                            NSewka - Profil | So 29.3.2014 18:46:21

                            Šámik >> Hodnocení nech na mně, když nevis kde ho sehnat neodpovidej.

                              NŠámik - Profil | So 29.3.2014 18:34:00

                              U Vietnamců. Cena tak do 50 Kč.:-) je to křehké. Dobrou špičku. Tak uříznout provázek.

                                NSewka - Profil | So 29.3.2014 17:19:30

                                neviscarp >> Obchodex-ty nereagujou psal jsem jim ....vyhledávat umím.

                                  Narnošt - Profil | So 29.3.2014 15:22:07

                                  Sewka - >> Asi tři roky zpátky ho dávali jako dárek na nějakém e-shopu při nákupu nad 2000,- ale název si už nevybavím.Měl jsem dva,jeden vozím s sebou na ryby dodnes a nemůžu si na něj stěžovat.Opravdu mě mile překvapil,za tu pořizovací cenu... :))