S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDanda05 - Profil | Čt 21.1.2021 1:38:21

tomvec >> ale to jen tak mimo že jsem šel okolo a napadlo mě to 🙂

    NDanda05 - Profil | Čt 21.1.2021 1:37:37

    tomvec >> když jste u té Číny, tak mě přijde zvláštní, že oni kopírují co se dá, ale že třeba vůbec nekopiruji bivaky a brolly, když to u nich stejně všichni si nechávají dělat, to je zvláštní. Nic podobného jsem na Ali neviděl.

      Ntomvec - Profil | St 20.1.2021 23:38:42

      Dědek >> pokud se jedná o obšlehnutý výrobek, jiná situace je pokud výrobce vyvine vlastní konstrukci s uživatelským zážitkem srovnatelným se "značkovým" výrobkem za trojnásobnou cenu.

        Ntomvec - Profil | St 20.1.2021 23:32:40

        Dědek >> Jo, vývoj stojí prachy, které zakalkulují do ceny, potom to dají vyrobit do Číny kvůli snížení nákladů / zvýšení zisků a za rok se nestačí divit.

          NDědek - Profil | St 20.1.2021 23:29:10

          tomvec >> za značku a vývoj?

            Ntomvec - Profil | St 20.1.2021 23:20:21

            Dědek >> ono může jít o materiál jako takový, o způsobu výroby (tlakový odlitek, výkovek), následné strojní opracování ozubení (je-li vůbec provedeno), výrobní tolerance... Těch faktorů které mají vliv na cenu, bude spousta. Jiná věc je samozřejmě kolik se připlácí za značku.

              NMartin M. - Profil | St 20.1.2021 22:45:22

              Dědek >> to bude nejspise pristi uloha tech drazsich znacek, aby nam vysvetlily, jestli jejich vyrobek je v necem lepsi. Nebo aby si zajistily lepsi exkluzivitu ci nejakou unikatnost na svem vyrobku, protoze ani jim se to jiste nelibi.

                NDědek - Profil | St 20.1.2021 19:58:01

                Fousáč >> je to stejné, i ten kloub na kličce :-)
                Ono by se těch stejných navi asi našlo i víc. Jak velký rozdíl mezi nimi bude, kdo ví... Možná materiál, jinak asi není co. Ale ceny jsou opravdu rozdílné...

                  NFousáč - Profil | St 20.1.2021 19:38:36

                  Formax Visage vs. Cresta WX.
                  Ta podoba je teda téměř shodná, až na ty prořezy na cívce Visage...

                    Nfheavy - Profil | St 20.1.2021 19:26:20

                    Pindˇa >> přesně někdo daiwu jiný sportex a další třeba trabucco nebo prostě něco co komu vyhovuje ať už za 1tis. nebo za 15tis.

                      NPindˇa - Profil | St 20.1.2021 19:09:29

                      Dědek >> Jj a ať z toho máme radost ať je to co chce

                        Nfheavy - Profil | St 20.1.2021 19:00:54

                        Dědek >> 🤘

                          NDědek - Profil | St 20.1.2021 18:54:27

                          Volal jsem si před chvíli s Radimem. Na vodě podzimního srazu, byl někdy než zamrzlo, chycen kapřík 23 kg. Myslím, pěkná ryba :-)

                            NDědek - Profil | St 20.1.2021 18:52:12

                            fheavy >> No jistěě! :-)

                              Nfheavy - Profil | St 20.1.2021 18:50:47

                              Dědek >> Jardo vpoho dyt ja su stejne lívanec jako ty a to že mám v něčem trochu specifické výběr neznamená mezi nama
                              žádný nepřátelství ty chachare jeden ))😁

                                NDědek - Profil | St 20.1.2021 18:45:28

                                fheavy >> Tady nejde ani o navi, ani jejich ceny Karle, v klidu, kašli na to a neřeš. :-))))

                                  NDědek - Profil | St 20.1.2021 18:43:32

                                  Pindˇa >> Taky jsem to tak udělal. K NZon prutu, NZon navi, ať to kuva ladí, ne? :-)))

                                    Nfheavy - Profil | St 20.1.2021 18:36:21

                                    Pindˇa >> 😇

                                      NPindˇa - Profil | St 20.1.2021 18:31:46

                                      fheavy >> 👍

                                        Nfheavy - Profil | St 20.1.2021 18:29:39

                                        Pindˇa >>vím a jasný jedeš si podle svého podobně jako já,netvrdím že si něco nenechám poradit anebo že bych se nezajímal,právě naopak ale vybírám si z toho jen to co je přínosný ale jen subjektivně pro mně samotného ,a co se týká udic nebo navijákú tak tam mám dnes celkem jasno,ale zase individuální pohled či názor ,holt v tomhle moc často nejdu s davem ale převážně vlastní cestou.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj