S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nvicx - Profil | Čt 21.1.2021 13:00:50

Jozef K. >> vyrába flagman vôbec niečo? Tiež iba chodia vyberať k výrobcom do Číny. Silne pochybujem, že na Ukraine v dnešnej dobe je nejaká výroba..

    NMKulicka - Profil | Čt 21.1.2021 12:38:36

    Martin M. >> jj, přesně tak to funguje

      NMartin M. - Profil | Čt 21.1.2021 12:33:07

      Ja bych si tipnul, ze eu firma si v Cine zada vyrobu nejakeho sveho vyrobku nebo si to jen posklada v nejakem konfigatoru, a Cinan to pak prodava nejdrive teto firme a pak kde komu. Nekdy hned, jindy pozdeji, a nekdy vubec.

        NMiras - Profil | Čt 21.1.2021 12:29:19

        skroby >> ja sortiment Flagman neznam. Spis bych si tipnul, ze Flagman i Formax vyjizdi ze stejne linky a vyrobce upravi max nejake designove drobnosti.

          Nskroby - Profil | Čt 21.1.2021 12:01:16

          Miras >> je to možné. Každopádně dle katalogu mají kompletní feeder program a opravdu tam podobnost s Flagmanem je, navíc veškeré kontakty jsou na Srbsko, takže v tom určitě prsty mít budou :)

            NMiras - Profil | Čt 21.1.2021 11:57:29

            skroby >> v poho, vozi se to kde, kam.

              NMiras - Profil | Čt 21.1.2021 11:50:18

              Dědek >> dik, snazime se👍

                Nskroby - Profil | Čt 21.1.2021 11:50:15

                Miras >> jj, to vím že u catchmana je, i když co tak koukám tak jen omezeně :) ale když jsem hledal mimo ČR tak jsem ho našel hlavně v Srbsku, tak jsem usuzoval, že firma pochází ze Srbska, moje chyba

                  NDědek - Profil | Čt 21.1.2021 11:49:12

                  Miras >> Někdy :-)). Co, jste oba slušní lidi, není se za co stydět :-)

                    NMiras - Profil | Čt 21.1.2021 11:47:06

                    Dědek >> taky vsechno vykecas😀

                      NMiras - Profil | Čt 21.1.2021 11:46:22

                      skroby >> Formax je na cz trhu uz mozna 10 let: https://www.catchman.cz/znacka/formax/

                        Nskroby - Profil | Čt 21.1.2021 11:43:08

                        Dědek >> Aha, tak je to možné

                          NDědek - Profil | Čt 21.1.2021 11:40:07

                          skroby >> Miras to bude vědět dobře, s majitelem Catchmana jsou kamarádi a jezdi spolu na ryby.

                            Nskroby - Profil | Čt 21.1.2021 11:39:05

                            Dědek >> jako asi to pro ně bude dělat Čína, jako pro většinu značek, ale přikláněl bych se k tomu, že firma pochází ze Srbska, ale jistě to nevím. Každopádně tam mají i pár zajímavých prutů

                              NDědek - Profil | Čt 21.1.2021 11:33:25

                              skroby >> Také jsem myslel, že to dělají v Srbsku...

                                Nskroby - Profil | Čt 21.1.2021 11:30:13

                                Miras >> jsi si tím jistý? Já ho našel zatím jen v Srbsku

                                  NJozef K. - Profil | Čt 21.1.2021 11:27:24

                                  Miras >> ano. Staci sa pozriet na dizajn niektorych ci uz vyrobkov alebo obalov. Su identicke so zn. Flagman. Jedine ak tie identicke produkty vyraba pre obe znacky Cina. Co je tiez mozne.

                                    NMiras - Profil | Čt 21.1.2021 11:01:46

                                    Jozef K. >> Určitě? Formax je Čína.

                                      NBery. - Profil | Čt 21.1.2021 10:44:52

                                      Danda05 >> na Aliexpressu jsou bezni prodejci co posilaji male zasilky. U bivaku je problem ze jsou neskladne a byla by draha posta,ktera z toho udela drazsi zbozi nez je na nasem trhu.
                                      Na takove veci musis primo za vyrobcem a ty najdes na Alibabe.
                                      https://m.alibaba.com/product/1624302855/product.html?__detailProductImg=//s.alicdn.com/@sc01/kf/HTB1RUs1KpXXXXXOapXXq6xXFXXXq.jpg_220x220.jpg
                                      Par let zpet jsem chtel kupovat gumovy clun. Vsichni nabizeli minimalni odber treba 50ks. Ja je obepisoval s tim,ze chci zkusit jejich kvalitu zda nemaji nejaky model co mi muzou poslat i po mensim poctu 1-2ks. Nasel jsem jich hodne malo,snad 3. Vsichni meli cluny 300-340cm a cena kolem 5000kc,nabizeli dopravu za 1500,ale to byl jen kontejnerem do Hamburgu. Kdyz jsem zjistoval cenu za vylozeni z kontiku a dopravu do ČR, tak jen tahle sluzba byla 7-8000 kč za kus. Takze jsem se na to vykaslal.
                                      Stalo me to nejakej cas u compu,nekolik telefonatu s cinanama a nebylo by to hned. Takze priste se na takovou akci vykaslu a koupim to nekde v evrope:-)

                                        NJozef K. - Profil | Čt 21.1.2021 7:14:43

                                        Fousáč >> veci pre Formax vyraba Flagman. Tak isto aj niektore najnovsie veci Dome Gabor vyraba spominana firma.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj