S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NPindˇa - Profil | St 20.1.2021 18:15:10

fheavy >> Já ho tehdy koupil. Byl to muj první navi na feeder měl dobré recenze ve vlákně Preston a já se v tom vubec neorientoval.Chtěl jsem prostě k prutu Preston i navi Preston a toto byla tehdy novinka. Nevím jestli byl ten stený Zauber už před ním a ani jsem se o to vůbec nezajímal a koupil co se mi tenkrát líbilo u stejné značky. Čert vem prachy ty budou a mi nebudem. Mám to tento týden, jak ty někdy píšeš z reálu. Však víš

    Nfheavy - Profil | St 20.1.2021 17:53:14

    Dědek >> mimo jiné 520 ka centris a 4000 zauber naji možná stejny pajšl ale velikost a některé detaily určitě ne..

      Nfheavy - Profil | St 20.1.2021 17:49:28

      Dědek >> jo ja naštěstí rohlíky nekupuju ,moja děla v coopu
      😉😁

        Nfheavy - Profil | St 20.1.2021 17:47:59

        Pindˇa >> tak co na srdci to na jazyku))

          NDědek - Profil | St 20.1.2021 17:39:48

          fheavy >> ať si bere kdo chce co chce, každého věc.
          Když mám vedle sebe dva obchody, v jednom stojí rohlík korunu pade a v druhém ten samý kaček pět, ale mají tam nově vymalováno... . Dál není třeba nic psát.

            Nfheavy - Profil | St 20.1.2021 17:38:53

            Dědek >> mohl jsem napsat cokoliv ,to že se mně líbí víc jak klasickej zauber je jen muj vkus a ta 520ka je i větší jak 4000 zauber.

              Nfheavy - Profil | St 20.1.2021 17:35:32

              Dědek >> kdo chce 1ks za 5000 tak si ho vezme kdo chce 3ks za 5000 tak taky,nevidím v tom rozpor ani problém tak to prostě je .

                NDědek - Profil | St 20.1.2021 17:35:19

                fheavy >> jediná značka co mě v tvém příspěvku zaujala, byl ten Armani, to si mě dostal :-)

                  Nfheavy - Profil | St 20.1.2021 17:32:56

                  kubah >> tohle už jsem viděl dřiv a věřím ti nic proti.

                    Nfheavy - Profil | St 20.1.2021 17:31:10

                    Dědek >> tak ja ho zajedno nekupuju a napsal jsem jen svůj názor,to že má někdo jiný mně nevadí a kolik stojí je mně taky celkem jedno.Navijaky
                    typu formax už jsem kdysi měl ,nehanim je ani nechválim ,nemam k nim co říct. To že jsem napsal tip ciffikovi
                    je můj tip bez ohledu na to komu se to líbí nebo ne nepotřebuju to schvalovat nebo vyvracet ,nic proti nikomu hádat se není o čem..))

                      NMKulicka - Profil | St 20.1.2021 17:15:27

                      Jinak k těm navi, značkám, vývoji a "rebrandingu" a výrobě - moc hezky napsané - alespoň zběžný pohled do zákulisí je zde: https://www.alanhawk.com/blog/rebdd.html

                        Nkubah - Profil | St 20.1.2021 17:13:32

                        MKulicka >> Ono už jen jde o to - že rozebraný Centris je prostě Zauber konstrukce ...

                        Převody Centris:
                        https://www.mrk.cz/Data/Pics/2020/345/2009793_10ead.jpg

                        Převody Zauberu - jakéhokoliv u nás prodávaného:
                        https://www.mrk.cz/Data/Pics/2020/345/2009794_33b88.jpg

                        A Zauber konstrukce je stará jak dlouho ??

                        Určitě déle než Centris ...

                          NKnedla12 - Profil | St 20.1.2021 17:12:08

                          MKulicka >> Právě proto to říká :)

                            NMKulicka - Profil | St 20.1.2021 17:08:01

                            kubah >> to byl tenhle Zauber CS ne? Ten se dal myslím koupit levněji než ten s přelepem Centris

                              Nmurphyy - Profil | St 20.1.2021 16:53:34

                              C.M >> ano uvedomujem :) prave preto pisem ze to je kopia toho technia v mensom prevedeni, a mne sa taketo kopirovanie nepaci ze dizajn nejakeho navi prebere ina neznama firma, ako navi moze byt dobry ale ja take veci nechcem neriesim

                                NDědek - Profil | St 20.1.2021 16:51:54

                                kubah >> proč kupovat za 5000 téměř tři, když můžeš mít jednoho, ale v obleku? :-))))

                                  Nkubah - Profil | St 20.1.2021 16:48:16

                                  fheavy >> jako co ?

                                  Jen jsem upozornil, že dát za to 5000,- je ujeté ...

                                    NDědek - Profil | St 20.1.2021 16:45:18

                                    fheavy >> říkáš v obleku od Armaniho, jo? Tak to jsem se dlouho tak nezasmál :-)))))

                                      NPindˇa - Profil | St 20.1.2021 16:16:53

                                      fheavy >> Děláš mi radost chlape.

                                        Nfheavy - Profil | St 20.1.2021 15:54:25

                                        kubah >> jak říkám každý co si vybere,jen píšu názor ,pro mně za mně třeba Rex ja s tím chytat nebudu,prostě tip na čibuko ,a jestli je to převlečenej zauber tak v obleku od Armaniho)))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj