S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Ciffik - Profil | St 20.1.2021 8:05:09

fheavy >> Trabucco sygnum mrx-v 3,9/125

    kangiru159 - Profil | St 20.1.2021 1:30:02

    el.ou >> Prosimtě, přes které stránky objednavaš ty věcičky od žlutých bratrů?

      murphyy - Profil | St 20.1.2021 1:12:13

      inak no, ked uz toto neni snaha skopirovat Aero Technium MGS XTB, tak ja uz neviem..
      sorac, ale taketo "vytvory" od kvazi novych vyrobcov navi, ani nemozem sa na to pozerat..nechcel by som ho ani zadarmo..

      ako to mas pre novackov, ok

        MKulicka - Profil | St 20.1.2021 0:31:26

        Dědek >> Vždyť jasný, dražší navi si pro začátek koupí málokdo. Že jsi ho sem dal je právě dobře. Je to něco, co tu často není a diskuse dražší versus levnější navi je naopak dobrá a zajímavá, proto se to tu taky tak vehementně rozebírá:)

          murphyy - Profil | St 20.1.2021 0:21:47

          Dědek >> neni chyba, podobne ja nedavno som tu dal navi a prut pre kamosa-zaciatocnika..
          ale napisal som, ze to neni pre mna..:))
          a, sorac inak, z tvojho postu mi prislo akoby tie navi boli tvoje..

            FRANK71 - Profil | St 20.1.2021 0:21:39

            Jak mám starý ÚS baity jak 6000 tak menší 4500, ale nových bych se určitě nebál.

              Dědek - Profil | St 20.1.2021 0:12:29

              MKulicka >> možná bychom se divili, kolik lidí tuhle diškuz čte, i když ono v poslední době není co. Ten navi si koupil začátečník, těžko po něm chtít, aby utratil za navi velké peníze. No a když už jsem ho měl v ruce, tak jsem jej vyfotil a napsal k němu pár slov.
              Byla to chyba, uznávám :-)

                Dědek - Profil | St 20.1.2021 0:06:30

                C.M >> třeba kdyby si tam zavolal a zeptal se...

                  murphyy - Profil | Út 19.1.2021 23:58:03

                  C.M >> ok, ale co porovnavas? novy 4000 bait s tym starym?
                  tie stare boli pokial viem od 6000cky, uplne iny navi, prevody, ako to mozes porovnavat?
                  alebo, vysvetli

                    MKulicka - Profil | Út 19.1.2021 23:45:55

                    Dědek >> Jardo, co si budeme povídat, obyčejní chlápci co si jdou jenom občas potahat násadu, nechodí pravidelně sem do diskuse rozebírat jestli 332,05 g už náhodou není příliš velká hmotnost navijáku na médium prut a podobné věci, které se tu často rozebírají:) Do takového stádia dospějí už jenom drobet více postižení jedinci:) A ta diskuse, obzvlášť v zimě, podle toho občas vypadá:)

                      el.ou - Profil | Út 19.1.2021 23:10:31

                      V prosinci jsme chodili s kámošem na vláčku. Je naprosto ,,nízkorozpočtový,, tak na svých Mikádech má jeden naviják z Lídlu v akci, bratru za 350Kč, no a protože zřejmě utratil nějak moc :), tak druhý koupil z Číny za 9 UDS. A dal mě na prdel :) Chytil o dvě štiky a čtyři candáty víc... :)

                      Pravda je, že bižutérku beru z Číny už taky. 39 kaček za deset myších hoven od Korumu na drátku, mě vytočilo do naprosté nepříčetnosti. 10x100 ks naprosto stejné kvality za 3 UDS.

                        C.M - Profil | Út 19.1.2021 22:51:55

                        murphyy >> nikde jsem nepsal, že jsem ho zničil... jen to prostě už neni to Shimano co jsem znával
                        ... nejvíc mi vadí že ten navi prakticky nemá sílu... naprázdno se ty navi točí krásně, ale abych se u 4000 při stahování 50g olova nadřel jak bulhar... na to jsem u starších modelů teda nebyl zvyklý

                          C.M - Profil | Út 19.1.2021 22:46:25

                          Dědek >> však je nech, oni mají svoje a my taky 😉... a kapře chytnem nějakého všichni 😁

                            murphyy - Profil | Út 19.1.2021 22:46:25

                            Dědek >> Jardo, praveze naopak, ja rozpravam o tom ako sa da usetrit, z trochu dlhodobejsieho hladiska :)
                            a prave preto pisem napriklad, ze kto ma US baitrunner hoci aj novu verziu, tak nech mi ho ukaze ako ho znicil, proste ja tym reciam neverim ako niekto znicil US baitrunner

                              murphyy - Profil | Út 19.1.2021 22:41:53

                              C.M >> ako hovorim, ak mas chut experimentovat, tak ok.. :)) ja tu chut ani nic ine nemam..:)
                              a co take bolo s tymi 4000 D baitami? netocili silon? brzda odisla? tomu neverim
                              (mozno myslis len nejake vnutorne porovnanie ze uz ta kvalita nie je to co byvavalo, ci?)
                              ak hej, tak potom by to bolo na dlhu diskusiu, no uvidime.. :)

                                Dědek - Profil | Út 19.1.2021 22:38:42

                                C.M >> Jsem úplně klidný. Jen mi přijde, že se sem už nesmí nic obyčejného, pro úplně obyčejné rybáře, dát. Hned se tady vyrojí kolegové a splují všechno, co není aspoň nad pět tisíc. Asi je MRK určen je pro ně a my obyčejní chlápci co si jdem občas potahat násadu, bychom se asi měli klidit, nebo aspoň držet hubu a obdivně tiše kývat hlavou, když se tu prezentují s těmi svými šperky. Baví mě to tady čím dál míň.

                                  el.ou - Profil | Út 19.1.2021 22:35:38

                                  Dědek >> Nenech prchlivost cloumati majestátem svým. Doba kvalitních strojů US Baitů B, modrásků M, Shakespearů Sigma a starých japanů za lidský kačky ta je nenávratně pryč.

                                    C.M - Profil | Út 19.1.2021 22:32:37

                                    murphyy >> dlouhá léta jsem měl z navi jen šíma... bohužel ze současných modelů si nevyberu... naposled jsem se spálil se 4000 D baity - bral jsem je jako jistotu, že je znám... no dělala se nějaká inovace či co a už se ani vzdáleně nepodobají tomu co jsem měl v ruce kdysi (ještě teď mi nabíhá žíla na čele)

                                    z tohohle důvodu jsem začal hledat jinde... ono defacto skutečných výrobců s vlastním vývojem je stejně co bys na prstech jedné ruky spočítal, takže i díly pro ten noname naviják je od některého z nich...

                                      C.M - Profil | Út 19.1.2021 22:24:06

                                      Dědek >> klid Jardo, pro ty co nechodí k vodě bude zima ještě dlouhá
                                      u Visage nic... u toho Rivercraft Methodu drobný fakt, že se zatím nedováží 🙂

                                        murphyy - Profil | Út 19.1.2021 22:24:06

                                        C.M >> ok, ak ti vyhovuje
                                        osobne pre mna to je len cista snaha napodobnit shimano aero technium alebo co..v mensej velkosti..
                                        ja na takto pre mna "kvazi" navijaky uz radsej ani nereagujem, ale chapem ze su pripady kedy to novym pouzivatelom moze pomoct a kupia to

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj