S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | Út 19.1.2021 20:16:27

Ciffik >> na jaký prut to chceš?

    Nkubah - Profil | Út 19.1.2021 20:14:46

    el.ou >> zajímavé - byl z druhé ruky ?

    Nebo nový ?

    Ono totiž takovou kličku v Evropě nemá.

      NDědek - Profil | Út 19.1.2021 20:09:35

      Ciffik >> Taky to tak vidím.

        NCiffik - Profil | Út 19.1.2021 20:06:29

        Feederman@ >> Řešíme stejné dilema, viď? Upřímně, já už na nějaké pozlátko světových značek nějak přestávám u navijáků věřit.

        Co chceš v naší situaci vzít? U shimana nic použitelného nenajdeš. Daiwa? Buď vezmu malý a lehký (otázka životnosti), nebo větší, ale těžký. Navíc za mě (opakuji - můj názor) má Daiwa tu QD brzdu blbě odstupňovanou. A upřímně...model, za který bych byl ochotný ještě zaplatit mám od konkurence stejně silný (opět můj názor) za poloviční cenu ( ale bez zpětného chodu 😒). Pak si vyber...

        Mrkni na ten Dědkův, kolik za něj chce Gabor/Preston. Kolik potom musí stát, když i catchman na něm musí něco mít. Ptám se, kolik potom ten navi reálně stojí? Jakou část cen pak tvoří marže? A stejnou logikou, proč by takový navi jako je rivercraft nemohl být konkurenční i pro mnohem dražší, pokud jej dostaneš za rozumné peníze a neplatíš 300% marži za značku, překupníky, distributory a prodejce jako u těch ,,světových,,? Byť rozumím tomu, že lídři platí vývoj, který musí promítnout do těch cen.

        Mě nevadit ta krátká brzda, tak ten ricercraft už z hecu zkusím. Obdobně ten zenon, pokud by nebyl tak barevně šílený. Na nějaké machrování vercajkem u vody kašlu. Stejně sedím široko daleko sám 😂

          Nel.ou - Profil | Út 19.1.2021 20:02:09

          Ne ne to madlo tam bylo.

            Nel.ou - Profil | Út 19.1.2021 19:59:27

            RomanS >> No musím říct, že když mi ten navy přišel byl jsem trochu zklamaný. Jednak na 4000 malý, design těžce vintage, hliník vypadá jak kdysi víčka od mlíka a místo černého, šedočerný. Váha
            na 4000 jak u 2000. Nicméně návin super, brzda taky, chod hladký.. A to madlo na kličce je perfektní. Úchop pocit teflonu. Měkký hladký a příjemný do ruky. U vody nebyl, mám ho čtyři dny, tam se pozná...

              Nkubah - Profil | Út 19.1.2021 19:49:02

              RomanS >> ahoj, netuším ..

              Spíše jeho úprava - dost možná vyměnil jen to madlo ...

                NRomanS - Profil | Út 19.1.2021 19:46:53

                kubah >> čau, nevíš kde sehnat ty kličky nebo knobku na zaubery co má el.ou? Mám radši ty větší knobky co má shimano nebo daiwa a zaubera s tím vidím prvně.

                  Nel.ou - Profil | Út 19.1.2021 19:36:33

                  Dědek >> jj 3000 to půjde, mám jiný přívlačáky a je mi ho celkem líto že nemaká. Kupoval jsem jich kdysi náruč pro děcka na tábor a jeden jsem vzal i pro sebe, jen tak, za pár kaček. Líbil se mi. Neskutečné co ty pruty v rukou dětí vydržely. No musím počkat, tenhle měsíc jsem otevřel ventily víc než jsem chtěl 😀

                    Nfheavy - Profil | Út 19.1.2021 19:21:40

                    kubah >> ja nic nemam jen nejsu snob a když někdo napíše co se mně úplně nelíbí tak reaguju stejně jak někdo na mně,nic zlého tim nemyslím ,jo každej si haji svoje a to že nejedu s proudem snad není žadnej prohřešek ))

                      NDědek - Profil | Út 19.1.2021 19:19:59

                      el.ou >> ta 3000ka, tedy ta nejmenší, má 300g. Je to moc, není to moc? Na 40g prut by asi šla. :-)

                        NDědek - Profil | Út 19.1.2021 19:17:47

                        Feederman@ >> někdy to trošku trvá :-)
                        Vím, že něco sháníš na řeku, co by ta těžká krmítka a jejich odpor ve vodě vydrželo.
                        Kolega co chytá vláčku vždycky říkal. Jsou dvě cesty. Buď si co rok, dva, koupíš levný navi, který déle tu vláčku nedá, nebo si koupíš jeden za desítku a máš ho na 7-10 let. :-)

                          Nel.ou - Profil | Út 19.1.2021 19:16:00

                          Dědek >> Pěkně ty, právě čumím na starou přívlačovou 40 g Catanu, kterou jsem snad použil dvakrát v životě. Ten červený kroužek budě ladit.😀 Zrovna sedím v dílně a dumám co levného na ni vrazit. Není to špatný prut třeba na šoulačku se špuntem v porostu.

                            NFeederman@ - Profil | Út 19.1.2021 19:10:36

                            Dědek >> Tak jo, už se chápeme.

                              NDědek - Profil | Út 19.1.2021 19:09:26

                              Feederman@ >> o tom, co jsem bral kolegovi...

                                Nkubah - Profil | Út 19.1.2021 19:07:08

                                fheavy >> a co vlastně máš ???

                                ;-))

                                Sakra Karle, už zase se dopracovavas ?
                                Všichni ví co máš ;-))

                                  NFeederman@ - Profil | Út 19.1.2021 19:06:29

                                  Dědek >> Ale o kterém tom navijáku skroby píše?
                                  Rivercraft?

                                    NFeederman@ - Profil | Út 19.1.2021 19:05:38

                                    Dědek >> Jojo jasně✌

                                      NDědek - Profil | Út 19.1.2021 19:03:17

                                      Feederman@ >> Honzo:

                                      skroby - Profil | SZ | Út 19.1.2021 17:21:57

                                      Dědek >> mám ho nějak od léta, vel. 4000, mám pocit že když jsem ho u catchmena objednával tak ani jiná velikost nebyla. Ale měl jsem ho tak 6x u vody, ale vždy krmítka 120-150g. Jediné co mi vadí jsou klipy, sice mám kulaté rád, ale tady vlasec moc nedrží

                                        Nfheavy - Profil | Út 19.1.2021 18:59:00

                                        Dědek >> ja su v klidu a nijak nehanim tyhle navijaky a ani nic jiného,chytal jsem na podstatně horší vercajk než je dnes ten nejlevnější zaklad a nějakejch x let mně trvalo se dopracovat k tomu co mam a náležitě si toho vážím,ale neučurávám z toho.Každy z nás má jiný priority stačí to brát jak to je ✌

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj