S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDědek - Profil | Út 19.1.2021 18:05:18

    NDědek - Profil | Út 19.1.2021 18:00:40

    nextfish >> možná :-)) Osobně bych v klidu koupil.

      Nnextfish - Profil | Út 19.1.2021 17:58:20

      Dědek >> Měli by přiobjednat :-)))))

        NDědek - Profil | Út 19.1.2021 17:52:26

        Willow >> prostě to mají takhle, problém v tom žádný nevidím.

          NEmilooo - Profil | Út 19.1.2021 17:38:55

          Dědek - Jedna 4000 objednána.

            NWillow - Profil | Út 19.1.2021 17:38:30

            Dědek >> Fungovat bude,ale proč to nemá dodělanou prdel,to mi hlava nebere.

              Nkubah - Profil | Út 19.1.2021 17:25:52

              Dědek >> jak píšeš...

                NDědek - Profil | Út 19.1.2021 17:23:37

                nextfish >> a ještě někdo je má přes trojku. Tady na ten stojí náhradní cívka 160,-Kč. V dnešních cenách, je navi i cívka zadarmo :-))

                  Nskroby - Profil | Út 19.1.2021 17:21:57

                  Dědek >> mám ho nějak od léta, vel. 4000, mám pocit že když jsem ho u catchmena objednával tak ani jiná velikost nebyla. Ale měl jsem ho tak 6x u vody, ale vždy krmítka 120-150g. Jediné co mi vadí jsou klipy, sice mám kulaté rád, ale tady vlasec moc nedrží

                    NDědek - Profil | Út 19.1.2021 17:21:36

                    kubah >> psal jsem i na větší rybu. Jak ho tak potěžkávám, točím s ním, neměl by problém s velkými rybami. Neměl jsem ho u vody, tak nechci zbytečně přehánět. Jo, za ty prachy je prostě parádní...

                      NMKulicka - Profil | Út 19.1.2021 17:09:56

                      Martin M. >> ...kousek jsem dnes viděl a taky jsem si říkal, že se tahle méně selektivní kaprařina celkem blíží selektivnějšímu pojetí feederu:))

                        Nkubah - Profil | Út 19.1.2021 17:07:24

                        nextfish >> mazec ;-)
                        2,5x dražší...

                          Nnextfish - Profil | Út 19.1.2021 17:05:32

                          Dědek >> Mám taky dva, ale ještě jsem je nenasadil. A mají wormshaft, což je v té ceně neuvěřitelné.
                          Jinak jsou ještě tady za jinou cenu - bez NC.
                          https://www.haldorado-shop.cz/rybarske-navijaky-na-feeder/by-dome-team-feeder-fine-carp-navijak/by-dome-team-feeder-fine-carp-5000-navijaky

                            NDědek - Profil | Út 19.1.2021 17:04:58

                            Ciffik >> Bral jsem je pro kolegu, co si ode mě koupil pruty 360/120g, tak na ně. Já už mám jeden pár navi jako zálohu a stačí :-)

                              NMartin M. - Profil | Út 19.1.2021 17:04:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              dal jsem do diskuse s kaprarskymi videi 3 nove filmy od Kordy a myslim, ze to mohou vyuzit i ctenari teto diskuse, je to takove mene selektivnejsi chytani, blize k feederu, a podle mne to je ten trend, kterym se kaprarina bude ubirat, pokud nema ztracet na popularite.
                              https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=634674

                                NDědek - Profil | Út 19.1.2021 16:55:20

                                RomanS >> Odhadem od zcela volné, po utažené, jeden a čtvrt až jeden a půl otáčky a celkem hlasitého cvrka. Brzda vypadá, že je slušně odstupňovaná, ale to jen v rukách dobře nepoznám...

                                  NCiffik - Profil | Út 19.1.2021 16:54:02

                                  Dědek >> Super, na čem budou? Já už na formax taky koukal. Vůbec bych se jich nebál. Mají katalogově slušné navi, které mi na našem trhu chybí, tj. segment navi s malým převodem a slušnou váhou. Kdyby ten mnou vyhlédnutý (rivercraft) neměl qd brzdu, tak už jej mám taky. Koukal jsem i na zeon, ale ta chameleonová metalíza asi není pro mě.

                                  Ale po očku je sleduji 😉

                                    Nkubah - Profil | Út 19.1.2021 16:54:02

                                    Dědek >> pěkně - ale - píšeš jen "na násaďáčky" ...

                                    Klidně si dokážu představit ho mít "tak nějak normálně na všechno"

                                    Rybám je děsně jedno jak drahý to máš ...

                                    ... a tyhle jsou za cenu hodně povedené - klidně by se daly prodávat o doost dráž ...

                                      NRomanS - Profil | Út 19.1.2021 16:51:51

                                      Dědek >> Jak dlouhou má brzdu? :)

                                        NDědek - Profil | Út 19.1.2021 16:47:53

                                        RomanS >> Jo, to mi bylo řečeno :-)). Dokonce se u nějaké firmy prodává přes trojku, ale nemůžu si ani zbla vzpomenout u koho.
                                        Tenhle navi už doporučovalo tolik lidí a stále jsem měl tendenci být malověrný :-)). Už bych se do něj nebál jít, ani trošku.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj