S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NRomanS - Profil | Út 19.1.2021 16:42:20

    NEmilooo - Profil | Út 19.1.2021 16:41:34

    Dědek -Bohatě stačí,díky.

      NDědek - Profil | Út 19.1.2021 16:38:45

      Emilooo >> jen metrem...

        NDědek - Profil | Út 19.1.2021 16:33:53

        skroby >> Jak dlouho ho používáš?
        Máš ten 5000 asi... Tu 3000 a 4000 jsi měl v ruce?

          NEmilooo - Profil | Út 19.1.2021 16:32:08

          Dědek - Jaký je průměr cívky?

            Nskroby - Profil | Út 19.1.2021 16:23:07

            Dědek >> taky jeden mám, 150g krmítka tahá celkem slušně, teda alespoň zatím

              NDědek - Profil | Út 19.1.2021 16:10:26

              Představuji Vám naviják ForMax Visage Feeder 5000. :-))
              No, já si myslím, že ten navi ve velikosti 5000, na feeder medium heavy i heavy, bude ok.
              Líbí se mi ta dlouhá klička. Váha navi je odpovídající velikosti, barevně pěkně provedené. Převod 4.6:1. Ložisek 7+1. Navi mi sedl do ruky. Kdybych potřeboval ještě jeden pár, a nechtěl nic extra, ale navi na násaďáčky a trochu větší ryby, asi bych opravdu neváhal. Vůbec se nedivím, že ty navi kluci za ty prachy kupují.

                Nfheavy - Profil | Út 19.1.2021 16:00:37

                MrTom >> no oni jsou odlišné jen v usazeni na spodu ale to je vidět na fotkách

                  NMrTom - Profil | Út 19.1.2021 14:34:40

                  fheavy >> A hlavne by byl nesmysl vyrábě dvě prakticky stejné cívky s rozdílem 0,1mm :-)

                    Nfheavy - Profil | Út 19.1.2021 14:15:46

                    murphyy >> ja měŕim v práci mikrometrem na setiny běžně ale tady tohle to sorry jen nemáš pravdu,tu necelou desetinu tady proměříš jak houno když držíš v jedné ruce šupleru a v druhé mobil..

                      NRomanS - Profil | Út 19.1.2021 11:21:22

                      el.ou >> ahoj, co to máš za knob u kličky toho zaubera?

                        Nfheavy - Profil | Út 19.1.2021 11:21:15

                        Esox >> jj netvrdím nic jiného.

                          Nmurphyy - Profil | Út 19.1.2021 9:30:49

                          fheavy >> by som povedal ze nasci ma okolo 18mm, a stradic 18,1
                          je to vidiet aj pri spodnej mierke pri 6-7 hodnote ze pri stradicu to ide viac doprava. ale je to pre nase ucely nepodstatne a mozme asi povedat ze vyska je rovnaka, potom ano az u FL je ten rozdiel jasny
                          takze sorac Karle a vsetkym za spam a riesenie tychto veci, uz je to uzavrete :)

                            NEsox - Profil | Út 19.1.2021 7:22:44

                            fheavy >> až FL

                              Nfzr - Profil | Út 19.1.2021 6:48:14

                              MKulicka >> dík :)

                                Nfheavy - Profil | Út 19.1.2021 4:36:52

                                murphyy >> nevím kam se díváš ale je to prostě stejny oboje ,nebo ti to nestačí ? Prostě stradic vyšší cívky nemá!!

                                  NBery. - Profil | Po 18.1.2021 22:36:47

                                  kubah >> to asi jo. Ale tady to je zamceny,takze nemuze kdejaky jouda tocit s cim chce.
                                  Je to v bohemiafishing v Litomericich.

                                    Nmurphyy - Profil | Po 18.1.2021 22:09:01

                                    fheavy >> super diky, takze predsa o trosicku je stradic vyssi :)

                                      Nkubah - Profil | Po 18.1.2021 22:04:15

                                      Bery. >> a pokud je někdo chtěl vyzkoušet ? Asi s nimi točil - že ...

                                      Nic proti, já už si takto naběhl - a pak dlouho řešil reklamaci ...

                                        NBery. - Profil | Po 18.1.2021 22:03:06

                                        kubah >> vystaveny za sklem. Mozna tam jsou i 2ks. Myslim ze pri poslednim rozvolneni jsem ho tam videl.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj