S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

kubah - Profil | Po 18.1.2021 21:55:31

Bery. >> jenže už je to pár let co není v prodeji, nevíš jak dlouho tam leží - jestli byl výstavní ... atd ...

    fheavy - Profil | Po 18.1.2021 21:34:04

    Bery. >> ty ja jsem ho chtěl ale teď mám navijáků víc než potřebuji,už další neužívá i když jsou bezesporu výborný to byla jen nostalgie ))

      fheavy - Profil | Po 18.1.2021 21:31:55

      murphyy >> no když seš nevěřící Tomáš tak tady to máš z reálu !!

        Bery. - Profil | Po 18.1.2021 21:25:16

        fheavy >> vim kde ho mozna jeste maji.

          fheavy - Profil | Po 18.1.2021 21:21:40

          el.ou >> jojo všichni pořad někam spichaji,furt nějaky terminy od lidi kteři viděli praacu z rychliku a bez komplu si dnes ani nezašu...ji..😁✌

            murphyy - Profil | Po 18.1.2021 21:20:35

            fheavy >> dik za ochotu, a viem uz som s tym otravny len nejak to neviem prijat ze su presne rovnake na vysku toho bubna :)
            pretoze vzdy od shima rovnaka velkost navi bez wormshaft mali cievky mensie na vysku. (samotna ta vyska tych sipok bez odhozovej hrany)
            cize na 100% hovoris ze tam ziadny rozdiel nebude a ta velkost tych sipok je uplne rovnaka tak?

              el.ou - Profil | Po 18.1.2021 21:10:29

              fheavy >> no dobrý ročník jsme, ale utíká to příteli 🤣

                fheavy - Profil | Po 18.1.2021 20:37:31

                el.ou >> do smrti)))

                  fheavy - Profil | Po 18.1.2021 20:37:04

                  P3 >> jj

                    fheavy - Profil | Po 18.1.2021 20:33:28

                    murphyy >> ten rozdíl není zvenku ale zespodu cívky ☝
                    Snad už to bude jasný kolego..

                      murphyy - Profil | Po 18.1.2021 20:24:42

                      fheavy >> z toho obr merias az po odhozovu hranu, ja som myslel len samotnu vysku bubna bez odhozovej hrany, ta by mala byt uz nasci o trosicku mensia koli inemu typu prevodu. mozno je aj ta odhozova hrana u nasci trosicku vyssia. ale uz to mozeme nechat, ja si stale myslim ze tam urcity aj ked maly rozdiel bude.

                        el.ou - Profil | Po 18.1.2021 20:22:22

                        fheavy >> taky mám jen jeden a pouze jednu cívku druhý a dvě cívky bych uvítal. Mám ho na matchce tam vydrží roky😀

                          P3 - Profil | Po 18.1.2021 20:21:51

                          fheavy >> to jsme dva 😉

                            fheavy - Profil | Po 18.1.2021 19:59:10

                            el.ou >> ty biomastery jako jedny z mala měli nižši převod a nebyli to modely vyloženě určeny na přivlač. Dnes uz se takovy nedělaji bohužel,představoval bych si něco jako Stradica s převodem 4,6:1,s jemnějsi brzdou jako ma třeba bait D s cenou do 5litru .

                              Ciffik - Profil | Po 18.1.2021 19:55:54

                              fheavy a ostatní - 18.1.2021 18:15:49 >> Díky všem za zapojení do diskuze. Věřím, že jednotlivé fotky budou do budoucna někomu jistě prospěšné.

                                fheavy - Profil | Po 18.1.2021 19:54:33

                                murphyy >> no nemas pravdu jelikoz jsem to měřil u obou a je to naprosto stejny ,jedinej rozdil je ze spodu pro nasazeni na hridelku nejde je prohodit navzajem jinak i brzdova matice ma uplne stejnej vnitrek.

                                  Ciffik - Profil | Po 18.1.2021 19:54:32

                                  fheavy >> Tak mám ještě dobrý oko. Tělo menší, ale vel. cívka v podstatě stejná. Dobré vědět.

                                    el.ou - Profil | Po 18.1.2021 19:35:19

                                    fheavy >> 4000, jedinej ještě s Twinem, kdy se mi nestalo aby 0,16 spadla pod cívku nebo jinam..

                                      murphyy - Profil | Po 18.1.2021 19:31:51

                                      fheavy >> hej no pozeram na to, hoci sa mi tiez zdalo rovnake ale nie je, stradic (iba vyska toho bubna na vlasec) ma tu vysku o trosicku vacsiu :) ja viem asi nebudes suhlasit ale podla mna to tak je :DD

                                        fheavy - Profil | Po 18.1.2021 19:23:18

                                        el.ou >> ten biomaster je 3000 nebo 4000 ?
                                        Jinak ten byl přesně na feeder to mně tehdy uteklo ach jo,to je on )))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj